زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۹:۲۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشکل خیلی عجیب سهره قناری

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
مشکل خیلی عجیب سهره قناری
با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم نظر تون رو بدونم سهره قناری من بخاطر داشتن انگل از داروی آیورمکتین ایرانی یه نوبت پشته گردنه حیوان استفاده کردم برای بار دوم امروز خواستم استفاده کنم که با موضوع عجیبی مواجه شدم دقیقا همون جای که فطره رو ریختم یه چاک بزرگ خورده مثل زخم دهن باز تمام داخلا بدن حیون معلوم هست ولی نه خون میاد وکامل از نظر ظاهری در سلامت هست عکس رو هم گذاشتم حتما منتظره تجربیات شما هستم اگه کسی با این موضوع برخورد کرده حتما جواب بده بخاطر پرنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۱/۰۸/۱۸، ۰۱:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #11
RE: مشکل خیلی عجیب سهره قناری
سلام پارسا جان نه من نه پوریان از شما به هیچ وجه ناراحت نیستیم خیالت راحت ممنون که تجربه ات رو هم انتقال دادی ای کاش دوستان دیگر هم نظر میدادن من بارها گفتم اگه یه دوستی پیام کمک میده هر 10 دقیقه به پیامش نگاه میکنه شاید یه نکته کوچیک باعث رفع مشکل بشه یعضی از دوستان یا ببخشید حاله جواب دادن رو ندارن ومشکل دیگران رو برای دیگران میدونن درصورتی که هر بیماری میتونه برای پرنده هر کسی پیش بیاد علیرضا پوریان بیکار نیست که دوستان رو راهنمایی میکنه عشق بازه پرنده ی من رو مال خودش میدونه وهر کاری که از دستش بر بیاد میکنه شما هم همین طور ودیگر دوستان بعضی ها بقول آدمین تو انجمن فقط بر ای دانلود میان یا یه مورد من هم اضافه کنم برای کاربر فعال یا ویژه شدن میان بعد دیگه خبری ازشون نمیشه این درست نیست شاید بعضی ها یه موضوع رو مطرح کنن که بارهادر موردش بحس شده ولی تو یه شرایطی هستند که نمیتونن فکر کنن و200 صفحه رو بگردن با این سرعت اینتر نت وپخش بودن موضوعات تا به جواب برسن اون سوال رو دوباره میپرسن شما ویه سری از دوستان من دیدم آدرس اون موضوع رو در اختیار طرف میزارید من این امکانت رو ندارم جواب میدم اگه 200 بار هم پرسیده بشه نهایت این موضوع انتقال پیدا میکنه ولی یکی از دوستانم مشکلش حل شده من از آدمین عزیز خواهش میکنم دوستانی که مثل من کاربر ویژه میشن خودم رو مثال میزنم که به کسی بر نخوره بعد کم کار میشن اون عنوان گرفته شه سمت ویژه بودن یا فعال یعنی دائم تو موضوعات نظر بدن . و دست گیری کنن از افراد تازه وارد واونهای که مثل من اشراف کامل با کامپیوتر ندارن ممنون از همه دوستان انجمن چه جواب رو میدونستن وچه نمیدونستن
۱۳۹۱/۰۸/۲۴، ۰۳:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #12
دوستان عزیز سلام آیومکتین وارد پوست نمیشه اشتباه نکنید وارد خون پرنده میشه وکلا سهره به این دارو حساسیت داره هم میره تولک و هم نطفه اش خراب میشه لطفا از این دارو برای سهره و سهره قناری استفاده نکنید در ضمن نقطه ضعف سهره و سهره قناری تنفسشون هست از اسپری هم استفاده نکنید این دوستمون هم قطره زیاد پشت گردن این پرنده ریخته که این بلا سرش امده
۱۳۹۱/۰۸/۲۴، ۱۰:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #13
ببخشید دوست عزیز.ما نگفتیم وارد پوست میشه گفتیم از راه پوست جذب میشه.بعدش کی گفته که ایورمکتین نطفه رو از بین میبره اصلا چه ربطی به نطفه داره.من خیلی وقته استفاده میکنم نطفه ای هم از بین نرفته دوستان هم همینطور.بهتره که در مورد محصولاتی مثل ایورمکتین شرکت بیوتکنیک و تابرنیل و... یه تحقیقی بکنی بهت کمک میکنه.من با اعتقاد راسخ میگم که نطفه رو از بین نمیبره .تشکر
۱۳۹۱/۰۸/۲۴، ۱۱:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، پارسا ایرانی ، shams
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #14
دوست عزیز میشه شما لطف کنید ودر مورد ایورمکتین توضیح بدید با تشکر
۱۳۹۱/۰۸/۲۴، ۱۱:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #15
دوست عزیز اینجوری تایپک از موضوع خارج میشه لطفا به بخش بیماریهای قناری شپش و ضد شپش مراجعه کن.موفق باشید
۱۳۹۱/۰۸/۲۵، ۱۲:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 149
74 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #16
سلام؛
دوست عزیز مراقب داروهای آقای جابری باشید, چون در تمام موارد هم اینطور که می فرمایید نیست,
من یک ضرر سه میلیون تومانی از داروهای ایشون متحمل شدم, خدا میدونه که هیچ خصومت شخصی با ایشون ندارم فقط محض دلسوزی عرض کردم.
۱۳۹۲/۰۶/۱۹، ۰۹:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر اخراجی سایت

سپاس‌ها: 19
20 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #17
چرا داروهاش خوب نیستند؟ من تازه داشتم میرفتم طرفش که از داروهاش بگیرم و استفاده کنم. اخه من هر جا بحث شده اسم دکتر جابری به میان امده که واقعا بیماری را تشخیص میده .میشه بیشتر توضیح بدید و قیمت محصولاتش معمولا بالا هست؟ درمان میکنه یا نه؟
۱۳۹۲/۰۶/۱۹، ۱۱:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #18
خیلی افراد سود جو هستند که داروها را که با قیمت پایینی از داروخانه تهیه شده ، خورد کرده و در قوطی یا مقدار کم بسته بندی می کنند و چندین برابر قیمت اصلی میفروشند . مثل سولفا ، نئوکسی وت ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
) ، ایرومکتین (به اسم قطره ضد شپشک پشت گردنی) ، AD3E ، داکسی سایکلین ، مترونیدازول و ...

به نظر من در صورت مراجعه به دامپزشک درخواست معاینه و تشخیص بیماری داشته باشید ، سپس با توجه به تجویز و نسخه دکتر خودتون اقدام به تهیه دارو کنید .
با این روش از تاریخ و سلامت دارو مطمئن خواهید شد ، چون خیلی از داروهایی که در قوطی های کوچک یا بسته بندیهای کوچک بفروش میرسند تاریخ مصرف گذشته اند یا بدلیل باز شدن درب ظرف اصلی و ورود هوا حداکثر تا دو ماه قابل مصرفند که اکثرا بیش از دو ماه از باز شدنش گذشته .
۱۳۹۲/۰۶/۲۰، ۰۲:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان