زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۹:۳۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 20 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #191
RE: مکمل استیمول
استفاده از مکمل های ویتامینی و اسید امینه ربطی به مقطعی که پرنده توش قرار داره نداره و فقط میزان مصرف تغییر میکنه بدن پرنده ای که داره لک میخوره یل داره مست میشه یا هنوز لک نخورده هر سه به ویتامین ها احتیاج داره. وقتی تو لک رفت هفته ای دو تا سه بار استفاده بشه قبل از اون هم هفته ای دوبار کافیه.موفق باشی
۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۰۳:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: anacarnina ، mehran222 ، 13005
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #192
سلام
15 روز براي استفاده از اين مكمل خيلي زياد هست. هيچ لزومي نداره اين قدر به پرنده هاتون از اين مكمل هاي صنعتي بديد.
هدف تقويت در زمان جفت ودر زمان آماده سازي هست .اگر بگذاريد پرنده لك بخوره بعد شروع به استفاده از اين مكمل بكنيد بهتر هست چون در اين زمان هست كه نياز پرنده به ويتامين ها واسيد هاي آمينه زياد ميشه.
[/quote]

(۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۱۰:۰۹ ق.ظ)anacarnina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر از راهنمایی هر دوتاتون.الان جواب شد دو تا.
کسی دیگه از اساتید هست ما رو راهنمایی کنه که آیا از این مکمل وقتی پرنده تازه میخواد بره تولک(هنوز نرفته) استفاده کنیم یا نه؟این دوستمون میگه بزاریم بره تولک وقتی به ویتامین احتیاج داره استفاده کنیم
استاد دهن باز افتخار نمیدید؟ما منتظریم
سربلند باشید

سلام
ممنون از راهنمایهاتون
من 15 روز را یکسره استیمول ندادم و طبق دوره ای که اقای پوریان در بخش استیمول فرموده بودند استفاده کردم یعنی پنج روز استیمول دادم 5 روز استراحت دوباره پنج روز مصرف دوباره استراحت
وچون تاریخ انقضاش نزدیک بود نتونستم صبر کنم تا پرنده هام تولک شن بعد استفاده کنم و اگر کسی بتواند صبر کند تا پرندش تولک شه و بعد دوره را شروع کند خیلی بهتر جواب میده و دوم بیست روز قبل از جفت اندازی هست که اون موقع هم خوب جواب میده و سوم هفته سوم جوجه ها هم توصیه میکنم استفاده کنید در بقیه سال مانند بقیه ویتامینها باید مصرف بشه
با احترام
امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۱۱:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: کریم700
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 124
31 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #193
سلام من دیروز یه دونه از این مکمل استیمول رو خریدم میخوام بدون به نظر شما به طرقه هم میشه بدم بخوره بعد دامپزشکه میگفته اگه دارو رو بزاری توی یخچال تا یک سال هم میشه استفاده کرد
۱۳۹۲/۰۵/۰۴، ۰۵:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #194
(۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۰۳:۵۲ ب.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده از مکمل های ویتامینی و اسید امینه ربطی به مقطعی که پرنده توش قرار داره نداره و فقط میزان مصرف تغییر میکنه بدن پرنده ای که داره لک میخوره یل داره مست میشه یا هنوز لک نخورده هر سه به ویتامین ها احتیاج داره. وقتی تو لک رفت هفته ای دو تا سه بار استفاده بشه قبل از اون هم هفته ای دوبار کافیه.موفق باشی
سلام
در مورد صحبت قبلي خودم ودوست عزيزم پوريان بايد بگم كه 1-من در مورد شرايط خاص پرنده سوال كننده گفتم بهتر هست حالا كه داره لك مي خوره بهتر هست بگذاري لك بخوره بعدا دوره استيمول را شروع كني . 2- من خودم كلا اعتقاد دارم كه در شرايطي كه پرنده حالت نرمال داره بهتر هست با مواد طبيعي تغذيه بشه تا مواد مورد نياز بدنش تامين بشه.3- خودم وقتي به پرند هام از اين استيمول مي دادم فضلشون آبكي وسبز مي شد چون واقعا معلوم نيست بعضي از اين مكملها اصل هست يا تقلبي.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۰۸:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد جلالی ، sami.y
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 28
10 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #195
درود و سلام
آقای پوریان من این مکمل رو صبح ساعت 10.5 11 عوض میکنم.تقریبا دیگه رنگش رفته و آب کدر شده
خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد 24 ساعت تو آب باشه؟چون من صبح 10.5 11 بیدار میشم.
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #196
در کل بهتره برای دارو و مولتی ویتامین از جا آبی تیره یا مخصوص استفاده بشه یا همین جا آبی رو با چسب برق یا ورق آلمینیوم پیچید چون بعضی از ویتامین ها وقتی در معرض نور قرار میگیرن خاصیتشون رو از دست میدن.نه حتما لازم نیست 24 ساعت پیششون باشه 8 ساعت هم کافیه با رعایت شرایط مناسب
۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۰۳:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: anacarnina
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 28
10 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #197
چسب برق دور جا آبی پیچیدم اما صحبتم اینه که رنگ محلول وقتی تازه میریزی زرده اما زیاد که میمونه(حدود 20 ساعت)دیگه رنگش میره و آب رو کدر میکنه
این آب اگه در دسترس پرنده باشه مریضش نمیکنه؟این یه سوال .سوال دیگه اینکه استاد پوریان اگه:
ساعت 10.5 که محلول رو میریزم عیب نداره شب ساعت 11.5 12 دوباره عوضش کنم که دیگه صبح آبش کدر نباشه و 11.5 باز عوضش کنم تا شب
چون 6 قطره چیزه کمیه ارزش نداره برا 6 قطره آب رو 24 ساعت عوض نکرد.اگه چندبار ریختن محلول در روز و عوض کردن آبش ضرر نداره تا این کار رو انجام بدم.محلول استیمولم زیاده و دوره پرنده هم که تموم بشه دیگه میریزم دور
ممنون و متشکر
۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۰۶:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 13005
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #198
برا چی میریزی دور.تو فکر دو ماهی که روش نوشته نرو یه مقدارش رو بردار باقیش رو بدار تو یخچال تا کلی وقت سالم میمونه.آره این کاری که میگی رو هم میشه کرد و ضرری نداره.اون اب کدر ضرری نداشته تا حالا ولی اگه بیشتر از24 ساعت نمونه خیلی بهتره
۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۰۹:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: anacarnina ، 13005
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #199
(۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۰۸:۰۱ ق.ظ)قناري شيراز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۲/۰۵/۰۳، ۰۳:۵۲ ب.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در مورد صحبت قبلي خودم ودوست عزيزم پوريان بايد بگم كه 1-من در مورد شرايط خاص پرنده سوال كننده گفتم بهتر هست حالا كه داره لك مي خوره بهتر هست بگذاري لك بخوره بعدا دوره استيمول را شروع كني . 2- من خودم كلا اعتقاد دارم كه در شرايطي كه پرنده حالت نرمال داره بهتر هست با مواد طبيعي تغذيه بشه تا مواد مورد نياز بدنش تامين بشه.3- خودم وقتي به پرند هام از اين استيمول مي دادم فضلشون آبكي وسبز مي شد چون واقعا معلوم نيست بعضي از اين مكملها اصل هست يا تقلبي.

سلام
درود بر دوستان عزیز
من هم دقیقا از روزی که شروع به دادن استیمول کردم دیدم فضلشون سبز و ابکی شده و حتی دو تا از اونا همش داشتن چرت میزدن شک هم کردم ولی دوباره شروع کردم به دادن پس از این بوده فکر کنم زیاد دادم همون هفته ای یک بار رو میدم ممنون از قناری شیراز
امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۰۵/۰۵، ۱۱:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 124
31 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #200
سلام من تازه دو روز هست که دارم از مکمل کیمیا استفاده میکنم رفتم پودر پر ساز هم خریدم به نظر شما میتونم با کمیا استسمول پودر پر ساز هم بدم
۱۳۹۲/۰۵/۰۸، ۰۸:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان