زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۳:۲۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #2
RE: مکمل استیمول
دوست من آقای پوریان

الان یه 6 ماهی هست که دوستان با محلول استیمول در تاپیک ویتامینها ( ad3e) آشنا شده اند .
لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید یه سرچ کوچیکی بکنید .

موفق باشید .
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، Iman Imany ، Iman Imany
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #3
دوست عزیز از تذکر شما ممنونم.من اون تایپک رو خوندم.اولا ما درمورد سهره صحبت میکنیم نه قناری .دوما توی اون تایپیک قرار بود دوستان استفاده کنند و نتیجه رو به بقیه دوستان اطلاع بدن که خبری ازشون نشد.سوما اونجا نه در مورد مقدار مصرف نه مدت مصرف بحثی نشده بود.منظور از ایجاد این تایپک برای سهره بازان هست وگرنه تو همون بخش مکملهای قناری مطرح میکردیم.بازم از تذکر و حسن توجه شما دوست عزیز سپاسگذاریم
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۳:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #4
سلام به همه دوستان همونطور که گفته بودم استیمول رو استفاده کردم واقعا جواب داده سهره هایی که لک بودن و داشتن صاف میکردن خیلی سرحال شدن اونایی که داشتن مست میشدن خوندنشون خیلی بیشتر شده اونایی که داشتن پر جدید در میاوردن رشد پرهاشون خیلی زیاد شده.الان چهار روزه دارم بهشون میدم دوره اش پنج روزه است.رو قناریا هم تاثیر زیادی گذاشته رو آماده شدن و مست شدنشون.موفق باشید
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۰:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shams ، Animal Planet ، langarood ، Iman Imany
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۰:۳۱ ق.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان همونطور که گفته بودم استیمول رو استفاده کردم واقعا جواب داده سهره هایی که لک بودن و داشتن صاف میکردن خیلی سرحال شدن اونایی که داشتن مست میشدن خوندنشون خیلی بیشتر شده اونایی که داشتن پر جدید در میاوردن رشد پرهاشون خیلی زیاد شده.الان چهار روزه دارم بهشون میدم دوره اش پنج روزه است.رو قناریا هم تاثیر زیادی گذاشته رو آماده شدن و مست شدنشون.موفق باشید

سلام علیرضا جان
ببخشید یه سوالی برام پیش اومد , اینهمه تاثیر خوب و مثبت توی 4 روز بوجود اومده ؟!
یه کم غیر عادی نیست ؟
به قول خودت دورش 5 روزس !
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۱:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood ، mahmoud.asghari
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #6
سلام نوید جان منم همین چیزا رو شنیده بودم که تصمیم گرفتم عملا انجام بدم .تو این چهار روز برا قناریا و سهره ها تمام شرایط رو ثابت و مشابه در نظر گرفتم به یه عده دادم به یه عده ندادم مثلا ماده قناریا که دارم آماده میکنم برا جفت همه شرایطشون از دما و نور و تغذیه یکی هست فقط یه عده استیمول دادم یه عده ندادم اونایی که استیمول دادم تقریبا آماده شدن درصدی بخوایم بگیم سی چهل درصد از اونایی که نخوردن جلو افتادن.سهره هام همینطور سهره ای که هنوز کامل تخت نکرده بود و ریز خونی میکرد دهنش بلند شده و تقریبا کامل تخت کرده اون سهره ام که پراش رو کنده بودن که تازه پر جوونه زده بود رشد پراش دوبرابر شده واقعا خودمم تعجب کردم حالا من رو این برنامه ای که این دوست دامپزشکم نوشته پیش میرم نتیجه رو بهتون میگم.
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۱۲:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، langarood ، 10reza10 ، کریم700
*
کاربر انجمن

...
اعتبار: 69
سپاس‌ها: 1443
1681 سپاس گرفته‌شده در 331 ارسال
ارسال: #7
مکمل استیمول
سلام به شما دوستان گرامی

خسته نباشید میگم خدمت شما استاد ارجمند اقای پوریان و بزگواران عزیز
استاد گرانقدر جسارتن نحوه مصرف این مکمل چگونه است (در بروشور) و اینکه شما به چه صورت عمل

کردید.مطلب بعد شما ذکر کردید که دامپزشک برای پرنده شما نسخه پیچیده.اگر امکان هست برای
درک بیشتر از این مکمل این نسخه را بیان کنید.

باتشکر بی پایان از شما
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۰۲:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood ، کریم700
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #8
سلام.والا من استیمول قوی شرکت کیمیا رو تهیه کردم.این دامپزشک هم چندین ساله دارم باهاش کار میکنم و خودشم از پرندگان زینتی سر رشته داره.نحوه مصرف رو خوده شرکت سازنده سه تا پنج روز تعیین کرده.برنامه ای که دامپزشک داده پنج روز استفاده پنج روز استراحت پنج روز استفاده دوباره پنج روز استراحت یعنی دوره بیست روزه.دقیقا مثل نحوه مصرفad3e.امروز روز پنجم مصرف من هست.سعی میکنم تمام تغییرات و مدت زمان رو به دوستان اعلام کنم
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۰۳:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shams ، Animal Planet ، langarood ، کریم700
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #9
باسلام دوز مصرف آن ۲سی سی در یک لیتر است یعنی ۶قطره در یک آبخوری معمولی من پارسال استفاده کردم بسیار عالی بود ؛یکی از رفیقام ی نر بدون نطفه داشت ی مدت بهش استیمول داد خوشبختانه نطفه اش فعال شد و توانست ازش ۲سری جوجه بگیره
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۰۴:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، langarood ، 10reza10 ، کریم700 ، Iman Imany
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #10
یکی از نرهای خودم د اول تابستون آبله گرفت بعد از اون دوماه بود جیک نزده بود الان داره دهن میزنه.گفتم فعلا دوستان صبر کنن من دوره رو کامل کنم همه چی رو زیر نظر دارم از شرایط دما و تغذیه و نور و خلاصه همه چی به صورت دقیق زیر نظره.میخوایم میزان اثردهی این مکمل رو به صورت عملی و تجربی به دست بیریم تا در صورت مثبت بودن خودمون بچه های انجمن استفاده کنیم.بعد از پایان دوره نتایج رو به صورت کامل بیان میکنم.با تشکر
۱۳۹۱/۰۶/۲۴، ۰۴:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان