زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۳:۲۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نجات چرخ ریسک از دست زاغ

**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #1
نجات چرخ ریسک از دست زاغ
سلام دوستان...تعطیلات عید رامسر...صبح که از خواب پاشدم دیدم یه زاغ لبه ی حیاط نشسته  سریع رفتم تو حیاط برای دیدن زاغ زیبا که دیدم یه چرخ ریسک رو سنگا تو حیاط افتاده...بیچاره زاغ دنبالش کرده بود دیگه نای پرواز نداشت گرفتمش آوردم تو اطاق...جاشو گرم کردم و تتو ظرف براش آب ریختم وقتی آب میخورد واقعا لذت میبردم...بادست تو دهنش غذا گذاشتم حالش که جا اومد بردم تو حیاط یه ذره رو دستم نشست بعد پر زد رفت رو درخت پرتغال چندتا سوت زد و رفت...بسیار شیرین بود و کل عید به اینکارم بالیدم
[attachment=4224]

۱۳۹۳/۰۱/۳۱، ۱۱:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

deplom
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 2
67 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #2
RE: نجات چرخ ریسک از دست زاغ
سلام/باعث نجات جان يک مخلوق شدن افتخار هم داره حالا مى خواد پرنده باشه يا حتى ى حشره .تبريک .امروز ى کلاغ با ى شاهين درگير بودن که شاهين وسط زنگ تفريح افتاد تو مدرسه بچه ها داشتن زجر کشش مى کردن که از دستشون گرفتم بردم کلاس معلممون پرنده بانه و اجازه داد تو کلاس بمونه دوستام مى گفتن بفروشم ولى آخر زنگ ولش کردم خيلى حال داد.مهم نيس مردم چى بگن آزادش خيلى زيبا تره/تشکر
۱۳۹۳/۰۱/۳۱، ۱۰:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #3
امروز رفته بودیم با چندتا از دوستان آزادگان...بعد از خرید تو راه برگشت یه بنده خدایی دید ما مرغ عشق دستمونه گفت منم یکی دارم بخر ازم برم.یه پرنده تو رنگ طرقه هم بود که گفت اینم بلبل مزرعه اونو بخر تینم بهت میدم.رفیقم مرغ عشق نمیخواست اما خریدیمش و بلبل رو گرفتم و دراوردم ازادش کردم رفت...خیلیم قشنگ پر میزد رفت رو درخت ها نشست...نمیدونم چرا هرکی میبینه یچیز قابله صیده رو میگیره بی توجه به زندگیه اون زبون بسته...
۱۳۹۳/۰۸/۱۶، ۱۲:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #4
سلام
متاسفانه فرهنگ بسيار غلطي شده. زاغ و چرخ ريسك كه هيچ كدامشون واقعا به درد قفس نمي خورن ميگيرن ومي كنن تو قفس ميارن برا فروش.امان از دست اين موجود دوپا.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۸/۱۷، ۰۸:۳۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، shahabbatista

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان