زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۲۸، ۰۲:۲۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

میگن انگل پوستیه

*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
میگن انگل پوستیه
دوستان مرغ عشق من مدتی با حالت عصبی تنش میخارونه. پاهاش خشک شده. کنار نوکش انگار تبخال زده. یه جوش آهکی زده. بردم دکتر گفت انگل پوستیه. هیچی تجویز نکرد. فقط گفت با آب پاش بهش سرکه بپاش. من به جفتشون روزی 3 مرتبه سرکه میپاشم. هویج و سیب میذارم. اشتهاشون خوبه. مدفوعشون عادیه. دکتر گفت تا 2 ماه طول میکشه اونقدر انگل تنش میخوره که غذاش تموم میشه بعد انگل میمیره. مرغ عشقتون به حالت اول برمیگرده. من نمیتونم به این حرفا اعتماد کنم. دوستان اگه تجربه ای در این زمینه دارید لطفا بگین. مهم نیست با حرف دکتر هم راستا باشه یا نه. من به تجربه بیشتر اعتماد دارم.
من لونه رو برداشتم که نره تخم بذاره. دکتر گفت انگل گوشت بچه ها رو هم میخوره. نمیتونم تا 2 ماه به انگل اجازه بدم توی تن مرغ عشقم زندگی کنه.
حالا واقعا انگله؟!!!
۱۳۹۱/۰۸/۲۳، ۰۴:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #2
RE: میگن انگل پوستیه
دوستان در شرایط اورژانسی قرار گرفتم
بین کار خطرناک و دیدن مرگ پرنده ام ذهنم مشغول بود که به کار خطرناک شوک پرنده دست زدم. شاهد دست و پا زدن پرنده با مرگ و زندگی بودم. الان حال عمومی پرنده خوبه. کاری مثل عمل جراحی بود که الان دوره نقاحت طی میکنه.
هر دوستی که براش مشکل پیش اومد در این زمینه حاضرم براش توضیح بدم که چکار کنه راه دردناک ولی مطمئنه
نمیتونم بصورت عمومی بگم لطفا اصرار نکنید
۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۷:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #3
با عرض سلام دوست خوبم نیازی نبود که حیونه زبان بسته رو زجر کشش کنی پا هاشو کمی با آب گرم وصابون میشستی بعد با پماد آ .د چرب میکردی زود خوب میشد چربی مانع رسیدن اکسیزن به انگلها میشه واونها زجر کش میشدن نه پرنده بیچاره .موفق باشید
۱۳۹۱/۰۹/۲۵، ۰۹:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #4
مرسی. ممنون میشدم اگه زودتر میگفتین.
پرنده بسیار زجر میکشید. از درد به همدیگه آسیب میزدن. دکتر گفته بود درمان نداره. باید زمان بگذره. سرچ زده بودم، بی نتیجه بود. در انجمن مطرح کردم، بی جواب موند. شرایط اورژانسی سبب شد راهکار جدید امتحان کنم. خوب شدن. مگرنه هیچوقت وجدانم قبول نمیکرد شاهد زجر کشیدن پرنده هام بشم.
ای کاش شما که تجربه دارید زودتر به افراد درمانده، ارائه تجربه کنید.
۱۳۹۱/۰۹/۲۵، ۱۲:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان