زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۴:۵۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشكلات نوك قناري

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
مشكلات نوك قناري
:basa (101):

من یه قناری نر رسمی دارم
این قناریم نوکش بلند شده؛
لطفا کمکم کنید باید چکار کنم...

:basa (101):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۰۱/۱۶، ۱۱:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #11
RE: مشكلات نوك قناري
(۱۳۹۲/۰۲/۰۲، ۱۱:۱۴ ب.ظ)abbass11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود به دوستان همیشه یارم

من یکی از جوجه قناریهام که هنوزم دون خور نشده روی نوک و اطرا نوکش زخم داره در ضمن سرش هم کچل هست ظاهرا
لطفا کمک بفرمائین چه بیماری هست وراه درمان چیست ؟ در ضمن عکس جوجه رو هم پائین میزارم که دوستان بهتر بتونن نظر بدن
با تشکر از همه عزیزان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده دوستان یه عکس با کیفیت تر گرفتم تا راحت تر باشین بخاطر نبودن کلید ویرایش مجبور شدم پست جدید بزنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم کمک بفرمائین
خوب شدنی هست ؟ بیماریش واگیر دار؟؟
هنوز دون خور نشده
چرا کچل مونده ؟؟
کلا از لحاظ ظاهری خیلی فرز و سر حال هست غذا هم خوب میخوره
سلام
به نر ميرسه اين زخمها كار پدر يا مادرش باشه تا اينكه بيماري باشه .شما بيشتر دقت كن ببين اين جور هست يانه؟
در مورد ساير نشانه ها مثل فضله وتغذيه و... هم بايد اطلاعات بديد تا دوستان بتوانند راهنمايي دقيق كنند.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۰۶:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line ، abbass11
*
کاربر انجمن

دیفلم
سپاس‌ها: 14
43 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #12
سلام.......
این زخم ها به خاطر نوک زدنه یک قناری دیگست یا شایدم مادر و پدرش بلد نبودن و سر جوجه رو زخم کردن. بیماری نیست.خیالت راحت باشه....
کچل بودنش هم یا به خاطر بیماریه کچلیه یا پر های سرش که در حال رشد بودن کنده شدن وطول می کشه تا رشد کنه.
ولی در کل خیالت راحت بیماری نیست.
موفق باشید
۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۰۸:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line ، محمدمهدی ، nazmi ، abbass11
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #13
با سلام

من هم با نظر دوستمون موافقم و احتمالا کار پدر یا مادرشه!!

موفق باشید

:basa (75):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۰۸:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، nazmi ، abbass11
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 319
303 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #14
(۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۰۶:۵۱ ق.ظ)قناري شيراز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۲/۰۲/۰۲، ۱۱:۱۴ ب.ظ)abbass11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ودرود به دوستان همیشه یارم

من یکی از جوجه قناریهام که هنوزم دون خور نشده روی نوک و اطرا نوکش زخم داره در ضمن سرش هم کچل هست ظاهرا
لطفا کمک بفرمائین چه بیماری هست وراه درمان چیست ؟ در ضمن عکس جوجه رو هم پائین میزارم که دوستان بهتر بتونن نظر بدن
با تشکر از همه عزیزان

شرمنده دوستان یه عکس با کیفیت تر گرفتم تا راحت تر باشین بخاطر نبودن کلید ویرایش مجبور شدم پست جدید بزنم

خواهش میکنم کمک بفرمائین
خوب شدنی هست ؟ بیماریش واگیر دار؟؟
هنوز دون خور نشده
چرا کچل مونده ؟؟
کلا از لحاظ ظاهری خیلی فرز و سر حال هست غذا هم خوب میخوره
سلام
به نر ميرسه اين زخمها كار پدر يا مادرش باشه تا اينكه بيماري باشه .شما بيشتر دقت كن ببين اين جور هست يانه؟
در مورد ساير نشانه ها مثل فضله وتغذيه و... هم بايد اطلاعات بديد تا دوستان بتوانند راهنمايي دقيق كنند.

با تشکر از همه این دوستان
ماده که روی تخم نشسته این جفت سری پیش 4تا جوجه بدون هیچ مشکلی رو چوب آوردن نزاعی هم بین پدر و جوجه ندیدم
غذا هم تخم مرغ میخوره از پدرش داخل تخم مرغ هم دون سیاه یا کنجد سفید میریزم به مقدار کم فضله هم طبیعی هست
کلا سر حال هست و به جز این زخم ها مشکلی ندیدم به نظرتون تتراسایکلین میتونه واسه خوب شدن این زخم ها مفید باشه؟
۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۰۹:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #15
(۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۰۹:۳۲ ب.ظ)abbass11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه این دوستان
ماده که روی تخم نشسته این جفت سری پیش 4تا جوجه بدون هیچ مشکلی رو چوب آوردن نزاعی هم بین پدر و جوجه ندیدم
غذا هم تخم مرغ میخوره از پدرش داخل تخم مرغ هم دون سیاه یا کنجد سفید میریزم به مقدار کم فضله هم طبیعی هست
کلا سر حال هست و به جز این زخم ها مشکلی ندیدم به نظرتون تتراسایکلین میتونه واسه خوب شدن این زخم ها مفید باشه؟
با سلام
دوست عزیز سوالی که برای من پیش اومده ایا وضعیت سر از ابتدای رویش پر همینطوری بوده یا خیر بیشتر توضیح دهید
موارد زیر بررسی شود با تشکر
1- وجود شپشک
2-کمبود ویتامین و مواد معدنی مخصوصا اهن و کلسیم در والدین
3- کمبود مواد لازم برای اشیانه سازی والدین
۱۳۹۲/۰۲/۰۳، ۱۱:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 319
303 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #16
از لحاظ كمبود ويتامين ك بهشون ابتي برد و توتال ميدم همينطور انواع دانه ها و كف دريا شبشك هم بر رسي كردم نبود در ضمن موقع لانه سازي هم نخ و بنبه و كاغذ واسه ماده كزاشتم و تو لونشم بر نديدم
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۵:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #17
(۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۵:۴۰ ب.ظ)abbass11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از لحاظ كمبود ويتامين ك بهشون ابتي برد و توتال ميدم همينطور انواع دانه ها و كف دريا شبشك هم بر رسي كردم نبود در ضمن موقع لانه سازي هم نخ و بنبه و كاغذ واسه ماده كزاشتم و تو لونشم بر نديدم
با سلام
دوست عزیز ایا بعد از رویش پر به این روز افتاده چون عکسی که گذاشتید حاکی از این موضوع میباشد که از طرف والدین و جوجه ها به این روز درامده و با زخمی شدن ( خون ) سر شدت یافته و نشانه ای از بیماری پوستی و قارچی موجود نمیباشد ایا در رفتار والدین تاکنون چیزی شبه به میله خواری (قفس ) دیده اید با تشکر
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۷:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #18
(۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۵:۴۰ ب.ظ)abbass11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بنظر بنده کتک خورده کاملا مشخصه.حالا علتش رو خودتون باید پیدا کنید.
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۸:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #19
سلام دوستان
دور نوک قناری نرم سفید شده مقداری سمپ چپ نوکش مشکل از چی هستش؟
در ضمن  یه مدتی شده به جای جیک جیک قیژژژژژژژ قیژژژژژژ می کنهدمای محلشون هم خوبه

ممنون می شم راهنمایی کنید
۱۳۹۳/۰۹/۰۹، ۰۶:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #20
سلام
عكس بذار.توي دهانشن نگاه كن .ببين چه جوريه.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۹/۰۹، ۰۸:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان