زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۷:۴۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مولتی ویتامین

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
مولتی ویتامین
سلام
دنبال یه مولتی ویتامین خوبم که به قناریام بدم همه پست های این قسمت خوندم ولی تصمیم درستی نمیشه گرفت یکی گفته مولتی ویتامین ایرانی خوبه یکی گفته نه، مولتی ویتامین خارجی خوبه.
از اساتید خواهشمندم نام مولتی ویتامین هایی که استفاده کردن وجواب گرفتن و عوارضی ندیدن خواه ایرانی باشه یا خارجی،ذکر کنن تا ماهم از اونها بهره مند بشیم
۱۳۹۲/۰۷/۰۳، ۱۲:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: irandidar ، vahid babayi
صفحه 11 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 12
4 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #101
مولتی ویتامین بعداز درمان با انتی بیوتیک
سلام
بنده قناریهام دچار عفونت تنفسی بودند که باراهنمای دوستان پرنده بان با مصرف انتی بیوتیک درمان شدند میخواستم از اساتید بپرسم برای جلو گیری از ضعف پرنده باید مولتی ویتامین بدهم چه مدت و چند ساعت در روز در اختیار پرنده باشد من هم نکتون اس و هم نکتون ای و ئیتالین ایرانی دارم که تازه گرفتم میتوانم مخلوط کنم چه مقدار توی اب خوری بریزم البته کمی بادام وسفیده تخم مرغ می دهم و ایا میتوانم امسال این پرنده ها جفت کنم ؟ پرنده ها تقریباکمی اماده هستند ولی من نور دهی را افزایش نداده ام هنوز -- کار دیگری هست که باید انجام دهم مثلا مکمل خاصی
۱۳۹۵/۱۱/۰۴، ۰۳:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #102
RE: مولتی ویتامین
سلام
مولتي ويتامين نهايت هفته اي دوبار بهشون بديد. نكتون اي براي نطفه خوبه و نكتون اس هم عمومي هست .هر كدام هفته اي يك بار صبح بذاريد و عصر برداريد.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۵/۱۱/۰۴، ۰۸:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: gholizadeh
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 4
31 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #103
سلام
اولیل هفته ای دوبار نکتون اس تنها بده تا جون بگیرن پرنده هات بعد هفته ای یه بار بهشون بده. نکتون ای رو دو هفته قبل از جفت میدن تا نطفه رو قوی کنه. اب تنی هفته ای یه بار بده تا پرنده شاداب شه. بادام سفیده تخم مرغ هم هفته ای یه بار خوبه. سبزیجات مثل برگ ترب خیلی خوبه و سیب هم فراموش نشه. ایشالله تا عید مست میشن.
۱۳۹۵/۱۱/۰۴، ۰۱:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: gholizadeh ، محمدمهدی
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #104
سلام خدمت دوستان 
یه نکته خیلی مهم که دوستان باید مد نظر داشته باشن بعداز مصرف آنتی بیوتیکها و سولفانامید ها حتما باید سه روز به پرنده مولتی ویتامین داده بشه البته به جز اکسی وت و نئوکسی وت چون این دوتا خودشون مولتی ویتامین دارن ولی برای همه آنتی بیوتیکهای دیگه حتما لازمه سه روز ویتامین داده بشه و این تنها کافی نیست و بعد از این سه روز حتما باید دو روز سرکه سیب داده بشه 6 تا 8 قطره تو یه جاآبی بزرگ برای تامین باکتریهای مفید در روده پرنده یا همون پروبیوتیکها . 
۱۳۹۵/۱۱/۰۵، ۰۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مولتی ویتامین amin2010 35 11,109 ۱۳۹۵/۰۱/۱۲، ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: masoud69

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان