زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۱۰:۳۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ممنون از پرنده بان برای...

**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #1
ممنون از پرنده بان برای...
به نام خالق دوست
سلام,سلامی به زیبایی بهار و نزدیکی تابستان.سلام...
دوستان عزیز ,سروران گرام سلام.
امروز یه روز خوب واسه من بود و این خوبی رو به پرندبان یا سایت bird songسابق مدیونم .
واسه تقریبا 1 سال کمابیش با شما دوستان زندگی کردم خندیدم و...
شاید باورتون نشه ولی گاهی دلم واسه سایت تنگ میشه گاهی بی دلیل لپتابم رو برمیدارم و میرم تو یه سایتی که کاربراش مثل برادر پشت هم و مثل دوست در کنار هم بودند هستند .
بی معرفتی بود اگه امروز این صفحه ایجاد نمیشد برای تشکر از تمامی عوامل ,اساتید,و کاربران عزیزی که شاید هم دیگرو ندیده باشند ولی از دور گره بزرگی از اتحاد رو ایجاد کردند تا به کمک اون گره های رو بگشایند که تا دیروز این امر مشکل و ناممکن بود.
میخوام تمام برادرهای خوبم تواین صفحه کوچک با دل بزرگشون از حمایت های سایت و عواملش تشکر کنند تا یه خسته نباشید باشه واسه گردانندگان و مدیران بزرگش .
هر کاری رو که پرندبان به شما آموخت هر کاربری رو که به شما در هر امری کمک کرد  باید مورد ستایش و عزیز دانست.اگر خاطره ای از سایت دارید بگید تا دفترچه خاطراتی باشد برای فردا.
حضرت علی (ع) : هر کسی که یک کلمه به من بیاموزد من بنده او هستم.
پس باید قدر هم رو بدونیم.
اولیش رو خودم شروع میکنم.

ممنون از پرندبان برای... خیلی چیز ها .من سر رشته ای تو نگهداری قناری و سهره نداشتم و خیلی اوقات دیگه از ادامه مسیر وا میموندم .تا اینکه با این سایت آشنا شدم .
من از پرنده بان .مدیر محترمش .و به اختصار اسمی جنابان( دوست خوب و استاد بزرگم هیوا_ دوست و برادر بزرگتر من که هر چه از منشش بگم کم گفتم جناب مسعود میرزالو_ دوست عزیز و محترم خودم جناب محمد مهدی بخشی _ دوست و برادر خوش رو و خوش برخورد خودم جناب محمد امین کاووسی _ برادر بزرگم و همراه همیشگی سایت جناب محمد تقی کریمی _برادر عزیزم جناب omid lord_ و جناب خلیلی عزیز و تمامی دوستانی که در این مدت در کنار من بودند نهایت تشکر رو دارم.
((راستی خوب بودن امروز من واسه این بود که به کمک جناب هیوا و راهنمایی های ایشان امروز اولین جوجه سهره قناری های من سر از تخم بیرون آوردند .خیلی خوشحالم.
 ))

راه رسیدن به صبح گذشتن از غروب است.
منتظریم.
یا علی.

امضای hidrane کودکی دیدم ماه را بو میکرد
                      قفسی بی در دیدم که در آن روشنی پرپر میزد...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط hidrane.)
۱۳۹۳/۰۳/۲۸، ۱۱:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #11
RE: ممنون از پرنده بان برای...
با سلام وادب خدمت همه دوستان عزيز

واقعا تشكر كردن و احترام خدمت جناب كريمي،كه نه تنها با وقت با ارزش خودشون ، بلكه با هزينه ريالي زيادي كه از ابتدا سايت داشته است تونستن سايت را در ايران و حتي كشور هاي همجوار به عنوان يك مرجع مطرح كنند كمترين كاري است كه ميشه انجام داد. 
البته اين روند خوب  تداوم نداشته  مگر به همت بالاي كساني همچون جناب آقايان : بخشي، حميد، كاووسي و........و همگي كاربران كه  روح و جان اين سايت بودند. در وادي كه همه اطلاعات و تجربه را براي خودشون نگهداري ميكنند و حاضر به هزينه نيستند مگر منفعت ريالي متوجه اونها باشد اين سايت پا گرفته و هنوز پابر جاست با اينكه ماهيانه هزينه سرباري براي جناب كريمي دارد.
 افراد زيادي حاضر به خريد سايت بودن اما چون از مسير خودش در آينده خارج ميشده جناب كريمي از فروش اون امتناع كردند.هر چه اطلاع رساني شفاف درسايت انجام بشود به ضرر سود جويان خواهد بود و ايشون هميشه در گير اين مسايل هم بودند.
به هر صورت فقط ميگم ممنون و متشكر از اينهمه محبت و گذشت جنابعالي و همه كاربران خوب و عاشق چنانچه اسم شخصي از ليست بالا فراموش شد ببخشيد .
دوستتان دارم 

موفق و پيروز باشيد  

۱۳۹۳/۰۴/۰۴، ۱۰:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #12
RE: ممنون از پرنده بان برای...
ممنون از پرنده بان برای زنده کردن عشق من به پرنده.
من یه نگه دارنده از سهره و پرنده بودم تو این دوسال که قناری نگه میدارم اوج موفقیت و به دل نشستن کارم از زمانی بود که به عنوان مهمان مطالب سایت رو خوندم و ۱اسفند۹۲که عضو شدم واقعا میفهمم که جهشی در من ایجاد شده.یکی از نقاط روشن زندگیه من پرنده بانه.واقعا باید دست مدیران رو ببوسم آقای کریمی به ما تازه کارا واقعا لطف میکنن و من همیشه دعاگوشون هستم.آقای بخشی که واقعا بی نظیرند و بی چشم داشت تمام تجربیات رو خالصانه منتقل میکنند.هیوای عزیز که بی اقراغ میگم گنج سهره ی ایرانند ایشون و امیدوارم موفقیت هاشون بی پایان باشه.محمد امین کاوسی عزیز که مثل برادر من هستش و نیاز به تعریف نیست.omidlordکه با مبنای علمی ازش بسیار یاد گرفتم.
Hirdane عزیزکه گفته هاشون راجع به مرغ عشق رو به دوستام منتقل میکنم و هربار جواب مثبتی میگیرند.
و بقیه دوستان که به نحوی اینجا کمک میکنیم به همدیگه.
شک نکنید که این سایت یه گنجینه از مطالبه پرندست.از سال ۹۰تو سایت تجربیات افراد مختلف هست و این کمک وبسیاریه واسه ما تازه کارها که چندقدم جلوبیفتیم.
تمام اعتبار من از پرنده بانه.
متشکر و ببخشید که طولانی شد

۱۳۹۳/۰۵/۱۸، ۰۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان