زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۱۱:۵۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 14 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #131
RE: مکمل استیمول
با سلام آقا ما اومدیم یه چیزی عنوان کردیم با عث این همه احتلاف نظر شد از همه ممنون فقط دوتا مطلب یکی این که آدمین جان فرمودن که از آیوکتین استفاده کردن برای 150 اگه اشتباه نکنم روی 3تاشون مشکل عدم تعادل دیده شده یا در مورد اون داروی دیگه که فرمودن ورم روده میگیرن قناری هاشون ودوست دیگمون هم حرف جالبی رو زدن گفتن اگه آدمین نمیگفت من هم نمیگفتم چرا دوست من ما تو این انجمن هر کدام از دوستان یه چیزی رو کشف میکنه و انجام میده وقتی تو انجمن عنوان میکنی یعنی همه گیر شدن اون موضوع مثل استیمول یا داروی آیورمکتین پوریان تو یاسوج هست من توتهران همون روز که گفت ok رفتم خریدم واستفاده کردم تواین 14 صفحه نگاه کنید همه استفاده کردن نباید همش در مورد خوبی های اون گفت باید در مورد عوارضش هم گفت وکسی که مطلب رو گذاشته نباید ناراحت بشه چون در قبال کسانی که استفاده کردن مسئول هست از نظز اخلاقی این یه مطلب باید در مورد ناراحتی های که شاید احتمال بیافته هم بگن آقا خدا هم بهشت دار هم جهنم حالا هر کسی میخواد هر راه رو بره عواقب اون هم معلوم اتفاقا اینجا باید در مورد داروها ومکملها بحس بشه یه نظر سنجی بزارن در مورد داروها خود من میزارم هم در مورد مفید بودن هم در مورد مضر بودن آقا پنسیلین یه داروی مفید هست ولی کسی که حتی استفاده کرده اگه 6 ماه ازش گذشته باشه باید اول تست بشه بعد مصرف در مورد پرنده هام همین طوره شاید 10 سال استفاده کرده باشید ولی همون دارو یه دفعه باعث مرگ میشه به خودتون میگید از این نبوده از یه چیزه دیگه بوده دنبال دلیل میگردید من از پوریان وهمه دوستان معذرت میخوام اینجا مطرح میکنم من پرنده ام رو بردم مارلیک کرج ما پیروزی هستمیم پس برام مهم بوده دکتر جابری گفتن که داروی تزریقی آیورمکتین توام با عوارض هست عدم تعادل التهاب پوستی در بعضی موارد ریختن پر اون ناحیه و زخم های جلدی ودر موارد حاد مرگ هم داره در بعضی پرندها دیده شده این مشکل سالها مانده من طبق دستور دوستان عمل کردم وتو قسمت شپشک فکر میکنم 20 صفحه بیشتر باشه دیدم به کرار تاکید شده از این دارو استفاده بشه وبزرگان انجمن همه تایید کردن واستفاده کردم و خدا رو شکر مشکل پرنده من یکی مونده به آخری بود منجر به مرگ نشد این دلیل نمیشه که اگه من گفتم با عث مشکل پرنده ی من این دارو بوده یعنی همه دوستان اشتباه کردن ودشمنی توهین بشعور دوستان نیست این دارو مفید + عوارض میباشد
حالا هر کسی میخواد استفاده کنه نظر اکثریت مفید یک نفر (دهن باز) با عوارض جدی برخورد کرده شرایط پرندهای شما بامن فرق داره از نظر تغذیه تور دما ویاهر چیزه دیگه ما تو کشور مون ضعف های زیادی داریم نباید سرمون رو تو برف کنیم اگه غاز شدن به اینه که جون موجودات زنده رو بگیرم با تجویزهای سنتی من ترجیه میدم جوجه بمونم مخلص همه دهن باز
۱۳۹۱/۰۸/۲۷، ۱۲:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #132
سلام.دوست عزیزم دهن باز تمام حرفات رو قبول دارم حرف حق جواب نداره.همین داروهای خودمون آدما رو اگه بروشور رو بخونیم یه عوارضی نوشته و گفته در صورت دیده شدن مصرف قطع بشه.پرنده هم مثل آدم هست و همشون از نظر خصوصیات بدنی و ژنتیکی با هم فرق دارن و دارویی که روی نود و نه نفر جواب داده ممکنه روی نفر صدم عوارض وحشتناکی رو نشون بده.درسته اینجا نباید خجالت کشید و رودروایسی کرد .من نه از شما که بهترین دوستم هستی ناراحت میشم نه از هیچکدوم از دوستان ما اینجا اومدیم تا چیز جدیدی یاد بگیریم و تجربه کسب کنیم.ولی خوب داروها و مکملها لازم هستند اگه پرندمون مریض شد از ترس عوارض دارو بهش هیچی ندیم تا بمیره؟همون داروها و مکملهای خارجی مخصوص قناری هم تو یروشورش نوشته ممکن هست فلان عوارض رو داشته باشه اگه دیده شد مصرف قطع بشه اصلا همه داروها و مکملها اینجوری هستن 99%مفید هستند و یک درصد عوارض دارن.حالا بهتره یه درصد رو قبول کنیم یا 99%رو؟با تشکر
۱۳۹۱/۰۸/۲۷، ۰۱:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #133
با سلام و سپاس از دهن باز عزیز و اقای پوریان.میدونید واقعیت اینه که ما اینجا همه دوستیم.دوستای نادیده و همه در راستای یک هدف پیش میریم و همه عشقبازیم.اما بعضی وقتها تعصبات روی بعضی از موارد خاص باعث میشه اولین بودن رو سخت منه.من هیچ ادعایی در مورد قناری و قناری بازی نداشته و نخواهم داشت.تا جایی که تجربه کرده باشم حرف میزنم و کمک میکنم تا مشکل دوستان کم تجربه تر حل بشه.چون اینکار به نظر من 70-80 درصدش تجربه هست و بقیش علم.اما وقتی قرار باشه در مورد بالفرض توتال این حرف رو زد ممکنه با حرف ها و بحث هایی مواجه بشیم و ادم مهم به خیلی مسایل بشه.هرچند این مساله در مورد بزرگان این مجموعه صدق نمیکنه.بنده هم در ابتدا گذاشتم به حساب خراب بودن یا از تاریخ مصرف گذشته بودن دارو.اما وقتی کسی مثل ادمین هم این حرف رو میزنه پس دیگه اشتباه از من یا خراب شدن توتال نیست وگرنه حالا که پای اعتراف شد من هر وقت برای رفع اسهال به قناری هام جنتامایسین میدم به جای خوب شدن اسهالشون بدتر میشن یا حتی اونا که خوب بودن هم به اسهال میافتن.حال تو خود خوان...
اگر دوستام بزرگوار تمایل داشتن میشه یه تاپیک به همین عنوان در مرود عوارض جانبی داروها درست کرد و همگی تجربه هامونو اونجا بیان کنیم.
ارزوی موفقیت در کار و زندگی واسه همه دوستان دارم و اگر قصوری هم از بنده سر زد شما بذار پای بی تجربگی
یا حق
۱۳۹۱/۰۸/۲۷، ۰۲:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran222 ، maryam_sh
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #134
پوریان جان شما هم دوست ومشاور خوبی هستی وخواهی بود منهم مخلص حرف حق هستم من منظورم اینه که اگه چه اتفاقی چه غیر اون مشکلی پیش اومده رو بیان کنن دوستان تو اینترنت تو قسمت گیاهان داروی یا طب سنتی یا هر چی رو میخونید صد تا حسن اون رو گفته در آخر ضررهای اون رو هم گفته اینجوری شما که میخواهید برای سنگ کلیه استفاده کنید ازدارویی عوارض اون رو هم میدونید ویا انجام میدی یا نه در مورد پرنده دوستانی هستند که پرندهای قیمتی دارن .خودت خبره ای یکی سال داری زحمت میکشی هزینه وقت قرقر خانواده رو تحمل میکنی حالا من از یه دارو استفاده کردم ویه مشکلاتی پیش اومده جدی نگرفتم یا توجهی نداشتم روش به شما پیشنهاد دادم مثل همون طرف که گفتی درباره جوجه سهرهات نظر داده بود به مشکل خوردی یا تمام کمال نگفته که باز بری پیشش یا همون که گفتم منظور شما نیست هر کسی حتی خودمن آقا یه نفر بمن گفت شمبلیله برای یه بیماریه سهره خوبه سهره 800 هزار تومنی 1 ساعت نکشید مرد نگفت که چه قدر وبا چی بده من از دوستان خواهش میکنم اگر از داروی استفاده کردن وتوصیه میکنن به دیگران اگه از عواقب اون هم مطلع هستند بگن حتی یه نکته کوچیک هم دیدن بگن بهتره تا بعدش بگن .خیلی دوستت دارم پوریان من باشما این حرفهارو نداریم چون هم دوستیت وهم مهربانیت به ما ثابت شده است راستی سهره قناریه داره خوب میشه از همون روزی که دکتر گفت وشما گفتی دارم رو ش کار میکنم خیلی بهتر شده موفق معید برقرار باشی
۱۳۹۱/۰۸/۲۷، ۰۳:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 49
14 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #135
(۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۱:۰۰ ق.ظ)mehran_j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من وقتی این مکملو خریدم مسئول داروخونه یه مکمل دیگه بهم داد به اسم کیمیا لگو که عکسشو میزارم.محصول همین کیمیا فام هست.یعنی هم کیمیا لیگو هم استیمول تولید یک کارخونن.محتویاتشم در عکس موجود هست.به نظر چیز خوبی بیاد با توجه به کیفیت بالایی که استیمول داره.به من گفت این رو سه قطرشو همراه یا یک قطره استیمول در ابخوری بریز و بذار جلو قناریات.اندازه مکمل مورد بحث نیست جون شش قطره در ابخوری منطقی تر هست.مقار مصرف لیگو رو هم که میشه در اورد با توجه به دستور روی قوطی.فقط سوال اینجاست که مشکلی نداره این دو رو با هم بدیم به پرنده؟
حالا چه سهره چه قناری.یا بهتره که هر کدومو جدا بدیم به پرنده؟
نظر شما چیه؟

با عرض سلام.با توجه به مقادیر نوشته شده بر روی قوطی استیمول همان 1 قطره از آن در 100 سی سی آب صحیح است و لیگو هم همون 3 قطره.
۱۳۹۱/۰۹/۱۰، ۱۰:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 134
95 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #136
سلام به همه
از دوستان کسی از این قبیل مکمل ها(استیمول) واسه کبوتر هم استفاده کرده؟جواب میده؟
۱۳۹۱/۰۹/۱۲، ۰۸:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #137
سلام.بله من خودم استفاده کردم.ولی دوره ای عوض میکردم مثلا یه دوره ویتامین و اسید آمینه یه دوره ویتامین و مواد معدنی یه دوره ویتامین و الکترولیت.
۱۳۹۱/۰۹/۱۲، ۰۸:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #138
دوستان من برا سهره استفاده کردم فقط برا تخت کردن تولک موثر بود
۱۳۹۱/۰۹/۱۳، ۰۹:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #139
استیمول هم یه مدت اسم در کرد و مث بقیه چیزا خراب شد
پارسال یه چیزی بود واسه خودش نر رو مست میکرد مث کانتو
ماده رو تقویت میکرد 7 تا تخم میذاشت
نر رو تقویت میکرد هفتا نطفه داشتن پرنده ها همیشه سرحال بودن
ولی حالا دیگه استیمول جدید اون استیمول قدیم نیست شرکته خراب کرده دیگه هیچ تاثیری نداره رو پرنده هام
۱۳۹۱/۱۱/۱۸، ۰۴:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsantaghavi2007 ، nazmi
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #140
(۱۳۹۱/۱۱/۱۸، ۰۴:۴۵ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استیمول هم یه مدت اسم در کرد و مث بقیه چیزا خراب شد
پارسال یه چیزی بود واسه خودش نر رو مست میکرد مث کانتو
ماده رو تقویت میکرد 7 تا تخم میذاشت
نر رو تقویت میکرد هفتا نطفه داشتن پرنده ها همیشه سرحال بودن
ولی حالا دیگه استیمول جدید اون استیمول قدیم نیست شرکته خراب کرده دیگه هیچ تاثیری نداره رو پرنده هام

حسین جان از همون تولید جدیدش رو گرفتی که 9/92 تولید شده؟ (32 هزار تومنیه)
راستی دوستان اگه استیمول رو توی یخچال نگهداری کنیم خراب نمیشه؟
۱۳۹۱/۱۱/۱۸، ۰۵:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان