زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۳:۲۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 12 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #111
RE: مکمل استیمول
محسن جان مکمل استیمول روی قناریها و سهره های منم هیچ تغییری ایجاد نکرد !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۸:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، moh3nshirazboy
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #112
با سلام خدمت همه دوستان من از داروهای تابرنیل استفاده کردم و از استیمول هم استفاده میکنم تنها چیزیکه این دارو داشت فقط همین بود که پرنده های تو لکم زودتر پرشون در اومد واتفاق دیگه ای نیفتاد
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۹:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #113
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۸:۲۰ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محسن جان مکمل استیمول روی قناریها و سهره های منم هیچ تغییری ایجاد نکرد !

نوید جان به نظرت دلیلش چی می تونه باشه؟
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
ارسال: #114
چون برای قناری نیست !
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #115
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۳:۵۲ ب.ظ)dahan baz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام نوید جان بعضی وقتا آدم گول اسمه اون ویتامینهایی که روی بسته نوشته میخوره وارزونی که اشتباه هست من برای اولین بار تو عمر پرنده بازیم که حدود بیست سال هست از مکمل ایرانی وآیورمکتین استفاده کردم که ای کاش نمیکردم شاید به این موضوع ربظی نداشته باشه ولی بی دلیل هم نیست وخاطره بدی تو ذهن من نقش گرفت نه قیمت دارو خارجی برام مهم هست که مشقت پیدا کردنش ولی این رو میدونم نه تنها تو مسابقات تو پرورش نژاد های مختلف وتو تمام مراحل حمایت از حیوانات از ما جلو هستند از نظر علم وتکنولوژی دارو سازی فوق العاده جلو تر هستند و نه این دو کار خانه دارو سازی تمام محصولات خارجی بهتر از ایرانی هست به جز چین باید واقعیت رو قبول کنیم ما تو پرورش گاو به اون بزرگی هنوز مشکل داریم چه برسه به پرندهای کوچک تمام افتخارمون همون مکمل چکاوک هست که به جز انسان همه موجودات میتونن استفاده کنن با عقل جور در میاد. داداش مرغ همسایه واقعا غازه ما مرغ موندیم من تو این چند سالی که از داروهای تابرنیل استفاده کردم هیچ مشکلی پیش نیومد . وجالب تر اون اینه که دامپزشکامون اطلاعاتشون در حد گاو گوسفند هم نیست تو روستاها یه گاو میخواد زایمان کنه نمیتونن سزارین کنن سر گاو رو میبرن با شما کاملا موافق هستم زیاد درد ودل کردم بگذریم

سلام بر استاد بزرگ و دوست عزیز جناب دهن باز

تا موقعی که بخواهید اشتباهات خودتون ( طریقه مصرف اشتباه ایورمکتین که در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب دادم ) مطمنا مرغ خواهید ماند و هیچ وقت غاز که هیچ مرغابی هم نخواهید شد

خدای نکرده قصد جسارت ندارم فقط میخوام که یه کم واقع بین باشید
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
ارسال: #116
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۲۹ ب.ظ)پارسا ایرانی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۰۳:۵۲ ب.ظ)dahan baz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام نوید جان بعضی وقتا آدم گول اسمه اون ویتامینهایی که روی بسته نوشته میخوره وارزونی که اشتباه هست من برای اولین بار تو عمر پرنده بازیم که حدود بیست سال هست از مکمل ایرانی وآیورمکتین استفاده کردم که ای کاش نمیکردم شاید به این موضوع ربظی نداشته باشه ولی بی دلیل هم نیست وخاطره بدی تو ذهن من نقش گرفت نه قیمت دارو خارجی برام مهم هست که مشقت پیدا کردنش ولی این رو میدونم نه تنها تو مسابقات تو پرورش نژاد های مختلف وتو تمام مراحل حمایت از حیوانات از ما جلو هستند از نظر علم وتکنولوژی دارو سازی فوق العاده جلو تر هستند و نه این دو کار خانه دارو سازی تمام محصولات خارجی بهتر از ایرانی هست به جز چین باید واقعیت رو قبول کنیم ما تو پرورش گاو به اون بزرگی هنوز مشکل داریم چه برسه به پرندهای کوچک تمام افتخارمون همون مکمل چکاوک هست که به جز انسان همه موجودات میتونن استفاده کنن با عقل جور در میاد. داداش مرغ همسایه واقعا غازه ما مرغ موندیم من تو این چند سالی که از داروهای تابرنیل استفاده کردم هیچ مشکلی پیش نیومد . وجالب تر اون اینه که دامپزشکامون اطلاعاتشون در حد گاو گوسفند هم نیست تو روستاها یه گاو میخواد زایمان کنه نمیتونن سزارین کنن سر گاو رو میبرن با شما کاملا موافق هستم زیاد درد ودل کردم بگذریم

تا موقعی که بخواهید اشتباهات خودتون ( طریقه مصرف اشتباه ایورمکتین که در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید که من جواب می دم :
پارسا جان شما اعتقاد داری که داروهای ایرانی خوبه ؟؟؟
موضع شما مشخص نیست...دهن باز آدم کم تجربه این نیست.
اینکه داروهای خارجی خیلی بهتره شکی درش نیست اما دلیل این طرفداری شما رو نمی فهمم...
دهن باز عزیز تو مصرف این دارو اشتباهشون چی بوده ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 1100
590 سپاس گرفته‌شده در 110 ارسال
ارسال: #117
دوستان واساتید جسارت منو ببخشن ولی دو تا مکمل دیگه موضع گیری نمیخاد که ! هر چیزی رو به جاش استفاده کنی دیگه این همه بحث و گفتگو نداره تا الان که دارو و مکمل مخصوص پرنده های کوچک تو ایران تولید نشده پس از همین نمونه های خارجیش استفاده کنید
۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #118
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۳۸ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه داروهای خارجی خیلی بهتره شکی درش نیست اما دلیل این طرفداری شما رو نمی فهمم...

[/quote]

خواهش میکنم نوید خان

من نمیگم ایرانی خوبه یا خارجی میگم واقعیت خوبه من تا حالا نزدیک به یک ساله از ایور مکتین استفاده کردم و بهترین نتیجه رو داده تو این یک ساله من حد اقل 200 تا قناری زیردستم بوده هیچگدوم به مشکل نخوردن اما قبلا من تا 20 هزار تومن هم واسه پودر ضد شپش خارجی هزینه کرده بودم و جواب نگرفته بودم

این از جواب سوالتون

اما جناب دهن باز در اینکه بنده در محضر بزرگانی چون شما و جناب دهن باز هنوز دارم درس و پس میدم و حکم شاگرد رو دارم شکی نیست
و همونطور که میبینید بنده در اول پیامم ایشون رو با واژه استاد خطاب کردم و چون دوستشون دارم میخوام از اشتباه درشون بیارم

و نحوه اشتباهشون رو هم در این تاپیک گفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط پارسا ایرانی.)
۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۲:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #119
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۲۹ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون برای قناری نیست !

خوب خیلی ها جواب گرفتن؟
۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۲:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
ارسال: #120
(۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۲:۱۴ ق.ظ)moh3nshirazboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۲۹ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون برای قناری نیست !

خوب خیلی ها جواب گرفتن؟
من تجربه و نظر خودم رو در مورد این مکمل عرض کردم

(۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۲:۱۳ ق.ظ)پارسا ایرانی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۸/۲۲، ۱۱:۳۸ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم نوید خان

من نمیگم ایرانی خوبه یا خارجی میگم واقعیت خوبه من تا حالا نزدیک به یک ساله از ایور مکتین استفاده کردم و بهترین نتیجه رو داده تو این یک ساله من حد اقل 200 تا قناری زیردستم بوده هیچگدوم به مشکل نخوردن اما قبلا من تا 20 هزار تومن هم واسه پودر ضد شپش خارجی هزینه کرده بودم و جواب نگرفته بودم

این از جواب سوالتون

اما جناب دهن باز در اینکه بنده در محضر بزرگانی چون شما و جناب دهن باز هنوز دارم درس و پس میدم و حکم شاگرد رو دارم شکی نیست
و همونطور که میبینید بنده در اول پیامم ایشون رو با واژه استاد خطاب کردم و چون دوستشون دارم میخوام از اشتباه درشون بیارم

و نحوه اشتباهشون رو هم در این تاپیک گفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

پارسا جان دوست عزیز من اتفاق 1 بار می افته...
اینکه شما داروی متفرقه استفاده کنی شاید 10 بار مشکلی پیش نیاره اما به یکباره مشکل ساز میشه و آدم رو پشیمون می کنه,دهن باز هم خودشون قبلا گفتن که از این دارو زیاد استفاده کرده بودن در گذشته , اما این بار اینجوری شد و تمام ذهن ایشون رو نسبت به این موضوع تحت الشعاع قرار داد...
به هر حال بهتره این موضوع رو ادامه ندیم چون هم با این تاپیک مرتبط نیست هم اختلاف نظر زیاده و در این محفل نمی گنجه...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۱۲:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان