زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۲:۰۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نخواندن جوجه سهره

*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #1
نخواندن جوجه سهره
دوستان یکی از جوجه هام تقریبا 45 روزه زیر دهنه و کال کال بود حالا داره سبیل میزنه سر وکله و چشم وحربه و حالتهایی که به بدن میده موقع قیس کشیدن همه به نر میره و قیسش هم بسیار بلند مشابه کهنه میزنه واز لحاظ قیس هاش از تمام جوجه ها بالاتره ولی ریزه خونی نمیکنه ایا مادس نظرتون در این رابطه چیه و چه باید کرد سپاس
۱۳۹۱/۰۷/۳۰، ۱۱:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #2
RE: نخواندن جوجه سهره
با سلام آرمان جان بنظر من اگه میتونی یه عکس بزار تا بشه نظر داد جون من خودم جوجه دارم مطمئنم که نره ولی کم میخونه .چند مورد میشه یکی اینکه جاش مناسب نیست .دوم تولکه ونیمخونه سوم خیلی کال بوده گرفتی وهنوز زوده .چهارم کم خونه بعضی سهره ها ذاتشون اینجوری . پنجم یه مشکلی پیدا کرده شاید مریضه ششم ماده ست ولی از این ماده ها هست که پر زورن همه چیزش عین نره ولی ماده هست من پارسال داشتم یه دونه اینجوری قیویسهای بلند میکشید طوری که دلت رو میلرزوند ولی ماده بود میزاشتمش جلوی آفتاب خیلی کم ریز میخوند .در ضمن درباره تغذیه اش هم بگو عکس فراموش نکنی موفق باشی .
۱۳۹۱/۰۸/۰۱، ۰۸:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: derik_best
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #3
RE: نخواندن جوجه سهره
سلام آرمان جان.همونطور که استاد دهن باز گفتن عکس بذاری بهتر میشه درمورد نر و مادگیش نظر داد.در مورد ریز خونی نکردنش هم باز دوسته عزیزم توضیحات کاملی دادن.یکی از ریسک های انتخاب جوجه کال همینه که بعد از چند وقت میبینی ماده شده و برا همین انتخاب جوجه کال تجربه و دقت خیلی زیادی میخواد.ولی همه جوجها نباید که همیشه ریز خونی کنن بعضی جوجها وقتی به یه مرحله خاص میرسن یا کم ریز خونی میکنن یا اصلا نمیخونن تا مدتی.احتمال میدم این جوجه الان داره سیبیل میندازه و به قولا داره وارد بلوغ میشه بخاطراین نمیخونه.حالادعکسش رو بذار تا ببینیم چی هست
۱۳۹۱/۰۸/۰۱، ۱۰:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان