زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۱:۲۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 11 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #101
RE: مکمل استیمول
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۱۰:۰۷ ب.ظ)otodemo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۸:۳۷ ب.ظ)یاسر فلاحی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۶:۵۱ ب.ظ)otodemo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خونم کرجه و استیمول خریدم زیادم هست از دوستان هر کی میخواد من مجانی بهش میدم

منم کرجم فقط اگر یه جای مطمین بگی منم بگیرم..آدرس و میخوام ..متشکر
داروخونه دامپزشکی کمالشهر دور میدون پاسارگاد
داروخانه ایی که گفتید رفتم ولی تموم کرده بود.یکی داشت تاریخش یک ماه گذشته بود..من چهار تا سهره دارم یه بستش خیلی برام اگر دارین ازتون میخرم...
۱۳۹۱/۰۷/۲۷، ۰۷:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 304
19 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #102
چرا وقتی از استیمول استفاده میکنم پرنده پر میریزه؟
۱۳۹۱/۰۸/۱۴، ۰۳:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #103
شاید یه مشکل دیگه دارن من و دوستام چنین چیزی ندیدیم مولتی ویتامین باعث پرریزی نمیشه چیزای دیگشون رو چک کن
۱۳۹۱/۰۸/۱۴، ۰۶:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ali_se65
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 488
375 سپاس گرفته‌شده در 143 ارسال
ارسال: #104
سلام دوستان. من گیرم اومد. البته فله نمی داد مجبور شدم کل قوطی رو بخرم که برا چند تا قناری که من دارم زیاده. اگر کسی تو شیراز بخواد در خدمتم.
۱۳۹۱/۰۸/۱۷، ۰۲:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh3nshirazboy
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 113
59 سپاس گرفته‌شده در 29 ارسال
ارسال: #105
سلام
دوستان تاریخ مصرف این مکمل چه مدته؟؟؟
من تعداد پرنده هام زیاد نیست ،میخواستم ببینم تا چقدر میتونم نگهش دارم.
من رفتم چندتا از داروخانه دامپزشکی ها که آدرس داده بودن دوستان به صورت جزء نفروختن.
با سپاس
۱۳۹۱/۰۸/۲۱، ۰۵:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #106
(۱۳۹۱/۰۸/۲۱، ۰۵:۱۶ ب.ظ)Ashkan66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان تاریخ مصرف این مکمل چه مدته؟؟؟
من تعداد پرنده هام زیاد نیست ،میخواستم ببینم تا چقدر میتونم نگهش دارم.
من رفتم چندتا از داروخانه دامپزشکی ها که آدرس داده بودن دوستان به صورت جزء نفروختن.
با سپاس

با سلام
دقیقا دو سال دوست من.تازه اگر وقتی میخریش از تاریخش 4-5 ماهی نگذشته باشه.ولی ارزششو داره.چه 30 هزار تومن بدی 100 سی سی توتال تابرنیل بگیری چه بیست و خورده ای بدی نیم لیتر استیمول
۱۳۹۱/۰۸/۲۱، ۰۵:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: maryam_sh
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #107
مهران جان با عرض معذرت باید خدمتت عرض کنم تابرنیل با استیمول زمین تا آسمون فرق داره !!!
استیمول برای مرغ و خروسه و تابرنیل یکی از بزرگترین کارخانه های تولید دارو و مکمل و ویتامین برای پرندگان زینتی هستش و در جهان بسیار بسیار شناخته شده و مهمه.
در همین سایت هم که تاپیک محصولات تابرنیل رو داریم و خودتونم حتما مطالعه کردین.
به نظر من محصولات ایرانی به هیچ عنوان در حال حاضر قابل مقایسه با محصولات خارجی نیست مخصوصا با کارخانه هایی مثل تابرنیل و نکتون...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۲۱، ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۸/۲۱، ۰۶:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #108
با سلام نوید جان بعضی وقتا آدم گول اسمه اون ویتامینهایی که روی بسته نوشته میخوره وارزونی که اشتباه هست من برای اولین بار تو عمر پرنده بازیم که حدود بیست سال هست از مکمل ایرانی وآیورمکتین استفاده کردم که ای کاش نمیکردم شاید به این موضوع ربظی نداشته باشه ولی بی دلیل هم نیست وخاطره بدی تو ذهن من نقش گرفت نه قیمت دارو خارجی برام مهم هست که مشقت پیدا کردنش ولی این رو میدونم نه تنها تو مسابقات تو پرورش نژاد های مختلف وتو تمام مراحل حمایت از حیوانات از ما جلو هستند از نظر علم وتکنولوژی دارو سازی فوق العاده جلو تر هستند و نه این دو کار خانه دارو سازی تمام محصولات خارجی بهتر از ایرانی هست به جز چین باید واقعیت رو قبول کنیم ما تو پرورش گاو به اون بزرگی هنوز مشکل داریم چه برسه به پرندهای کوچک تمام افتخارمون همون مکمل چکاوک هست که به جز انسان همه موجودات میتونن استفاده کنن با عقل جور در میاد. داداش مرغ همسایه واقعا غازه ما مرغ موندیم من تو این چند سالی که از داروهای تابرنیل استفاده کردم هیچ مشکلی پیش نیومد . وجالب تر اون اینه که دامپزشکامون اطلاعاتشون در حد گاو گوسفند هم نیست تو روستاها یه گاو میخواد زایمان کنه نمیتونن سزارین کنن سر گاو رو میبرن با شما کاملا موافق هستم زیاد درد ودل کردم بگذریم
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۳:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #109
با عرض سلام
حرف نوید خان درست من بحثی هم نداشتم.اما من از همه ی مکملها هیچ حرفی نزدم.فقط گفتم استیمول چون همه اسفاده کردن و جواب گرفتن.اون کسی که یه جفت داره نمییتونه 30 هزار تومن بده ad3e بعد هم بندازش دور.وقتی تابرنیل یا کیوئیکو یا نکتون دارو تولید میکنند مختص قناری به تمام دنیا صادر میشه پس چرا نکنن.من از کیفیت داروهای کیمیا فام اگاهم و میدونم هیچ کدومش مال ایران نیست که این حرفو میزنم.
یه سوال دیگه؟به نظر شما دوستان عزیزمایا ویتامین e که مرغ میخوره ترکیبش با ویتامین قناری فرق داره؟
انشان و قناری بله ولی نه مرغ.ما درباره دارو حرف زدیم نه مکمل.اونم استیمول نه مکملی که با مشت از توی گونی در بیارن بدن.توی کمد من هم همه نوع دارو و مکمل خارجی هست و در خوب بودنش شکی نیست.اما خووبیه استیمول رو دیدم که میگم.بقیش دیگه گزافه گویی هست اگر حرفی بزنم.
از دوستان عذر خواهی میکنم.ببخخشید که تاپیک رو به بیراهه کشوندم و اینکه خدای نکرده حرف من جسارت محسوب نشه.من خودم رو مدیون اقا نوید میدونم و استا د بنده هستن.در نتیجه چیزی در مقابلشون نه میتونم بگم نه دارم بگم
ارزوی موفقیت برای همه عشقبازان
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۴:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، maryam_sh ، omidlord ، derik_best
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #110
عزیزان من استیمول که باز شده بودرا از از داروخونه خریدم

بعد که به پرنده هام دادم تغییر قابل محسوسی ندیدم

به نظر شما چون بسته بندی پلمپ نبوده خراب شده و جواب نداده یا جواب داده من نفهمیدم؟؟
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۷:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان