زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۹:۰۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ممنون از پرنده بان برای...

**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #1
ممنون از پرنده بان برای...
به نام خالق دوست
سلام,سلامی به زیبایی بهار و نزدیکی تابستان.سلام...
دوستان عزیز ,سروران گرام سلام.
امروز یه روز خوب واسه من بود و این خوبی رو به پرندبان یا سایت bird songسابق مدیونم .
واسه تقریبا 1 سال کمابیش با شما دوستان زندگی کردم خندیدم و...
شاید باورتون نشه ولی گاهی دلم واسه سایت تنگ میشه گاهی بی دلیل لپتابم رو برمیدارم و میرم تو یه سایتی که کاربراش مثل برادر پشت هم و مثل دوست در کنار هم بودند هستند .
بی معرفتی بود اگه امروز این صفحه ایجاد نمیشد برای تشکر از تمامی عوامل ,اساتید,و کاربران عزیزی که شاید هم دیگرو ندیده باشند ولی از دور گره بزرگی از اتحاد رو ایجاد کردند تا به کمک اون گره های رو بگشایند که تا دیروز این امر مشکل و ناممکن بود.
میخوام تمام برادرهای خوبم تواین صفحه کوچک با دل بزرگشون از حمایت های سایت و عواملش تشکر کنند تا یه خسته نباشید باشه واسه گردانندگان و مدیران بزرگش .
هر کاری رو که پرندبان به شما آموخت هر کاربری رو که به شما در هر امری کمک کرد  باید مورد ستایش و عزیز دانست.اگر خاطره ای از سایت دارید بگید تا دفترچه خاطراتی باشد برای فردا.
حضرت علی (ع) : هر کسی که یک کلمه به من بیاموزد من بنده او هستم.
پس باید قدر هم رو بدونیم.
اولیش رو خودم شروع میکنم.

ممنون از پرندبان برای... خیلی چیز ها .من سر رشته ای تو نگهداری قناری و سهره نداشتم و خیلی اوقات دیگه از ادامه مسیر وا میموندم .تا اینکه با این سایت آشنا شدم .
من از پرنده بان .مدیر محترمش .و به اختصار اسمی جنابان( دوست خوب و استاد بزرگم هیوا_ دوست و برادر بزرگتر من که هر چه از منشش بگم کم گفتم جناب مسعود میرزالو_ دوست عزیز و محترم خودم جناب محمد مهدی بخشی _ دوست و برادر خوش رو و خوش برخورد خودم جناب محمد امین کاووسی _ برادر بزرگم و همراه همیشگی سایت جناب محمد تقی کریمی _برادر عزیزم جناب omid lord_ و جناب خلیلی عزیز و تمامی دوستانی که در این مدت در کنار من بودند نهایت تشکر رو دارم.
((راستی خوب بودن امروز من واسه این بود که به کمک جناب هیوا و راهنمایی های ایشان امروز اولین جوجه سهره قناری های من سر از تخم بیرون آوردند .خیلی خوشحالم.
 ))

راه رسیدن به صبح گذشتن از غروب است.
منتظریم.
یا علی.

امضای hidrane کودکی دیدم ماه را بو میکرد
                      قفسی بی در دیدم که در آن روشنی پرپر میزد...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط hidrane.)
۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۱۱:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: ممنون از پرنده بان برای...
سلام به همه عزيزان

بهتون تبريك ميگم.واقعا لحظه نشاط آور وخوبيه.من هم به نوبه خودم از شما وتمام كساني كه در طول اين دو سال وخورده اي كه عضو سايت هستم من را راهنمايي كردن ويا اينكه با حضور گرمشون به ادامه راه تشويقم كردن، ممنونم ودست همه را به گرمي مي فشارم واز لطف آقاي كريمي به خودم وساير دوستان تشكر مي كنم.بهترين تجربه من از اين سايت اين بود كه اولين سري جوجه قناري كه گرفتم وعكس جوجگيشون را هم توي سايت گذاشتم دچار بيماري سينه كاردي شدن به حدي ناراحت بودم كه گفتم اگر مردن كلا پرنده بازي را كنار ميگذارم ولي به لطف خدا وراهنمايي هاي دوستان ودادن داروي مناسب بهبود پيدا كردن.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۱۱:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #3
سلام به همه دوستان
ممنون محمد جان باز مثل همیشه عالی  واقعا ایجاد کردن این تاپیک واجب بود  زنده باشی عزیز
منم بخاطر اینکه یکی از  کاربرای انجمن هستم 
و دوستان عزیزی  اینجا دارم 
 خیلی خوشحالم واین سعادت رو مدیون اقای کریمی هستم که این فضا رو واسه ما با هزار تا سختی سرپا نگه داشتن  عقب نکشیدن دلسرد نشدن وبه تلاششون ادامه دادن دی ماه وبهمن ماه پارسال انجمن بخاطر مسائل مالی بدجور زیر فشار بود وتا اردیبهشت  امسال خداروشکر تلاش های اقای کریمی نتیجه داد وانجمن سرپا موند.واقعا ممنون کریمی جان زنده باشید ان شالله همیشه سلامت وشاد کنار خانوادتون باشید
بنده هم از پرنده بان ممنونم قبل اینکه اشنا بشم با سایت تو اینترنت که سرچ میکردم اصلا نمیشد جمع بندی کرد وبه روش خوبی رسید بیشتر گیج کننده بود تا اینکه راهنمایی کنه اینجا به صورت انلاین دوستان کمک میکردن قبل این که انجمن بیام درمورد قناری صفر بودم  هیچی بلد نبودم وروش های که از دوستام یاد گرفته بودم بعد اشنا شدن باانجمن متوجه شدم که همشون اشتباه بودن وراه درست رو یاد گرفتم
اما از مطالب سایت بیشتر اقای محمد مهدی  بخشی کمک کردن تا همین الان هم بنده رو راهنمایی میکنن  با حوصله به سوال های خیلی اولیه بنده پاسخ میدادن وراهنمایی میکردن  قبلا چند بار قناری جفت میزدم نمیتونستم نتیجه بگیرم و همه تخم ها  پوچ بعد که اقای بخشی راهنمایی کردن وبنده هم فرمایش های ایشون رو خط به خط انجام  دادم  تونستم  از قناری ها جوجه بگیرم وواقعا ممنون اقای بخشی ان شالله همیشه سلامت باشید
جناب هیوا ی عزیز  از  بزرگان سایت هستن ایشون به بنده خیلی  لطف دارن درمورد سهره  خیلی مزاحم وقت ایشون میشم وبا حوصله لطف میکنن وقت میذارن  به سوالات بنده پاسخ میدن  اردات خاصی خدمت ایشون دارم  وبرای بنده  بسیار عزیز هستن 
ان شالله همیشه سلامت ودر کنار خانوادتون باشید
از دوستانی که بنده رو راهنمایی کردن واز مطالبشون  استفاده کردم و الان اسمشون خاطرم نبوده معذرت میخام وتشکر میکنم بابت لطفشون
ان شالله که همیشه پرنده بان (حامی حقوق پرندگان)  سرپا باشه وروز به روز پیشرفت کنه با داشتن مدیریت اقای کریمی حتما همینجوره
امیدوارم همیشه کنار هم باشیم تااینکه مقابل هم  کنار هم باشیم  تا پیشرفت کنیم
سپاس ازهمه

محمدمهدی در تاریخ ۱۳۹۳/۰۳/۲۸ نوشته:

سلام
محمدامين جان ،برادر ودوست عزيزم، هر چي كه ياد گرفتي به همت وتلاش خودت بوده من هم خيلي چيزها از شما ياد گرفتم.انشالله كه در پناه حق محفوظ باشي.

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۱۲:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #4
سلام برهمگی:
با تشکر ازلطف همه دوستان وهمراهان عزیزوعرض تبریک خدمت آقایان بخشی وکاووسی جهت ارتقاء سطح کاربریشون وآقایHidraneبرای تولد جوجه های سهره قناریشون.وتشکر از زحمات جناب کریمی بخاطر تداوم فعالیت انجمن پرنده بان وحسن سلیقه ایشان برای انتخاب این اسم زیباوپرمحتوا.مطلبی که ذکرش ضروریه اینه که انجمن بدون تک تک کاربراش معنی نمیده.همه از تجارب همدیگه استفاده میکنیم.بدون در نظرگرفتن سن وسال، تجربه همه دوستان مفیدوقابل تاًمله.واین تجربیات با زحماتشون ووقت گذاشتن برای مطالعه ومرور سایتهای مختلف وهم چنین زحماتشون هنگام نگهداری وتیمار پرنده هاشون بدست اومده.پس همیشه یاور همدیگه وکنار هم باشیم تا انجمنمون پایدار باشه.موفق باشید.

۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۰۸:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #5
سلام بر همگي 
من هم لازم ديدم همين جا از مؤسسين اين انجمن كه چندين سال زحمت كشيدن تا اين انجمن پابرجا و به روز بماند تشكر كنم.
از ابتداي سال 92 كه بنده به عضويت اين انجمن در آمدم با مديريت آقاي كريمي و راهنمايي هاي دوستان عزيزم جناب بخشي و كاووسي توانستم تا هم اكنون خدارا شكر بدون مشكل 3 عدد جوجه قناري 1 ماهه را به 40 عدد قناري برسانم
در روزهاي اوليه روبرو شدن با 3 تا جوجه قناري واقعاً مشكل داشتم كه چطور بايد ازشون نگهداري كنم
توي اينترنت هرچي جستجو مي كردم تا با تناقض گويي هاي شديد مواجه مي شدم و يا مطالب تنها كپي از روي يكديگر بودند. در مواردي هم كه مطلب مناسبي پيدا مي كردم ميديدم تاريخ مطالب خيلي قديمي است و كسي در خصوص آن اظهار نظري هم نكرده.
كه به ناگاه با انجمن [font]parandeban.com 
مواجه شدم ، يك مقدار كه در مطالب مطالعه و جستجو كردم ديدم چقدر جامع و كامل مي باشد ،‌لذا عضويت در انجمن را انجام دادم.
هر زمان كه كوچكترين سوالي برام پيش مي آمد بيدرنگ آن را در انجمن مطرح مي كردم و پاسخ هاي مناسبي در كمترين زمان دريافت مي كردم.
مدتي كه گذشت ديدم انجمن با مشكل مالي جهت ادامه كار مواجه شد لذا مثل خيلي از دوستان ديگه احساس مسئوليت كردم و در حد توان مالي خودم كمك كردم.
جا دارد از آقاي كريمي براي زحماتي كه در تهيه و ارسال داروهاي اصل و مفيد براي تك تك كاربران كشيده اند واقعاً تشكر كنم.
اميدوارم بتونيم دست در دست يكديگر اين انجمن را به جلو پيش ببريم و در آينده نزديك ما هم بتوانيم مانند خيلي از نقاط ديگه دنيا در زمينه پرورش پرندگان زينتي مخصوصاٌ قناري حرفي براي گفتن داشته باشيم.[/font]

۱۳۹۳/۰۳/۲۹، ۰۶:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 67
20 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #6
عرض سلام , ادب و احترام خدمت اساتید گرامی و کاربران محترم
تشکرات ویژه ی خودم رو از عالیجنابان کاووسی و میرزالو و سایر اساتید محترم اعلام میکنم . از 14 سالگی تا الان بیشتر از هفت تا قناری از مغازه ها خریداری کردم که همشون از یک هفته تا یکماه بیشتر عمر نمیکردن و متاسفانه جنازه هاشون رو دستم می موند .امسال به پیشنهاد جناب کاووسی (که خیلی این مدت بهشون زحمت دادم) با خریدن ماده قناریه آقای میرزالو تونستم لذت گرفتن جوجه از قناری هام رو بچشم . جوجه ی سری اول امروز28 روزشه و ماده روی پنج تخم خوابیده که همشون پره ... واقعا از این بابت خوشحالم و قدر دان زحمات اساتید گرامی :-)
جا داره از پایه گذاران و ناظم های محترم انجمن هم تشکر کنم که این بستر رو ایجاد و هدایت میکنن تا ما مبتدی ها هم از این لذت بی نصیب نمونیم.
پاینده و سرفراز باشید در پناه خدا
طهرانی
۱۳۹۳/۰۳/۲۹، ۱۰:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #7
باسلام به همه عشق بازای عزیز

من هم جا داره از زحمات همه دوستان و پایه گذاران این انجمن و تمام کسانی که وقت میزارن تا مشکل عزیزان رو حل کنن تشکر کنم و دستشون رو به گرمی بفشارم . من هم خوشحالم که سال 89 با این انجمن آشنا و در اون عضو شدم انشااله که بتونم در حد توان و تجربه ای هرچند اندک گره ای از کار دوستان باز کنم خلاصه همه جوره درخدمتیم
یا علی .................................موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۳/۰۳/۲۹، ۱۰:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

محصل...
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 89
30 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #8
سلام به همه عزیزان
منم از تمامی دوستان و عزیزان که منو خیلی راهنمایی کردن جناب بخشی ،کاووسی،هیوا عزیز،شهاب...
از همشون تشکر میکنم انشاالله همیشه موفق باشید
با تشکر از زحماتتون...
۱۳۹۳/۰۳/۲۹، ۰۴:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #9
آقا حیف نیست این همه از اطلاعات این سایت استفاده کنیم ولی به خودمون زحمت یه تشکر خشک و خالی رو ندیم؟!
این همه کاربر داریم و فقط 8 تا تشکر اونم اکثرا از خود مدیران؟!
قصد سوئی ندارم ولی انصاف نیست خوبی ها اینقدر زود از یاد هامون برند.اما عیب نداره...
من به شخصه و بجای تمام کاربران و کسانی که حتی سر سوزنی از این سایت استفاده و بهره علمی و عملی بردند تشکر میکنم.امیدوارم همیشه و همیشه این سایت و کاربرانش پاینده باشند .
یا علی.
امضای hidrane کودکی دیدم ماه را بو میکرد
                      قفسی بی در دیدم که در آن روشنی پرپر میزد...
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۱۱:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

زیر دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 227
152 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #10
سلام به همه ی دوستان.
ممنون از همه ی دوستان که در این مدت زمانی که عضو شدم من رو تحمل کردند.
و باید تشکر ویژه ای از جمله از  آقای  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  کنم.......
ببخشید اگه کم بود......آخه انشام خوب نیست
۱۳۹۳/۰۴/۰۴، ۰۹:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان