زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۶:۱۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 7 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #61
RE: مکمل استیمول
سلام به همگی

من امروز موفق شدم مکمل بخرم و یه مشکل دارم

این طرف پزشکه به من گفت یه قطره بریز تو آب خوری و شما می گوید 6 قطره بریزم

من هم چون ابخوری هام متفاوت بود زیاد باهاش بحث نکردم

من تو خونه ظرف ها رو اندازه گرفتم ببینم چند سی سی اب می گیره و عکس گرفتم و گذاشتم و این خواهش رو از شما دارم که بگید تو هر

کدام از این ظرف ها چند قطره مکمل بریزم

تازه رفتم قطره چکون هم خریدم

منتظر کمک شما عزیزان هستم
۱۳۹۱/۰۷/۰۶، ۰۵:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدطاها اصفیاء
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #62
هرکسی فقط نظر و پیشنهادش رو میگه دیگه خوده طرف هر کاری صلاح بدونه انجام میده.ولی خوب چون تو همشهریم هستی باید کار درست رو انجام بدی اول که این شش قطره رو بنا به محاسبات ریاضی و دوز گفته شده توسط شرکت سازنده بدست آوردیم.دوم دوستمون سیلور من پارسال با همین دوز استفاده کرده و جواب گرفته سوم دوست دامپزشک من خودش تو کار پرندگان زینتی هست و همین دوز رو پیشنهاد کرده.تو آبخوریهای معمولی شش قطره بریز تو لیوان سهره هم شش قطره بریز.موفق باشی
۱۳۹۱/۰۷/۰۶، ۰۵:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh3nshirazboy ، کریم700
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #63
(۱۳۹۱/۰۷/۰۶، ۰۵:۳۴ ب.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکسی فقط نظر و پیشنهادش رو میگه دیگه خوده طرف هر کاری صلاح بدونه انجام میده.ولی خوب چون تو همشهریم هستی باید کار درست رو انجام بدی اول که این شش قطره رو بنا به محاسبات ریاضی و دوز گفته شده توسط شرکت سازنده بدست آوردیم.دوم دوستمون سیلور من پارسال با همین دوز استفاده کرده و جواب گرفته سوم دوست دامپزشک من خودش تو کار پرندگان زینتی هست و همین دوز رو پیشنهاد کرده.تو آبخوریهای معمولی شش قطره بریز تو لیوان سهره هم شش قطره بریز.موفق باشی

قربون کاکوی خودم :basa (159):

خوب دو نوع لیوان سهره داریم که تو عکس بالا مشخص کردیم

یکیش 90 سی سی و دیگری 120 سی سی اب میگیره واسه دو نوعش 6 قطره؟
۱۳۹۱/۰۷/۰۶، ۰۷:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #64
آره برا هر دو نوع لیوان شش قطره بریز.فقط نکته مهم اینه که هر روز آب رو عوض کرد و دوباره توش ریخت و گذاشت.برای حدود90تا120سی سی شش قطره کافیه.دوره رو هم بیست روزه بگیر.موفق باشی کاکو
۱۳۹۱/۰۷/۰۶، ۰۷:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: katbi ، افسونگر
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 169
431 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #65
(۱۳۹۱/۰۷/۰۶، ۰۵:۰۸ ب.ظ)moh3nshirazboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

من امروز موفق شدم مکمل بخرم و یه مشکل دارم

این طرف پزشکه به من گفت یه قطره بریز تو آب خوری و شما می گوید 6 قطره بریزم

من هم چون ابخوری هام متفاوت بود زیاد باهاش بحث نکردم

من تو خونه ظرف ها رو اندازه گرفتم ببینم چند سی سی اب می گیره و عکس گرفتم و گذاشتم و این خواهش رو از شما دارم که بگید تو هر

کدام از این ظرف ها چند قطره مکمل بریزم

تازه رفتم قطره چکون هم خریدم

منتظر کمک شما عزیزان هستم

با سلام
هرچند نظر جناب پوریان و بقیه دوستان با توجه به این که تجربه استفاده دارن مستندتره (منم در حال استفاده با دوز پایین تری هستم)اما اگر بخوایم با توجه به دستور مصرفی که روی خود مکمل درج شده استفاده کنیم برای 40 میلی لیتر 1 قطره هست تا دو قطره وبا توجه به قطره چکان شما میتونید 2 قطره رو هم در 40 سی سی استفاده کنید.فکر نمیکنم سهرتون در روز بیشتر از 40 سی سی اب بخوره.این دستور مصرف رو اگر میخواهید از دستور خود دارو استفاده کنید میتونید انجام بدید.
در ضمن 40 میلی لیتر برای دوستانی که وسایل اندازه گیری ندارند میشه مقداری کمتر از نصف ابخوری های معمولی
۱۳۹۱/۰۷/۰۷، ۰۱:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 224
156 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #66
سلام دوستان
يه سرنك از داروخانه بكيريد روش درجه بندي داره مثلا اكه سرنك 5 سي سي بكيريد 8 بار كه برش كنيد ميشه 40 سي سي
۱۳۹۱/۰۷/۰۷، ۰۹:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #67
سلام به همه بزرگان از جمله کاکوی خودم {علیرضا}:basa (159):

وقتی تو آبخوری مکمل استیمول میریزم اگه قفس رو ببرم تو حیاط یا یه لحظه تو افتاب یا در کل تو " نور " فورا زردی

محلول اب و مکمل سفید میشه

انگار که اصلا تو آبخوری محلول نریختم در صورتی که قفسی که به سمت نور برده نشده محلول هنوز زرد رنگ هست

خواستم ببینم اگر محلول رو به سمت نور ببریم خاصیتش رو از دست میده؟ ایا دوباره باید آبخوری رو پر کنم و مکمل رو داخلش بریزم/؟
۱۳۹۱/۰۷/۱۰، ۰۸:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #68
سلام.محسن آقا.کاکو نه تنها استیمول بلکه تمام داروها تو نور آفتاب خاصیتشون رو از دست میدن برا همینه که برا پرندهایی که میخوان از دارو براشون استفاده کنن از آبخوریهایی استفاده میکنن که نور به آب داخلش نرسه.من چون به چنین امکاناتی دسترسی ندارم(آبخوری پیشرفته)همین آبخوری معمولی ها رو دورش رو چسب برق میپیچم جواب هم میده.
۱۳۹۱/۰۷/۱۰، ۱۰:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: moh3nshirazboy ، محمد جلالی ، hamed.k ، katbi
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 217
96 سپاس گرفته‌شده در 45 ارسال
ارسال: #69
ورق المینیم نازک بگیر بکش روی ابدون
۱۳۹۱/۰۷/۱۱، ۱۲:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 277
117 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #70
سلام دوستان از این دارو میشه به پرنده ای که روی جوجه هست داد؟
آیا اگر بدیم مشکلی برای جوجه ها پیش نمیاد؟
و یک سوال دیگه اینکه از بیماری های مختلف مثل عفونتی , انگلی و غیره جلوگیری میکنه؟
من پرنده زیاد توی گل دارم(با رعایت بهداشت) میخوام برای جلوگیری از بیماری های فصلی یه فکری کنم آیا این دارو میتونه کمک کنه یا باید بفکر داروی دیگه ای باشم...؟
۱۳۹۱/۰۷/۱۱، ۰۱:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان