زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۶، ۰۱:۱۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مشکل دو جوجه قناری من

*
کاربر انجمن

اعتبار: -1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 99
45 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #1
مشکل دو جوجه قناری من
با سلام خدمت کلیه اساتید گرامی خودم بنده حدود یک ماه پیش دوتا جوجه قناری یک ساله خریدم که پیش خانواده ای بودن که اصلا قناری نداشتن واز این دوتا پرنده قشنگ فقط برا دکور استفاده می کردن متاسفانه این دو پرنده تا حالا صدایی هیچ قناری نری را نشنیدن از روی شکل ظاهری من حدس زدم که باید نر باشند ولی تو این مدت حتی کوچکترین صدایی دال بر نر بودن انها پیدا نکردم بنابرین قفس دوتاشون را جدا کردم وهر کدوم را جدا ودور از قناری ها گذاشتم فقط صدایی قناری ها را می شنون الان باز هم نتیجه ای نگرفتم به نظر سروران گرامی بندهباید چیکار کنم با تشکر
۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۱۰:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #2
RE: مشکل دو جوجه قناری من
با سلام چند تا عکس از پس قناریات بذار تا دوستان در مورد جنسیت آنها نظر بدن البته نوشتی جوجه قناری اگر قناریات یکسالشونه پس دیگه جوجه نیستن و من قناری دیدم که از جوجگی صدای قناری نشنیده بود و به هنگام بلوغ خوش صدا میخوند
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۲:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh1363 ، mohammad20101368
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۱۰:۴۲ ب.ظ)moh1363 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت کلیه اساتید گرامی خودم بنده حدود یک ماه پیش دوتا جوجه قناری یک ساله خریدم که پیش خانواده ای بودن که اصلا قناری نداشتن واز این دوتا پرنده قشنگ فقط برا دکور استفاده می کردن متاسفانه این دو پرنده تا حالا صدایی هیچ قناری نری را نشنیدن از روی شکل ظاهری من حدس زدم که باید نر باشند ولی تو این مدت حتی کوچکترین صدایی دال بر نر بودن انها پیدا نکردم بنابرین قفس دوتاشون را جدا کردم وهر کدوم را جدا ودور از قناری ها گذاشتم فقط صدایی قناری ها را می شنون الان باز هم نتیجه ای نگرفتم به نظر سروران گرامی بندهباید چیکار کنم با تشکر

با سلام

دوست عزیز طبق گفته دوستمون قناری حتما لازم نیست صدای قناری نر دیگه ای رو بشنوه تا شروع به خوندن کنه چون اینکار(خوندن) جزو ذات و غریزه پرنده است ولی دهن گرفتن و مدل آوازخوندنش میتونه از روی دهن قناری های دیگه باشه ولی در کل اگه یکساله هستن پس باید بالغ باشن( البته نگفتین از چه نژادی هستن؟ و چندوقته آوردیشون) شما باید زیر نظر داشته باشی شون چون شاید هم ماده باشن وببینین موقع خوندن نرها بیقراری نمیکنن؟
نتیجه رو اعلام کنین.

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh1363 ، soren_kiana ، mohammad20101368
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
با تشکر از دوستان وسروران گرامی خودم من این دو قناری را حدود یک ماه پیش اوردم نژادشون هم رسمی می باشد در ضمن موقع خوندن نرها بیقراری نمی کنند که دال بر ماده بودن انها باشد در ضمن جهت اطمینان از نر ومادگی این دو من چه کار های می توانم انجام بدم با تشکر از دوستان گرامی
۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۲:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 144
55 سپاس گرفته‌شده در 28 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۲:۰۲ ب.ظ)moh1363 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان وسروران گرامی خودم من این دو قناری را حدود یک ماه پیش اوردم نژادشون هم رسمی می باشد در ضمن موقع خوندن نرها بیقراری نمی کنند که دال بر ماده بودن انها باشد در ضمن جهت اطمینان از نر ومادگی این دو من چه کار های می توانم انجام بدم با تشکر از دوستان گرامی

از پس قناری ها عکس بزار تا دوستان راهنماییت کنن
۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۳:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #6
(۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۲:۰۲ ب.ظ)moh1363 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقول دوستان اگه بتونی یکی دوتا عکس واضح از پس قناری هات بزاری خیلی بهتره ولی خوب در کل بعضی قناری ها دیرتر آماده میشن من خودم دوتا ماده قناری از دوستم عید خریدم وتا الان آماده نشده بودن الان هم که آماده شدن فهمیدیم یکیشون نر بوده و بعداز چند ماه حالا معلوم شد و قبلا زیرشون هم هیچی نشون نمیداد
:a (26):

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۵:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh1363 ، soren_kiana ، mohammad20101368
*
کاربر انجمن

ارسال: #7
این هم عکس پس دو قناری جهت نظر و راهنمایی اساتید گرامی        
۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۶:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۶:۲۶ ب.ظ)moh1363 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکس پس دو قناری جهت نظر و راهنمایی اساتید گرامی

با سلام
دوست عزیز عکس ها تار افتاده و چیزی زیاد معلوم نیست
:a (20):

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۰۸:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان