زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۵:۰۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

معرفی کاربران انجمن

صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #1
معرفی کاربران انجمن
در این بخش کاربران انجمن خودشان را معرفی میکنند تا راهی باشه برای ایجاد صمیمیت و دوستی

نام:
نام خانوادگی:
شهر:
شغل:
از کی پرنده بازی کردی:
اولین پرندت چی بود:
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست:
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه:

نظر شما راجع به انجمن چیه؟
۱۳۹۲/۰۸/۳۰، ۰۷:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 9 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 78
69 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #81
RE: معرفی کاربران انجمن
با سلام
علی عبادی 25 ساله از تهران.دانشجوی حسابداری
از 10 سال پیش به نگه داری قناری مشغولم.ام اگه خدا کمکم کنه امسال میخام جوجه بگیرم.
از مدیریت سایت وهمه دوستانی ک مطالب وتجربیاتشونو در اختیار بنده میزارن واقعا سپاس گزارم
۱۳۹۲/۱۱/۱۹، ۱۱:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 19
سپاس‌ها: 319
1096 سپاس گرفته‌شده در 326 ارسال
ارسال: #82
نام:سعید
نام خانوادگی:کریمی
شهر:متولد کرمانشاه(ساکن کرج)
شغل:حسابرس
میزان تحصیلات:کارشناسی
از کی پرنده بازی کردی:7-8سالگی
اولین پرندت چی بود:سهره
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست:سهره.البته اگه چیزیم بلدیم از دوستای عزیز انجمن و اساتید یادگرفتیم
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه:فقط عشق خودم

نظر شما راجع به انجمن چیه؟ نظر شخصیمو میگم و دوست ندارم به کسی توهین بشه
یه زمان انجمن خیلی خوب و صمیمی بود و البته به اون صورت کاربریم نداشت.تو هر قسمت چند نفر بیشتر فعالیت نداشتن.مدتتی به دلایلی درخدمت دوستان نبودم،اما بعد از اینکه فهمیدم سایت واگذار شده سعی میکنم دوباره به انجمن سر بزنمم و مثل سابق از حضور اساتید استفاده کنم.باعث افتخار بندس در جمع شما بودن.
علاقه زیادی به سهره و جوجه کشی این پرنده در قفس دارم ولی متاسفانه به علت مشغله کاری خیلی وقت نمیکنم.اما هیچوقت بیخیال سهره و سهره بازی نخواهم شد.:)
جا داره از جناب آقای کریمی(مدیریت جدید) بخاطر زحماتشون و ایجاد این جو صمیمانه تشکر کنم.
با آرزوی موفقیت و شادکامی برای همه عشقبازان.
امضای ahoora_3
نقل قول:
عمل کننده باش نه پیرو اعمال
۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۰۱:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ديپلمردى
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 5
7 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #83
 سلام به همه دوستان
من على بهداد ٣٦ ساله از مشهد هستم شغلم رويه كوبى مبلمان از بچگى علاقه زيادى به پرنده داشتم .اولين بار يك جوجه طرقه داشتم كه متاسفانه نتو نستم بزرگش كنم
من كلا همه پرنده ها رو دوست دارم وبيشتر به خاطرعشقم اين كار رو ميكنم ولى تازگيها اقدام به پرورش مرغ عشق و عروس هلندى كردم و يه كاسكو دارم و دو تا سهره .
درباره انجمنم تازه واردم وحتى هنوز آشنايي چندانى با انجمن ندارم ولى درهمين مدت كوتاه خيلى چيز ها از انجمن ياد گرفتم كه ارزش زيادى براى من داشت . از همه دوستان ومديريت انجمن تشكر ميكنم و همتونو ميبوسم

۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۰۲:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 210
49 سپاس گرفته‌شده در 21 ارسال
ارسال: #84
سلام خدمت دوستان...
تکنسین فوریتهای پزشکی هستم 29 ساله و در استان خوزستان شهر رامهرمز زندگی میکنم و به صورت اتفاقی با قناری آشنا شدم...
و طوری شد که الان دارم از این پرنده زیبا وباارزش دارم کار لذت بخش جوجه کشی رو انجام میدم واین کارو بسیار با انگیزه انجام میدم وخواهم داد... وامیدوارم که بتونم در این وب سایت از نظرات سازنده شما بهتر این کارو انجام بدم ... مرسی از همه...
۱۳۹۳/۰۱/۰۷، ۱۲:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 0
9 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #85
با سلام
من حمید امانی متولدشهر اصفهانم و سی ودوسال سن دارم.فوق لیسانس مهندسی شیمی و کارمند هستم.از کودکی عاشق حیوانات بودم تا به امروز.اولین پرنده ای که نگهداری کردم کبوتر بود.الانم فنچ و مرغ عشق و قناری و مرغ وخروس تزیینی و زنبور نگه میدارم.سالها با خودم فکر میکردم چرا من انقد به حیوونا علاقه دارم و شاید مریضم.الان احساس تنهایی نمیکنم.انجمن خوب و گرمی داریم.از اینکه عضوش شدم خیلی خوشحالم.فقط یه کم احساس صفر کیلو متری میکنم.
در خاتمه از همه شما که وقت گذاشتین و مطالب رو خوندین تشکر

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۲/۱۱، ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط amani.)
۱۳۹۳/۰۲/۱۱، ۱۰:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #86
سلام.شهابم متولد ۷۲تهران.از ۱۵سالگی با یه جفت فنچ آغاز کردم و زود عاشق پرنده شدم فنچ هارو گسترش دادم‌.بعد یه سهره خریدم که۸سال داشتمش البته در طول این مدت سهره های زیادی گرفتم و رد کردم تا اینکه دوسال پیش اومدم تو قناری از همون موقع به شدت مطالعه کردم راجع به بیشتر قناری و سایر پرندگان.از چندماه پیش که اخرین سهرمو دادم به یه پرورش دهنده سهره عهد کردم که سهره شکاری نگیرم تا گامی باشه برای جلوگیری از شکار این پرنده زیبا.الان با قناریام سرگرمم و هرروز و هرروز در تلاشم تا چه از طرق علمی و چه تجربی راجع به قناری نکته ی جدید یاد بگیرم.فقط وفقط هم برای عشق پرنده بازی میکنم و جوجه هارو کادو میدم به دوستان واشنایانم.با تشکر از همه دوستان

۱۳۹۳/۰۲/۱۱، ۱۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 312
224 سپاس گرفته‌شده در 57 ارسال
ارسال: #87
نام.رضا
نام خانوادگی.رسولی
شهر.زنجان
شغل.کارمند،فرش فروش
سن.۴۱
میزان تحصیلات.دیپلم
ازکی پرنده بانی میکنید.بیش از۲۰سال
اولین پرنده.قناری
همانندخیلی ازپرنده بانان عزیزابتداعلاقه بیش ازحدودرادامه پرورش ونگهداری .
نظردرموردانجمن.(عالی)
خیلی خوشحالم که بابودن همچین انجمنهایی اتفاق تلخی که برای من اوایل پرندبانیم افتاددیگربرای کسی نمی افتد.
حدود۱۵سال پیش به خاطرعلاقه زیادی که به قناری داشتم هرچی دستم افتاددادم به قناری اوایل خوب بودبعدازمدتی بیماری خاصی اکثرپرندهام مبتلاکردآن زمان امکانات به این اندازه خوب نبودتابایک سرچ کردن درانجمن پرندبان تمام اطلاعات بهتون بده.
بالاخره دامپزشک ودرمان وداروهای آن زمان به دردنخوردنهایتاتمام پرندهام ازبین رفتند.چه خوب بودآن زمان انجمن پرندبان بودمن متوجه بیماری آبله پرندهام می شدم وازاطلاعات خوب انجمن استفاده میکردم.
امیدوارم شماپرنده بانان عزیزکه تازه پرنده بانی میکنیدارزش انجمن رابدانید.
باتشکرازمدیرمحترم انجمن جناب کریمی
موفق باشید.

امضای reza rasuli فردخردمندسخن می گویدچراکه حرفی برای گفتن دارد.

فرد نادان سخن  می گوید فقط برای آن که چیزی گفته باشد.

۱۳۹۳/۰۲/۲۴، ۱۲:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

diplom
سپاس‌ها: 383
19 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #88
نام:سیاوش
نام خانوادگی:کاویانپور
شغل:دانشجوی ترم 1 دندان پزشکی
از کی پرنده بازی میکردی:از دو سال پیش اما ب دلیل حجم درس و استرس کنکور زیاد مشتاق ب جمع آوری اطلاعات راجب پرنده هام نبودم
اولین پرندم هم عروس هلندی بود.دو روز بعد شد قناری و سه روز بعد شدن چهارتا سهره
اصلا از عدم تطابق علاقم(سهره بازی)و شغلم در دید مردم هراس ندارم و عاشق سهره ام
انجمن معرکس دست گل مدیرش درد نکنه
کامران و شایگان باشید
۱۳۹۳/۰۲/۲۴، ۰۸:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دکتری
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 57
351 سپاس گرفته‌شده در 69 ارسال
ارسال: #89
با سلام 
نام: محسن
میزان تحصیلات: دکتری
از کی پرنده بازی کردی: از سال 86
اولین پرندت چی بود: مرغ عشق
تخصصتون در نگهداری از پرنده چی هست: قناری رو الان دو سه سالی هستش به صورت تخصصی پرورش میدم
آیا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه: فقط برای علاقه خودم هست و اصلا به چشم اقتصادی نگاه نکردم هر چند...خداروشکر

نظر شما راجع به انجمن چیه؟ محیط بسیار خوب و مفیدی هستش و باعث انتقال تجربه دوستان به همدیگه میشه تشکر از همه مدیران و دوستان عزیز.
۱۳۹۳/۰۲/۲۴، ۱۰:۱۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اول دبیرستان
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 8
114 سپاس گرفته‌شده در 56 ارسال
ارسال: #90
نام:رضا
نام خانوادگی:زارعیان
شهر:متولد گچساران(ساکن یاسوج)
شغل:محصل اول دبیرستان
میزان تحصیلات:اول دبیرستان
از کی پرنده بازی کردی:از6سالگی وفقط برا عشق به پرندگان
اولین ت چی بود:اگه منظور پرنده قفسی باشه که یه جفت فنچ و یه جفت مرغ عشق ولی اولین پرنده هام یه جفت مرغابی بزرگ بودن
تخصصتون از پرنده بازی چی هست:اگه بگم تقریبا در تمام پرنده ها تخصص دارم دارم باورتون نشه.ولی از 6سالگی که پرنده بازی رو شروع کردم تا به حال نشده که هیچ پرنده ای تو خونمون نباشه،البته از از چند نمونه حیوون دیگه هم نگه داری کردم .از بیشتر پرندگان زینتی که تو سایت درموردشون بحث میشه نگه داری کردم،البته به جز کاسکو و عروس هلندی.از این پرنده ها داشتم و بعضی هاشونو هم دارم:بلدرچین،مرغ،کبک،مرغ عشق،قناری،سهره،فنچ،گنجشک،مرغ مینا،طرقه،بلبل کمری،دومیل،بلبل خرما،کل کلاتی،کبوتر،اردک،مرغ های تزیینی،طوطی برزیلی،گل به سر،قمری،و خیلی چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم.
ایا پرورش دهنده هستید یا فقط برای علاقه:فقط علاقه و برا دل خودم .
نظرتون راجع به سایت چیه:واقعا عالیه
۱۳۹۳/۰۲/۲۴، ۱۰:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی مدیران انجمن محمد تقی کریمی 5 1,693 ۱۳۹۲/۰۹/۰۳، ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: katbi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان