زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۹:۵۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 22 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 23
563 سپاس گرفته‌شده در 164 ارسال
ارسال: #211
RE: مکمل استیمول
دوستان سلام
مکمل استیمول خوبه خیلی هم خوبه البته توفصلش اینومیگم چون خودم توفصل جفتگیری به پرندهام میدم که اماده وپرنطفه شون کنم وبخونن وقفصگیر بشن ولی هرچیز خوب رو که نمیشه دم به دقیقه ریخت توحلقشون بلکه به مقدار نیاز دروقت مناسب تصور کنین میوه واجیل وغیره برا ادمیزاد خوبه ولی ایا میشه بیس چارساعته زیر دندونمون باشه ؟ ایامرضمون نمیکنه قضیه پرنده ها همینه خیرالامور اوسطها موفق باشید
۱۳۹۲/۰۵/۱۴، ۰۹:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #212
(۱۳۹۲/۰۵/۱۴، ۰۲:۰۵ ب.ظ)amirrezalo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون از مطالب ارزندتون
متاسفانه من یا دوستان دیگر چون من به مطالبی که در این سایت ارائه میشود اعتماد کامل دارند به خاطر همین شروع به استفاده از دارو یا ویتامین و غیره طبق دوز ارائه شده در مطلب می کنند و تا به امروز نیز کسی در سایت به این مطلب اشاره نکرده بود من نیز مانند دیگر دوستان با دوز پیشنهاد شده در ابتدای مطلب این مکمل را استفاده میکردم و با مشکلات زیادی برخود کردم که الان من از این مکمل هفته ای یک بار و سه قطره در ابخوری استفاده میکنم

سلام
تشکر از لطف شما
هفته ی یکبار زیاد نیست ولی به نظر من نیاز نیست ... در صورتیکه قناری سالم هستش اجازه بدید روند طبیعی رو طی کنه و بجای استفاده از مکملها بهتره از تغذیه طبیعی نیاز بدنش تامین بشه ( مثلا پودر بادام و پسته ، سبزیجات و میوه و دان ها)
در زمان بیماری یا واسه قناریهایی که مثلا بموقع مست نشده یا تولک مونده و زیاد پر میریزه ، نطفه ضعیفه یا دارو مصرف کرده ... با کمک مکمل قناری رو تقویت و به سلامت میرسونیم .

متاسفانه موضوع بد جا افتاده و اکثراً تمام پرنده هاشون رو در دوره دارو و مکمل قرار میدهند و توجهی به بی نیاز بودن یا نیازمندی بدن پرنده نمی کنند !
در این موارد به همان اندازه که کمبود ( ویتامین و مواد معدنی یا اسیدهای امینه و ..) مضر هست ، مصرف نابجا و زیادش هم باعث تداخل سیستم گوارشی و زیان آوره .
موفق باشید .
۱۳۹۲/۰۵/۱۴، ۱۱:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #213
بله حق با شماست من هم به دلیل تولک بودن اونها و برای جبران کمبود ویتامیها استیمول رو میدم
امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۰۵/۱۵، ۰۱:۵۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 28
10 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #214
درود به تمامی دوستان
من قطره چکان ندارم که بخوام اندازه بگیرم چند قطره ریختم.یه سرنگ 10 سی سی از فروشنده گرفتم که با اون محلول رو بریزم.اون اوایل دوستان پیشنهاد 6 قطره رو داده بودند منم با سرنگ که قطره هاش نصف قطره چکان هستن 12 قطره میریختم تو آب.الان که مطالب رو میخونم میبینم 6 قطره زیاد بوده و مدفوع پرنده رو که چک کردم دیدم سبز رنگ شده.
این مشکلی واسه پرنده ایجاد میکنه؟مریض نشه یه موقع.من مصرفش رو فعلا قطع کردم تا به یه جواب قانع کننده برسم
ممنون
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۰:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #215
سلام نه مریض نمیشه فقط به خاطر دوز بالا دارو رو دفع میکنه شما هفته ای یک بار اونهم دو قطره بریز
ازسه صدا می هراسم،
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۱:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: anacarnina
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 23
563 سپاس گرفته‌شده در 164 ارسال
ارسال: #216
شما قطره چکون رو براحتی از هر داروخانه ای میتونی تهیه کنی ولطفا به خاط رحساسیت پرنده به مقدار دارو از وسایل غیر متعارف استفاده نکنید من خودم دو قطره در 50 سی سی اب هردوهفته یکبارروترجیح میدم باعرض معذرت از استادم جناب امیررضا لو
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۱:۲۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، anacarnina
*
کاربر انجمن

000
سپاس‌ها: 24
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #217
سلام .اینجا کسی هست مکمل استیمول بفروشه میخام بخررم؟؟؟
؟؟؟
ممنون .
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۲:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 2
4 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #218
(۱۳۹۲/۰۵/۱۳، ۰۱:۱۵ ق.ظ)amirrezalo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من که با شرکتش تماس گرفتم گفتن دیگه تولید نمیشه تهران روهم زیرو رو کردم پیدا نکردم حالا چطور شده دیگر شهرها پیدا میشه. خدا میدونه

کد:
پست زیر را ببینید.

http://www.birdsong.ir/Thread-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%88%D9%84?pid=30836#pid30836
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۰۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sj_mousavi
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #219
سلام
ممنون اتفاقا این پست را دیدم و به تاریخ تولیدشم دقت کردم دیدم که تازس ولی کن خودم از طریق سایت کیمیا فام شماره دفتر شرکت رو برداشتم و تلفنی از قسمت فروششون علت نایاب بودن این محصول را در نهران جویا شدم و گفتن که دیگه تولید نمیشه و محصول دیگه ای را پیشنهاد دادن که من نخریدم و بعد یکی از دوستان در سایت لطف کردن و مقداری بهم دادن
نکته بعدی اینکه من هیچ نکته مثبتی در مورد استفاده از این مکمل ندیدم و حتی یه جورایی به نظرم باعث کسلی پرندهام میشد که دیگه استفاده نکردم و بجاش از پودرهای ویتالین و ویتامنت استفاده میکنم که خیلی عالی جواب میدن
ازسه صدا می هراسم،
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۱:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 2
4 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #220
محصول که به شما پیشنهاد دادن متعلق به کیمیا فام هست؟ اسمش چی بود؟ و نپرسیدین چرا دیگه تولید نمیشه؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط 1bolbol.)
۱۳۹۲/۰۵/۲۸، ۱۱:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان