زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۱:۵۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مولتی ویتامین

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
مولتی ویتامین
سلام
دنبال یه مولتی ویتامین خوبم که به قناریام بدم همه پست های این قسمت خوندم ولی تصمیم درستی نمیشه گرفت یکی گفته مولتی ویتامین ایرانی خوبه یکی گفته نه، مولتی ویتامین خارجی خوبه.
از اساتید خواهشمندم نام مولتی ویتامین هایی که استفاده کردن وجواب گرفتن و عوارضی ندیدن خواه ایرانی باشه یا خارجی،ذکر کنن تا ماهم از اونها بهره مند بشیم
۱۳۹۲/۰۷/۰۳، ۱۲:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: irandidar ، vahid babayi
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #31
RE: مولتی ویتامین
سلام
بله منم موافقم هرچقد بیشتر پول بدی بهترش گیرت میاد
این دوستمون درمورد مولتی ویتامین انسانی سوال کردن منم چیزی که میدونستم رو گفتم
نپرسیدن که مولتی ویتامین واسه چی هست یا کدومش بهتره
حالا درمورد مولتی ویتامین شما اطلاعی ندارم شاید فقط واسه اینکه خارجیه وتا وارد کشور میشه قیمتش اینقد زیاد میشه

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۰۹:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، vahid babayi
*
کاربر انجمن

ارشد
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 142
63 سپاس گرفته‌شده در 43 ارسال
ارسال: #32
درود

بنده هم مولتی ویتامین پرنده از نوع پودری خریدم و هم از اون نوع انسانی که 60 میل هست . در این فصل از سال هم هر 15 روز یه بار میدم و هنوز از نوع انسانی امتحان نکردم . ولی به نظرم مهم ویتامینی هست که به پرنده میرسه ، مهم نیست که از نوع انسانی باشه یا پرنده .
البته گران بودن ویتامین خارجه به خاطر قیمت ارز و واطیه گری هست اگر اشتباه نکنم ، وگرنه نباید ویتامین خارجی گران باشد.
۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۰۹:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، vahid babayi
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #33
ببینید دوستان بحث دلار و قیمت و راه دور و نزدیک نیست بحث کیفیته 
باور کنید من با محصولات  داخلی هیچ مشکلی ندارم ولی اگر شما محصولی رو بهم معرفی کنید که واقعا تاثیرش به چشم بخوره اون موقع درسته نه اینکه حیوون رو تو یه حد نگه دارن من تمام ویتامینهای داخلی رو تست کردم و الانم تو یخچالم کلکسینشون رو دارم
ولی با خرید یک مولتی خارجی کار سه چهارتا ا ز این ویتامینهای داخلی رو انجام میدم
حالا خود دانید
۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۰:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

لیسانس
اعتبار: 23
سپاس‌ها: 1106
878 سپاس گرفته‌شده در 267 ارسال
ارسال: #34
دوستان توجه بفرمایند .
اینکه اساتید محترم سایت و دوستان  پیشنهاد هایی را مبنی بر تجربیات و دانسته های خود اعلام میدارند از جمله جناب لطفی که فرمودن مولتی ویتامین حیوانی باید برای پرندگان استفاده شود مبنی بر محدود کردن مولتی ویتامین های دیگر نیست .ایشون و دیگر دوستان فقط پیشنهاد ها و راهکار های را اعلام میکنند که هم منطقی تر است هم مطمئن تر.
در مورد استفاده از مولتی ویتامین حیوانی هم باید عرض کنم اگر بدرد حیوانات میخورد برای سگها و گربه ها و موش ها وحتی ماهیها هر کدام جدا مولتی ویتامین تهیه نمیشد پس مطمئن باشید محاسنی در استفاده بجای هرچیز وجود دارد که شاید ما از آن ها بی خبریم.
امضای hidrane کودکی دیدم ماه را بو میکرد
                      قفسی بی در دیدم که در آن روشنی پرپر میزد...
۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۱:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 125
242 سپاس گرفته‌شده در 101 ارسال
ارسال: #35
با عرض سلام
بنده مولتی ویتامین vita-sol استفاده میکنم قناری رو از این رو به اون رو میکنه خواستم به دوستان پیشنهاد بدم فقط گرونه ولی به نظر بنده ارزش داره
۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۱:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #36
 دوست عزیز چه تاثیری مشاهده کردید بیشتر توضیح بدید لطفا. در اخر قیمت رو بگید ممنون میشیم

۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۱:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، vahid babayi
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 61
100 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #37

(۱۳۹۲/۰۷/۰۳، ۱۲:۲۶ ق.ظ)'rezaia1' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دنبال یه مولتی ویتامین خوبم که به قناریام بدم همه پست های این قسمت خوندم ولی تصمیم درستی نمیشه گرفت یکی گفته مولتی ویتامین ایرانی خوبه یکی گفته نه، مولتی ویتامین خارجی خوبه.
از اساتید خواهشمندم نام مولتی ویتامین هایی که استفاده کردن وجواب گرفتن و عوارضی ندیدن خواه ایرانی باشه یا خارجی،ذکر کنن تا ماهم از اونها بهره مند بشیم

total   بهتریت هست از نظرمن جواب هم داده

۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۱:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #38
بگذریم از بحث مولتی ویتامین انسانی یا... چون اگر پرنده براتون ارزشمند باشه حتما چیزیو که براش مناسبه تهیه میکنید، وقتی یه جفت قناریتون شد 3 ملیون تومان دیگه به فکر یه مولتی ویتامین 2 هزار تومانی نمیافتید چون ممکنه و بی شک باعث آسیب یا... بشه.
شرکتهایه تولید کننده زیادی مولتی ویتامین تولید میکنن مخصوص پرندگان، خودم ایرانیشو تایید میکنم اما نه هر مارکی.
توتال تابرنیل هم خوبه فقط دقت کنید موقع خرید:
1- تاریخ داشته باشه
    تو ایران توسط تینر تاریخ محصولات را پاک میکنن و به روش چاپی مخصوص دوباره تاریخ میزنن
2- قیمتش تو این تاریخ از 30 تومان شروع میشه تا 100میل 40 هزارتومانی
    اگر جایی داد 20 تومان شما حتما دقت کنید ببینید تاریخش شرکتیه یا... البته تجربه میخواد که بشناسید، فکر نکنید جایی ارزون میده پس جنسشم خوبه بذارید اینو بخرم 10 تومان جیبم بمونه، از یه طرفم منظورم این نیست که کسی ک گرون میفروشه جنس اصله، باید از آدم مطمئن خرید کنید

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۱:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #39
(۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۰:۱۲ ب.ظ)'جلال لطفی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید دوستان بحث دلار و قیمت و راه دور و نزدیک نیست بحث کیفیته 
باور کنید من با محصولات  داخلی هیچ مشکلی ندارم ولی اگر شما محصولی رو بهم معرفی کنید که واقعا تاثیرش به چشم بخوره اون موقع درسته نه اینکه حیوون رو تو یه حد نگه دارن من تمام ویتامینهای داخلی رو تست کردم و الانم تو یخچالم کلکسینشون رو دارم
ولی با خرید یک مولتی خارجی کار سه چهارتا ا ز این ویتامینهای داخلی رو انجام میدم
حالا خود دانید

سلام/استاد لطفی
اگه امکانش هست اسم وقیمت واندازه مولتی ویتامینی که استفاده میکنید واسه قناری هاتون رو بگید
ممنون
بقول دوستان چیزی که دو تومن قیمتش باشه انتظار کارایی زیادی ازش نیست.من خودم بیشتر استیمول اسفاده میکنم واسه قناری هام.وبه دوستمون دی جی کاکا هم توصیه نکردم ک از مولتی ویتامین انسانی استفاده کنن

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط محمدامين كاوسی.)
۱۳۹۲/۰۹/۱۷، ۱۱:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: vahid babayi
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #40
سلام
در مورد مولتي ويتامين بهتر از هر چيز ميانه روي هست.من هم از مولتي ويتامين خارجي استفاده كردم وهم ايراني . راه صحيح استفاده را بايد ياد گرفت حالا چه انساني و چه مولتي ويتامين حيواني. در مورد قناري هاي رسمي معمولي به صرفه نيست كه بخواهيم از مولتي ويتامين هاي خارجي استفاده كنيم ودوستاني هم كه رسمي معمولي پرورش ميدن به جاي اينكه دنبال مولتي ويتامين باشن بهتره كه دنبال ياد گرفت راه وروش صحيح نگهداري از قناري باشن. بدون مولتي ويتامين هم ميشه پرنده بازي كرد.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۱۸، ۰۷:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مولتی ویتامین amin2010 35 11,073 ۱۳۹۵/۰۱/۱۲، ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: masoud69

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان