زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۰:۲۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل غذایی چکاوک

*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #1
مکمل غذایی
سلام
نظر دوستان در مورد مکمل غذایی چکاوک چیه آیا کسی از دوستان از اون استفاده کرده اگه استفاده کردید به چه مقدار در طول روز برای قناری و سهره نیاز است ؟ با تشکر
۱۳۹۰/۰۷/۰۸، ۰۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سميرا
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #21
RE: مکمل غذایی چکاوک
با سلام وادب خدمت دوستان عزيز:

در مورد مكمل چكاوك صحبت شد اما مواد اوليه وتشكيل دهنده اون بيان نشد.دوست خوبي گفتند اين مكمل تاييديه از اداره دارو و غذاي امريكا رادارد ايا با همين برند چكاوك يا برند و اسم ديگري؟

مطلب بعدي كه به نظرم ميرسد اين مكمل ها همانطور كه دوست خوبم ادمين گفتند بايستي تجربه بشود و در صورتي كه دوستان استفاده كردند و جواب داد. ميشود در مورد اون بيشتر صحبت كرد. پس كيفيت ان بايستي آزمايش شود. بعد ميشود بهتر قضاوت كرد. پيشنهاد من اينست كه بايستي ابتدا به مقدار كم خريداري كرد و در صورت اشتياق قناري و اين نكته كه باعث چاق شدن اون نشود.ميشود بسته به زمان و فصل استفاده كرد.

موفق و پيروز باشيد
۱۳۹۱/۰۳/۲۷، ۰۲:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: parsipet ، langarood ، karaz ، moh3nshirazboy
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #22
اطلاعات کامل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موجود است.
۱۳۹۱/۰۳/۲۷، ۰۳:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، langarood
*
کاربر انجمن

---
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 17
83 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #23
(۱۳۹۱/۰۳/۲۶، ۰۸:۳۰ ب.ظ)محسن قائدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست من پارسی پت
می خواستم بدونم تاریخ انتقضاء این مکمل چقد است منظورم اینه که اگه من مقدار زیادی خرید کنم برای دو سال آیا فاسد میشه؟

سلام دوست گرامي
در صورتي كه مكمل غذايي چكاوك در شرايط مناسب از نظر دما و نور نگهداري شود ، مدت انقضاء آن حداكثر 6 ماه مي باشد. در اين مورد بايد توجه كرد كه محل نگهداري مكمل بايد داراي دماي خنك و خشك باشد . يعني نگهداري در يخچال ، محلهايي كه داراي هواي نمناك باشند ، نگهداري در محلهايي كه دماي گرم دارند ، قرار داشتن مكمل در برابر نور خورشيد ، همگي موجب خراب شدن و فاسد شدن آن مي شوند . دقت كنيد كه اين مكمل فاقد مواد شيميايي نگهدارنده و مضر است و موقع خريد بايد به مقدار مورد نياز خريداري شود. مثلا اگر داراي 3 جفت قناري هستيد بهتر است از مكمل 200 گرمي استفاده كنيد و در صورتي كه هفته اي 2 تا 3 بار از مكمل در جيره غذايي پرنده هاي خود استفاده كنيد ، حداكثر 4 ماه بعد مكمل 200 گرمي خريداري شده به اتمام خواهد رسيد و اين مدت 2 ماه زودتر از فرا رسيدن تاريخ انقضائ مكمل مي باشد. موفق باشيد
۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۱۱:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، Arjon ، saeednikzad
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #24
سلام
من این مکمل رو با تخم مرغ و هویج مخلوط می کنم و می ذارم جلو قناری هام اما به هیچ عنوان طرفش نمی رن با اینکه خیلی کم میریزم رو تخم مرغ اما اصلا نمی خورن
با اینکه هر موقع هویج تخم مرغ بهشون می دم خیلی زوذد می خوردن و تمومش می کردن
چیکار باید بکنم ؟
۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۰۲:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

---
ارسال: #25
(۱۳۹۱/۰۳/۳۱، ۰۲:۴۴ ب.ظ)navid_it نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من این مکمل رو با تخم مرغ و هویج مخلوط می کنم و می ذارم جلو قناری هام اما به هیچ عنوان طرفش نمی رن با اینکه خیلی کم میریزم رو تخم مرغ اما اصلا نمی خورن
با اینکه هر موقع هویج تخم مرغ بهشون می دم خیلی زوذد می خوردن و تمومش می کردن
چیکار باید بکنم ؟

پيشنهاد مي كنم اگر از مكمل بر روي مخلوط هويج و تخم مرغ مي ريزيد در دفعات بعد مقدار كمي از مكمل را كاملا با هويج و تخم مرغ مخلوط نماييد به طوري كه ذرات مكمل كاملا با هويج و تخم مرغ رنده شده مخلوط شده باشند و مشخص نباشد.
البته بايد در نظر داشت كه پرندگان نيز مانند ما انسانها گاهي مذاقشان با بعضي غذاها يا دان ها مساعد نيست و به هيچ عنوان از آن مصرف نمي كنند
موفق باشيد
۱۳۹۱/۰۴/۰۲، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: saeednikzad
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 9
25 سپاس گرفته‌شده در 18 ارسال
ارسال: #26
من از مکمل چکاوک استفاده میکنم توی برشور نوشته شامل همه ویتامینها و مواد معدنی هم هست آیا هنوز هم باید از مولتی ویتامین استفاده بکنم یا نه نیازی به استفاده از مولتی ویتامین نیست
۱۳۹۱/۰۵/۰۱، ۰۶:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

---
ارسال: #27
(۱۳۹۱/۰۵/۰۱، ۰۶:۰۳ ب.ظ)باقر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از مکمل چکاوک استفاده میکنم توی برشور نوشته شامل همه ویتامینها و مواد معدنی هم هست آیا هنوز هم باید از مولتی ویتامین استفاده بکنم یا نه نیازی به استفاده از مولتی ویتامین نیست

به اين موضوع توجه داشته باشيد كه در يك روز نبايد هم از مولتي ويتامين و هم از مكمل چكاوك توام با هم استفاده شود زيرا هر دو داراي ويتامين مي باشند و ممكن است به علت مصرف زياد ويتامين در روز ، پرنده دچار مشكل شود. بهتر است در روزهايي كه از مكمل چكاوك استفاده مي شود از مولتي ويتامين استفاده نشود
۱۳۹۱/۰۵/۰۲، ۰۹:۳۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 217
96 سپاس گرفته‌شده در 45 ارسال
ارسال: #28
اساتید کسی می دونه پودر سریا بهتره یا چکاوک
۱۳۹۱/۰۵/۰۲، ۰۴:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 87
22 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #29
RE: مکمل غذایی
واسه جوجه ها هر روز و از کمتر از یک قاشق چای خوری شروع کنین و با سیب هویج و تخم مرغ مخلوط کنید . برای پرنده ی بالغ هم هفته ای 2-3 بار یک قاشق چای خوری به ترتیب بالا درست کنید و در اختیار پرنده بزارین.
۱۳۹۱/۰۵/۱۸، ۱۰:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #30
RE: مکمل غذایی
سلام
من این مکمل رو خریدم اما هیچکدوم از قناریهام نخوردن حتی یه ذرشو...
من که اصلا راضی نبودم.
۱۳۹۱/۰۵/۱۸، ۱۱:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، langarood

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عرضه مکمل های غذایی برای قناری و کبوتر canaryalireza 0 1,958 ۱۳۸۹/۱۱/۱۲، ۰۷:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: canaryalireza

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان