زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۱۰:۱۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل غذایی چکاوک

*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #1
مکمل غذایی
سلام
نظر دوستان در مورد مکمل غذایی چکاوک چیه آیا کسی از دوستان از اون استفاده کرده اگه استفاده کردید به چه مقدار در طول روز برای قناری و سهره نیاز است ؟ با تشکر
۱۳۹۰/۰۷/۰۸، ۰۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سميرا
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #2
مکمل غذایی چکاوک

با سلام خدمت همه اساتید و سروران

میخواستم ببینم کسی تجربه استفاده از این مکمل رو داره ؟

توضیحات سایت فروشنده به شرح زیر داده شده

قيمت : 60000 ريال
محصول : صادراتي
توليد كننده : ايران
وزن : 1000 گرم

مكمل تقويتي چكاوك - 1000 گرمي

يك خوراك مقوي و كامل براي تمامي پرندگان خانگي و زينتي
داراي تاييديه از سازمان غذا و داروي آمريكا
بر طرف كننده كليه ي نيازهاي غذايي روزانه پرندگان
شامل منابع قوي از انرژي ، پروتئين ، ويتامين ها و مواد معدني
کاملا گياهي و عاري از هر گونه مواد شيميايي
تقويت کننده پرنده در دوران توليد مثل
افزايش توليد مثل در پرنده و تقويت کننده موثر در دوران تولک
کاملا موثر در تقويت و افزايش رشد در جوجه ها
جلوگيری از بروز انواع بيماريها و مشكلات غذايي در پرندگان
مكمل غذايي چكاوك سرشار از : پروتئين ، كلسيم ، فسفر ، متيونين ، ليزين و انرژي مورد نياز روزانه پرندگان مي باشد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط پارسا ایرانی.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۱:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، fazlog ، Arjon ، محمدمهدی ، پدربزرگ
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 154
25 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #3
مکمل غذایی چکاوک
با سلام من امسال از مکمل چکاوک به همراه غذای تخم مرغی برای جوجه هام استفاده کردم تاثیر خوبی تو رشد وبزرگ شدن جوجه هام داشت قیمتش هم مناسبه .
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۱:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، fazlog ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #4
RE: مکمل غذایی چکاوک
سوالم اینه که شامل چه موادیه ه اینقدر ارزون در میاد با بسته بندی و.... یک کیلو 6 هزار تومان ؟؟؟؟
وقتی روش نوشته تمام پرندگان زینتی ادم رو به شک میندازه چون تغذیه طوطی و قناری یکی نیست
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۴:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، fazlog
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #5
دیگر اساتید محترم سایت نظر خاصی ندارند ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۶، ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط پارسا ایرانی.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۸:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

---
سپاس‌ها: 17
83 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۴:۰۶ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالم اینه که شامل چه موادیه ه اینقدر ارزون در میاد با بسته بندی و.... یک کیلو 6 هزار تومان ؟؟؟؟
وقتی روش نوشته تمام پرندگان زینتی ادم رو به شک میندازه چون تغذیه طوطی و قناری یکی نیست

سلام
خوب قيمت ارزون اون بيشتر به اين خاطر هست كه سعي شده از مواد توليدي در داخل كشور استفاده بشه و همچنين به عنوان توزيع كننده سعي شده كه مقدار سود اون هم كم باشه با اينكه گزارش شده كه در برخي از شهرها بعضي از فروشندگان كه متوجه تاثير گذاري مطلوب اون شده اند اقدام به فروش آن به قيمتهاي گزافي كرده اند. در ضمن اينكه بر روي جعبه اون نوشته شده براي تمامي پرندگان زينتي به اين خاطره كه اين مكمل شامل ويتامين ها و مواد معدني مورد نياز روزانه بدن پرندگان هست و فرقي نداره كه اون پرنده چي باشه چون تمامي پرندگان براي حيات خود نيازمند ويتامين و مواد معدني هستند كه بايد تامين بشه. در ضمن به اين محصول به عنوان يك مكمل (تكميل كننده) غذايي و تقويتي نگاه كنيد نه فقط به عنوان يك غذا همانطور كه اسمش هست ((مكمل غذايي تقويتي چكاوك)). موفق باشيد
۱۳۹۱/۰۱/۱۷، ۰۷:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، fazlog ، nazmi ، hamid@line
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۴:۰۶ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز موارد مشابه خارجی این مکملها هم تفاوت زیادی از لحاظ قیمت ندارند اما تا به دست ما برسند قیمتها زیاد می شود (حساب کنید هر دلار چند ریال می شود ) . این محصول همانطوری که دوستان گفتند در داخل تهیه شده و نیازی به وارد کردن مواد اولیه ندارد . پس نیازی نیست شک بکنید . خودم درخواست چند بسته از این مکمل را داده ام و تا نتیجه را نبینم نمیتوانم نظر بدهم . قبلاً هم در تاپیکی در مورد شپشک توضیح داده بودم که خود بنده برای از بین بردن شپشک از داروهای خارجی گران قیمت استفاده می کردم اما بعداً به توصیه دوستان از داروی آیوکتین تولید داخل استفاده کردم که از لحاظ کیفیت تفاوتی نداشتند اما قیمت آیوکتین تولید داخل کجا و قیمت قطره شپشک هلندی کجا؟ یکی از هدفهای این انجمن شناخت همین ترفندهای مفید و کم هزینه برای پرورش قناری است که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را ببریم و پرنده های سالم و سر حالی داشته باشیم
دوستانی که از این مکمل استفاده می کنند مزایا و معایب را در همین تاپیک بیان بکنند.
۱۳۹۱/۰۲/۱۱، ۱۲:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: esfahan-canary
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۱/۰۲/۱۱، ۱۲:۲۲ ق.ظ)admin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز موارد مشابه خارجی این مکملها هم تفاوت زیادی از لحاظ قیمت ندارند اما تا به دست ما برسند قیمتها زیاد می شود (حساب کنید هر دلار چند ریال می شود ) . این محصول همانطوری که دوستان گفتند در داخل تهیه شده و نیازی به وارد کردن مواد اولیه ندارد . پس نیازی نیست شک بکنید . خودم درخواست چند بسته از این مکمل را داده ام و تا نتیجه را نبینم نمیتوانم نظر بدهم . قبلاً هم در تاپیکی در مورد شپشک توضیح داده بودم که خود بنده برای از بین بردن شپشک از داروهای خارجی گران قیمت استفاده می کردم اما بعداً به توصیه دوستان از داروی آیوکتین تولید داخل استفاده کردم که از لحاظ کیفیت تفاوتی نداشتند اما قیمت آیوکتین تولید داخل کجا و قیمت قطره شپشک هلندی کجا؟ یکی از هدفهای این انجمن شناخت همین ترفندهای مفید و کم هزینه برای پرورش قناری است که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را ببریم و پرنده های سالم و سر حالی داشته باشیم
دوستانی که از این مکمل استفاده می کنند مزایا و معایب را در همین تاپیک بیان بکنند.

با سلام

بنده حدود 3 ماه هستش که دارم استفاده میکنم ضرر خاصی نداره ولی فکر میکنم طبعش خیلی گرمه چون یه دونه از قناری های نر و یه قناری ماده من جوش زدند(البته من طبق دستورالعمل سازنده مصرف کردم) که بعد از حذف غذای گرم خوب شدند و اگه بشه گفت اشکال مسئله بعدی بعدی اینه که تاریخش خیلی کمه توصیه من به دوستان اینه که به اندازه مصرف خرید کنند

و اما محاسنش اینه که به طور چشمگیری به رشد جوجه ها کمک میکنه و قیمتش بسیار مناسبه و با توجه به تحقیقات (مثل ایجاد این تاپیک و پرسش از صاحب نظران) و تجربیات بنده محصول بسیار خوبیه
۱۳۹۱/۰۲/۱۱، ۰۷:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

---
سپاس‌ها: 17
83 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #9
[/quote]

با سلام

بنده حدود 3 ماه هستش که دارم استفاده میکنم ضرر خاصی نداره ولی فکر میکنم طبعش خیلی گرمه چون یه دونه از قناری های نر و یه قناری ماده من جوش زدند(البته من طبق دستورالعمل سازنده مصرف کردم) که بعد از حذف غذای گرم خوب شدند و اگه بشه گفت اشکال مسئله بعدی بعدی اینه که تاریخش خیلی کمه توصیه من به دوستان اینه که به اندازه مصرف خرید کنند

و اما محاسنش اینه که به طور چشمگیری به رشد جوجه ها کمک میکنه و قیمتش بسیار مناسبه و با توجه به تحقیقات (مثل ایجاد این تاپیک و پرسش از صاحب نظران) و تجربیات بنده محصول بسیار خوبیه
[/quote]

با سلام
البته بنده فكر مي كنم شايد مكمل چكاوك را بيشتر همراه با دان ها و غذاهاي گرم به قناريهاي خود مي داديد و شايد جوش زدن قناريهاتون هم به همين دليل بوده. چنانچه مكمل چكاوك را به صورت متنوع و همراه با ميوه ها و سبزيجات و خوراك هايي متفاوت به پرنده هاي خودتون بديد چنين مشكلي را شاهد نخواهيد بود. مثلا بنده خودم براي قناريهام به شكل زير استفاده مي كنم:
مقداري كمي از مكمل چكاوك + تخم مرغ رنده شده
مقداري كمي از مكمل چكاوك + برنج پخته شده (البته بدن روغن)
مقداري كمي از مكمل چكاوك + هويج رنده شده
مقداري كمي از مكمل چكاوك + سيب رنده شده
مقداري كمي از مكمل چكاوك + بسيكويت خرده شده (در اين مورد براي ايجاد حالت چسبندگي بين مكمل و بيسكوئيت ها بر روي آنها مقدار بسيار كمي آب يا شير اسپري مي كنم و سپس مخلوطش مي كنم)

در هر نوبت از يكي از مواد فوق استفاده مي كنم. نكته مهم ديگه اينكه در فصول گرم به صورت هفته اي دو بار يا سه بار و در فصول سرد و مواقعي كه پرنده هام در دوره ي توليد مثل يا دوره ي تولك هستند به صورت يك روز در ميان يا روزانه استفاده مي كنم. به منظور رشد بهتر جوجه هاي تازه متولد شده هم به صورت روزانه استفاده مي كنم و شاهد اثرات و نتايج بسيار خوبي هم بوده ام.
البته ذكر اين نكته هم مفيده كه قناريهام پس از مدتي كه از مصرف مكمل مي گذرد به خوبي به آن عادت كرده اند و به صورت جداگانه يا همراه با دان روزانه هم مصرف مي كنند.
مكمل چكاوك را براي همه ي پرنده ها ميشه استفاده نمود و تنها تفاوتش ميزان مصرف آن مي باشد
اميدورام تجربيات بنده براي ساير دوستان مفيد باشه
۱۳۹۱/۰۲/۱۴، ۱۰:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 17
سپاس‌ها: 1374
879 سپاس گرفته‌شده در 194 ارسال
ارسال: #10
سلام دوستان
مکمل امروز به دستم رسیدءامیدوارم تاثیر خوبی داشته باشه.
اما از مقدار مصرفش اطلاعی ندارم..برای مخلوط کردن با 1عدد تخم مرغ چه مقدار مکمل مناسب هست؟
۱۳۹۱/۰۲/۲۱، ۱۱:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عرضه مکمل های غذایی برای قناری و کبوتر canaryalireza 0 1,958 ۱۳۸۹/۱۱/۱۲، ۰۷:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: canaryalireza

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان