زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۷:۵۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #11
RE: مکمل استیمول
در صورت امکان تصویری از این مکمل و مشخصات کامل آن را برای دوستان اینجا قرار دهید.
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۰۶:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #12
سلام.تصویر که تواناییش رو ندارم ولی مشخصات کاملش اینه:
کیمیا استیمول قوی
موارد مصرف:بهبود کلیه پارامترهای تولید شامل سرعت رشد،ضریب تبدیل غذایی،و وزن گیری گله
-افزایش مقاومت بدن در برابر بیماریهای عفونی و استرس
-بهبود سیستم ایمنی قبل و بعد واکسیناسیون
-افزایش میزان باروری
ترکیبات:
ویتامینa
d3
e
b1
b2
b3
b5
b6
b12
h
k3
ال آسپارتیک
ال گلیسین
ال لیزین
ال هیستیدین
ال آرژنین
ال ایزولوسین
ال لوسین
ال تیروزین
ال فنیل آلانین
ال آلانین
ال سیستین
ال والین
دی ال متیونین
ال ترونین
ال سرین
ال گلوتامیک
ال پرولین
این ترکیبات روی جلدش هست گفتم که به صورت دقیق دارم آزمابشش میکنم بزودی نتیجه کامل رو به دوستان اعلام میکنم
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۰:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Erfan ، Animal Planet ، langarood ، کریم700
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 128
46 سپاس گرفته‌شده در 18 ارسال
ارسال: #13
با سلام خدمت دوست بزرگوار آقای پوریان
من دوتا سهره یک ساله دارم که دوستان مجددا درباره جنسیت آنها نظر دادند و در حال حاضر آخرای تولک هستند و مجددا شروع به ریزه خونی کردن.
چند سوال در مورد این مکمل که معرفی کردید دارم ؟
1- بسته حاوی این دارو چه مقدار (سی سی یا لیتر یا گرم) است !
2- قیمت اش چقدر است !
3- همه دامپزشکی ها دارند یا فقط آنهای که درباره طیور و پرندگان زینتی کلینیک دارند !
4- این دارو دست ساز ترکیب شده یا در شرایط آزمایشگاهی ترکیب شده و آیا بسته بندی کارخانه است !
5- اگر احیانا موفق به تهیه این دارو نشدم شما میتوانید برایم خریداری کرده و پست کنید (تمام حق الزحمه و مخارج را پرداخت میکنم) ! :basa (22):
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۰:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #14
سلام این مکمل رو تمام داروخانه های دامپزشکی دارن.شرکت کیمیا دارو یکی از شرکتهای معروف و اسم و رسم دار و باسابقه در تولید داروهای دامپزشکی هست.کیمیا استیمول هم دارای مجوز از وزارت بهداشت هست و بسته بندی است.قیمت بطری کاملش بیست و دو هزارتومن هست که برای کسایی مثل من که تعداد زیادی پرنده دارن مناسبه برای دوستانی که چند تا پرنده دارن به صرفه نیست بطری کامل رو خریداری کنن همونجا تو داروخونه هرچقدر بخوای با سرنگ میکشه تو شیشه میده که مقرون به صرفه تره.پیشنهاد میکنم همونطور که استاد هستی گفتن برای خریدش عجله نکنید اجازه بدین من رو پرنده هام امتحان کنم بعد که نتایج رو دیدیم در صورت تمایل خریداری و استفاده کنیم یه مقدار صبر کنید تا دوره من تموم شه بعد تصمیم میگیریم.با تشکر
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۱:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #15
با سلام خدمت دوستان
جناب پوریان، ایا شما این مکمل رو در مورد قناری هم دارین تست میکنید یا منحصرا روی سهره در حال استفاده از اون هستید ؟
با تشکر از همه دوستانی که علم و تجربیاتشونو با بقیه دوستان به اشتراک میذارن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۰۷:۴۰ ق.ظ، توسط mehran_j.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۵، ۰۷:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #16
باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من از محلول استیمول شرکت کیمیا مدت 6 ماهه که دارم استفاده میکنم .

این محلول یا بهتره بگم این (مجموعه ویتامین) در تمام موارد مانند کمبود های ویتامین و کمبود های املاح

معدنی و آمینه ها و عناصر دخیل در پرورش بسیار موثر و کارآست بطوریکه در این مدت رشد چشمگیر جوجه

ها و از لک در آمدن سریعتر و تقویت نطفه و شفافیت پرها و تقویت آواز و حتی در کشیدگی بیشتر در جوجه

ها تاثیر بسزایی رو مشاهده کردم و باید بعرض برسونم که نه تنها تلفاتی نداشتم بلکه همه جوجه های این

دوره کاملا سالم و سرحالند . توصیه من به همه عزیزان اینه که ازاین مکمل بدون هیچ نگرانی استفاده کنن

و نتیجه عمل رو در اختیار بقیه درستان قرار بدن .

موفق باشید .
۱۳۹۱/۰۶/۲۸، ۰۵:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #17
(۱۳۹۱/۰۶/۲۸، ۰۵:۱۶ ب.ظ)ayhn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من از محلول استیمول شرکت کیمیا مدت 6 ماهه که دارم استفاده میکنم .

این محلول یا بهتره بگم این (مجموعه ویتامین) در تمام موارد مانند کمبود های ویتامین و کمبود های املاح

معدنی و آمینه ها و عناصر دخیل در پرورش بسیار موثر و کارآست بطوریکه در این مدت رشد چشمگیر جوجه

ها و از لک در آمدن سریعتر و تقویت نطفه و شفافیت پرها و تقویت آواز و حتی در کشیدگی بیشتر در جوجه

ها تاثیر بسزایی رو مشاهده کردم و باید بعرض برسونم که نه تنها تلفاتی نداشتم بلکه همه جوجه های این

دوره کاملا سالم و سرحالند . توصیه من به همه عزیزان اینه که ازاین مکمل بدون هیچ نگرانی استفاده کنن

و نتیجه عمل رو در اختیار بقیه درستان قرار بدن .

موفق باشید .

با تشکر از تمامی دوستان ، سوالی که دارم اینه که ایا این دارو یا مکمل برای دوران خاصی مانند تولک ، اماده کردن ، جفت گیری و غیره هست یا همیشه میشه از اون استفاده کرد و دوم اینکه ایا میشه از جوجگی این مکمل رو به جوجه داد و اگر میشه از چند روزگی؟
۱۳۹۱/۰۶/۲۸، ۰۹:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood ، کریم700
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #18
سلام.این مکمل رو در هر زمانی میشه استفاده کرد.برای جوجه بهتره از دوماهگی به بعد استفاده بشه
۱۳۹۱/۰۶/۲۸، ۰۹:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran_j ، Animal Planet ، langarood ، کریم700
*
کاربر انجمن

ديپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 180
34 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #19
با سلام و دورود به تمامی اساتید محترم .میخواستم بدونم این مکمکل و هفته ای چند بار به هر پرنده میدید ؟ومیزان مصرفش برای هر ابخوری چقدره ؟ ایا زمانی که این مکمل و داریم به پرنده میدیم هر چند روز یه بار به پرنده استراحت بدیم یا نه ؟با تشکر از زحمات شما بزر گواران . (مرلین )
۱۳۹۱/۰۶/۲۹، ۰۸:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: کریم700 ، افسونگر
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #20
سلام.دوره ای که دامپزشک برا من نوشته مثل ad3eهست.یعنی پنج روز استفاده پنج روز استراحت دوباره پنج روز استفاده پنج روز استراحت.اندازه مصرف شش قطره تو یه آبخوری
۱۳۹۱/۰۶/۲۹، ۰۹:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان