زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۵:۴۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 17 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

lisans
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 50
58 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #161
RE: مکمل استیمول
دوستان عزیز با توجه به تحقیقاتی که من در مورد مکملها داشتم وتجربیاتی که در مورد مکملها داشتم باید به عرضتون برسونم که مکمل استیمول تغییر خاصی نداشته توجه داشته باشیم که این محصول بیشتر واسه مرغداریها ساخته شده که معمولا حدود 40 تا 50 روز جوجه رو پرورش میدن ونه بیشتر بدن حیوانات و حتی انسان نیاز به یه سری مواد آلی و معدنی و ویتامین داره با توجه به فرمول استیمول این محصول شامل یه سری ویتامین و یه سری هم آمینو اسیدها کار این آمینو اسیدها اینه که باعث ترشح هورمون در بدن میشه که یکی از آمینوهایی که در این محصول به چشم میخوره ال آرژنینه که باعث ترشح هورمون رشد میشه دوستانی که تجربه بدن سازی دارن میدونن که اولین دوره ای که مکمل مصرف میکنی شاهد تغییرات بزرگی هستی که به وضوح به چشم میبینی ولی در دوره های بعدی دیگه این اتفاق به این شدت نیست دوستانی که میگن استیمول تقلبی شده و ... دلیلش میتونه این باشه که شما روی پرنده تون در مرتبه دوم انتظار تغییراتی رو دارین که در مرحله اول دیدین و این دیگه انتظار زیادی هست.استیمول یک مکمل خارجیه ونمیتونه تغییر کنه یعنی هیچ شرکتی توی این مقوله خودشو خراب نمیکنه علت ارزونیش هم به نسبت داروهای دیگه اینه که واسه مرغداریها تهیه شده و نباید انتظار داشت به قیمت مثلا کانتو باشه چون اونوقت کدوم مرغداری میتونه از این محصول استفاده کنه البته باید بدونید که قیمت اصلی دارو ها و مکملهای خارجی هم این چیزی که بدست ما میرسه نیست و دلالها و وارد کننده ها هستند که قیمتها رو واسه ما نجومی میکنن پس با خیال راحت از استیمول بعنوان یک مکمل میشه استفاده کرد ولی انتظار معجزه نداشت.با احترام به همه دوستان فقط تجربه و حاصل تحقیقاتم رو بیان کردم دوستان میتونن خودشون نتیجه گیری کنند.
۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۱۰:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #162
دوست عزیز آقا علی حرفای شما درسته جز چند نکته یکی اینکه بحث شما اجمالی هست در مورد مکمل ها و دلال ها وگرنه مکمل های داخلی بیشتر بدون واسطه تحویل داروخانه میشه و در مورد استیمول فقط بخاطر رشد استفاده نمیشه بلکه بخاطر غنی بودن باعث شادابی و مستی قناری میشه و فکر نکنم زیاد مکمل های خارجی از نظر کیفیت عوض بشن بیشتر ایرانیا کیفیت را از دست میدهند
در مورد مصرف و تاثیر در بار اول باید خدمتتون بگم که جز این بار آخر که نتیجه ای نداشت و به نظرم قناری ها کمی پس رفتن وگرنه همیشه نتیجه مطلوب حاصل میشد
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۱۱:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، ali_sefatzadeh
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #163
دوستان من به تازگی مکمل استیمول خریدم البته از داروخانه خریدم که اشناست وجلوی خودم زنگ زد وسفارش داد تاریخ تولید برج 9 است
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۱:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #164
با سلام خدمت همه دوستان من از مکمل استیمول جدید استفاده کردم خدارو شکر در دوره اول استفاده اتفاقی نیفتاده کاملا سهرها و قناریها سالم سر حال هستن این موضوع را به جهت این گفتم که اگر کسی میخواهد استفاده کند مشکلی از نظر دارویی یا تغییر ان بوجود نیامده است
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 10reza10
*
کاربر انجمن

P.H.D
ارسال: #165
(۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۳:۳۵ ب.ظ)mehran222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان من از مکمل استیمول جدید استفاده کردم خدارو شکر در دوره اول استفاده اتفاقی نیفتاده کاملا سهرها و قناریها سالم سر حال هستن این موضوع را به جهت این گفتم که اگر کسی میخواهد استفاده کند مشکلی از نظر دارویی یا تغییر ان بوجود نیامده است

دوست عزیز وقتی تو لیست شرکت چنین محصولی نیست ولی در بازار هست خودش مشکل بزرگی هست
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۰۸:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sina2009 ، محمد جلالی
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 285
117 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #166
[/size]باسلام و عرض ادب

مکمل استیولی که من گرفتم . تاریخ مصرف را حداکثردوماه پس از باز شدن درب قوطی زده بود ؟! احتمالا دوستانی که این مکمل را مصرف کردن و نتیجه ای نگرفتن و یاباعث مریض شدن پرنده هاشون شده تاریخ مصرف اون بوده نه تقلبی بودنش !. موفق باشید
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۰:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #167
داداش جلوی خودم زنگ زد شرکتش و سفارش داد حالا مشکلی نیست من بازم بهش زنگ میزنم میگم بپرسه چرا استیمول جزو لیست داروهاشون نیست
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۰:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #168
(۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۰:۱۱ ب.ظ)mehran222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش جلوی خودم زنگ زد شرکتش و سفارش داد حالا مشکلی نیست من بازم بهش زنگ میزنم میگم بپرسه چرا استیمول جزو لیست داروهاشون نیست
با سلام
دوست عزیز من خودم چند بار خواستم زنگ بزنم ولی چون محصول استیمول دستم نبود تا مشخصات شرکت سازنده رو ببینم منصرف این کار شدم و در صورت امکان یک عکس از این محصول جدید استیمول و شرکت سازنده این محصول قرار دهید با تشکر
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۰:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

P.H.D
ارسال: #169
(۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۰:۱۰ ب.ظ)sina2009 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/size]باسلام و عرض ادب

مکمل استیولی که من گرفتم . تاریخ مصرف را حداکثردوماه پس از باز شدن درب قوطی زده بود ؟! احتمالا دوستانی که این مکمل را مصرف کردن و نتیجه ای نگرفتن و یاباعث مریض شدن پرنده هاشون شده تاریخ مصرف اون بوده نه تقلبی بودنش !. موفق باشید

دوست عزیز ربطی به تاریخ مصرف نداشته من تازه خریدم نتیجه نداد ولی قدیمی داشتم که تاریخ مصرفش چند روز مونده بود ولی جواب میداد درمورد تاریخ مصرف هم چون عمده مصرف مال مزرعه های پرورش ماکیان هست باید در 2 ماه که پروسه بلوغ پرنده طی میشه کامل مصرف بشه برای تعداد معین و اضاف نیاد
یک سوال هم در مورد استیمول داشتم ما مزرعه پرورش ماکیان داریم اصلا از این استیمول استفاده نمیشه بلکه یک استیمول قوی که وارداتی و به مقدار زیاد هست استفاده میشه آیا میتونم به قناری ها بدم؟البته در کاتالوک اسمی از قناری نیومده و همینجوری واسه مرغ.بلدرچین... هر قطره در یک لیتر آب ریخته میشه
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۱:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #170
دوستان من لیست محصولات امروز چک کردم در تولیدات موجود هست با همون مشخصات و توضیحات
تاریخ انقضا هم مثل قبل 2 سال و با باز کردن قوطی طی 2 ماه باید مصرف شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محصول جدید نخریدم هنوز اما میخرم و نتیجه رو همینجا خبر میدم
۱۳۹۲/۰۱/۱۸، ۰۱:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsantaghavi2007 ، hamed MB ، mojtaba_Torghe ، مرلين

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان