زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۵۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 18
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #41
RE: مکمل استیمول
سلام دوستان عزیز من با کسی امروز آشنا شدم که از سهره بازای قدیم میگفت محلولی خودش درست میکنه که حتی سهره قناری ماده رو به مستی میندازه و اگه بهش بدی مثل نر میخونه ولی این محلول به همه کس نمیده میخوام ببینم همین مکمل استیمول نیست
سپاس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط zighorat.)
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۴:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #42
نه دوست من این محلولی که این آقای به ظاهر سهره باز میگه استیمول نیست.***** هست که عوارض زیادی داره و پرنده ای که بهش میدی رو چند ماه بعد باید بندازیش دور.یه نصیحت برادرانه دیگه سراغ این آقا نرو
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۴:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: zighorat
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 18
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #43
(۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۴:۵۲ ب.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست من این محلولی که این آقای به ظاهر سهره باز میگه استیمول نیست.***** هست که عوارض زیادی داره و پرنده ای که بهش میدی رو چند ماه بعد باید بندازیش دور.یه نصیحت برادرانه دیگه سراغ این آقا نرو
از راهنمایی شما سپاسگذارم امروز رفتم و مکمل استیمول قوی رو توی سرنگ پنج سی سی خریدم هزار تومان اینطور که متوجه شدم باید سه دوره پنج روزه که بعد هر دوره پنج روز استراحت بدم بعدشم با همون سرنگ شش قطره تو جای آبشون هر روز بریزم اگه درست بود لطف کنید جوابم بدید تا از فردا شروع کنم بی نهایت از راهنمایی های شماسپاسگذارم
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۶:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #44

این هم عکس هایی از مکمل استیمون که دوستان ب شکلش اشنا باشن.توجه داشته باشید که حتما از شرکت کیمیا فام با علامت تجاری KF باشه
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۷:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #45
دوست عزیز زیگورات.طریقه مصرف پنج روز استفاده پنج روز استراحت دوباره پنج روز استفاده پنج روز استراحت یعنی دوره بیست روزه هر بار شش قطره تو یه آبخوری هر روز عوض شه.موفق باشی
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۸:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #46
(۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۰۷:۳۰ ب.ظ)mehran_j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم عکس هایی از مکمل استیمون که دوستان ب شکلش اشنا باشن.توجه داشته باشید که حتما از شرکت کیمیا فام با علامت تجاری KF باشه

اول که دستتون درد نکنه
دوم اینکه شاید سوالم قبلا پرسیده شده باشه اما من جواب درستی نگرفتم
قیمت این الان چند هست؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط moh3nshirazboy.)
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۱۰:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #47
قیمت بطری کاملش 23هزارتومنه.که البته برا کسایی که تعداد زیادی پرنده دارن مناسبه برا کسایی که چند تا پرنده دارن همونجا به داروخونه ای میگن اندازه شیشه شربت بهشون بده دوسه هزارتومن میشه
۱۳۹۱/۰۷/۰۲، ۱۰:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: zighorat ، moh3nshirazboy
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #48
من وقتی این مکملو خریدم مسئول داروخونه یه مکمل دیگه بهم داد به اسم کیمیا لگو که عکسشو میزارم.محصول همین کیمیا فام هست.یعنی هم کیمیا لیگو هم استیمول تولید یک کارخونن.محتویاتشم در عکس موجود هست.به نظر چیز خوبی بیاد با توجه به کیفیت بالایی که استیمول داره.به من گفت این رو سه قطرشو همراه یا یک قطره استیمول در ابخوری بریز و بذار جلو قناریات.اندازه مکمل مورد بحث نیست جون شش قطره در ابخوری منطقی تر هست.مقار مصرف لیگو رو هم که میشه در اورد با توجه به دستور روی قوطی.فقط سوال اینجاست که مشکلی نداره این دو رو با هم بدیم به پرنده؟
حالا چه سهره چه قناری.یا بهتره که هر کدومو جدا بدیم به پرنده؟
نظر شما چیه؟

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط mehran_j.)
۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۱:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: maryam_sh
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #49
روی لیبلی که روی قوطی زده نوشته تداخل دارویی نداره پس فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.
۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۸:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #50
دوست عزیز آقا مهران

این شرکت چند نوع از این مکمل ها رو داره که در مقایسه با هم _ محلول استیمول دارای عناصر بیشتریه

بخصوص ad3e که در این محلول جدید وجود نداره .

موفق باشید .
۱۳۹۱/۰۷/۰۳، ۰۹:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran_j ، سیدطاها اصفیاء

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان