زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۲:۱۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل استیمول

ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #1
مکمل استیمول
سلام به همه دوستان.خیلی وقت بود که در مورد مکمل استیمول چیزای زیادی شنیده و خونده بودم که تاثیر زیادی روی مستی جفتگیری و سرحالی پرنده داره امروز رفتم و از داروخانه دامپزشکی خریدم و از امروز برای سهره ها و قناری استفاده میکنم ببینم چه تاثیری داره که اگه خوب بود بچه های انجمن هم استفاده کنن.قابل ذکر هست که این استیمول شامل کلیه ویتامینها و اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری است.اگه کسی از دوستان در مورد استیمول اطلاعات و تجربه ای داره لطف کنه بگه.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۲۳، ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 9 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #81
RE: مکمل استیمول
فایده که حتما داره.آره ماهی پنج روز هم پیشهاد خوبی هست.موفق باشید
۱۳۹۱/۰۷/۱۲، ۰۸:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: karaz ، katbi
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #82
با سلام خدمت دوستان وعزیزانی که از مکمل استیمول استفاده کردن بعد از دوره لطف کنن مثل دوست خوبم علیرضا خان نتیجه رو بیان کنن تا به یه جواب کامل برسیم و بشه یه توصیح منطقی در نظر گرفت تا در تعذیه پرندگانمون استفاده کنیم لطفا نتیجه هارو روهم بیان کنید :basa (105)::basa (58):
۱۳۹۱/۰۷/۱۵، ۱۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #83
سلام به همه دوستان
متاسفانه من نتونستم این مکمل رو پیدا کنم , یکی از دوستان آدرس یه داروخانه رو دادن اما اونجا هم تموم کرده بود.
از دوستانیکه تهران هستن کسی هستش که از این مکمل بیشتر از اندازه ی مصرف داشته باشه ؟ من مقداری ازشون بگیرم و هزینه اون رو هم تقبل می کنم هر چقدر که خودشون بگن...
لطفا اگر کسی هست پیام خصوصی بده.
مرسی
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۲:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #84
(۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۲:۱۲ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
متاسفانه من نتونستم این مکمل رو پیدا کنم , یکی از دوستان آدرس یه داروخانه رو دادن اما اونجا هم تموم کرده بود.
از دوستانیکه تهران هستن کسی هستش که از این مکمل بیشتر از اندازه ی مصرف داشته باشه ؟ من مقداری ازشون بگیرم و هزینه اون رو هم تقبل می کنم هر چقدر که خودشون بگن...
مرسی

نوید جون برو اینجا شرکت تولید کننده اش هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۲۴، ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط moh3nshirazboy.)
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۲:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، ali_se65
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #85
دوست عزیز ما که هرچه گشتیم چیزی به نام مکمل استیمول قوی نه تنها در این شرکت بلکه کلاً در اینترنت پیدا نکردیم.
اگر امکان دارد لینک مشخصات این مکمل را برای دوستان معرفی کنید
سپاس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۱:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، Mehdi_Sari
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #86
درود بر دوستان
منم خیلی گشتم با سفاش پیدا کردم
ی قوطی شده 26600
میگند بخاطر این مشکلات اقتصادی تولید نمیشه و اگه هم میشه خیلی کم
بخاطر همین نایاب شده.
موفق باشید
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۲:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #87
دوستمون اسم شرکت رو اشتباه تایپ کرده بود.شرکت کیمیا فام هست.باید تو داروخونهای دامپزشکی دنبالش گشت.تعجب میکنم وقتی یه شهر کوچیک مثل یاسوج توش گیرمیاد دیگه تهران و شهرهای بزرگتر که دیگه نباید مشکلی باشه.نویدجان چندتا از بچهای انجمن که ساکن تهران هستند خریدن آدرسش رو ازشون بگیر دوستم دهنباز رو میدونم پیدا کرده ازش آدرسش رو بگیر.با دوست دامپزشکم که صحبت میکردم میگفت به خاطر تاثیر زیاد و قیمت مناسبش فروشش زیاده حتما بخاطر همین کم یاب شده ولی تولیدش قطع نشده
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۲:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، ali_se65
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #88
(۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۲:۴۹ ب.ظ)moh3nshirazboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۲:۱۲ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
مرسی

نوید جون برو اینجا شرکت تولید کننده اش هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این سایت و در قسمت محصولات,مکمل استیمول رو ندیدم !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۲:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #89
درود
متوقف نشده ولی کم شده منم با دردسر پیدا کردم.بعد این دارو واسه مرغ و جوجه هست کمتر کسی میدونه به درد پرنده های خونگی هم میخوره به خاطر همین تو کلان شهرها خیلی کمه و تو شهرهای کوچک بیشتره.
ظرف حدود 2 ماه از 18 تومن به 26 تومن رسیده یکی از دلیلاشم میتونه کم شدن تولید در نتیجه کمیاب شدنش باشه.
پیروز باشید
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۴:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #90
(۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۱:۵۸ ب.ظ)admin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ما که هرچه گشتیم چیزی به نام مکمل استیمول قوی نه تنها در این شرکت بلکه کلاً در اینترنت پیدا نکردیم.
اگر امکان دارد لینک مشخصات این مکمل را برای دوستان معرفی کنید
سپاس

ببینید دوستان حالا چون این محصول رو مستقیم تو سایتشون معرفی نکردن دلیل نمی شه که این محصول رو ندارند

یه نظر من شما برید به اون لینکی که اطلاعات تماس اون شرکت داخلش درج شده بود شماره دفترشون رو بردارید تماس بگیرید بگدید که من این دارو رو می خوام اگر که الان دارید که بهاحتمال زیاد دارن آدرس محل فروش رو بدید تا بیایم بخریم حتی می تونید بهشون بگید با پیک موتوری برای شما ارسال کنند

واسه اونایی که تو شیراز هست آدرس دو جا رو می دهم که حتما داره برید بخرید

یکی روبروی ترمینال مدرس دارو خانه دامپزشکی دکتر نمی دونم چی چی : دی

همچنین پُشت اَرگ کریم خانی روبرو دفتر میراث فرهنگی استان پارس داروخانه دامپزشکی ...

ببخشید اسم داروخانه ها رو یادم نبود :دی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۷/۲۱، ۰۹:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، سیدطاها اصفیاء

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان