زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۵:۰۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نخوندن سهره قناری

راهنمایی وراهکارهای دوستان جهت خوندن سهره قناری
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 210
49 سپاس گرفته‌شده در 21 ارسال
ارسال: #1
نخوندن سهره قناری
سلام خدمت دوستان واساتید سایت آقا من یه سهره قناری دارم که وقتی خریدمش یه پشت میخوند وصدای بلندی هم داشت ولی یک دفعه از خوندن افتاد والان سه ماهه که نمیخونه؟ نه چربی داره نه مریض شده ونه  تولک رقته  خودم احساس میکنم اشتباهاتی داشتم از جمله غذاشو عوض کردم  بهش شاهدونه دادم در حالی که خودش کتون میخورد وولش میکردم توی خونه که پرواز کنه... ونمیدنونم شاید چیزی ترسوندتش؟ حالا بچه ها راهکار بدید که چه کنم تا بخونه باز واقعا دلم برا خوندنش تنگ شده... عکسشم سر وقت میذارم براتون. واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۰۸:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عبدالله
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #2
RE: نخوندن سهره قناری
دوست عزیز پرنده شما تو لک بره و دربیاد خوب میشه دقیقا همین مشکل واسه من پیش اومد سه ماه جیک نمیزد آخر تو لک رفت و دراومد شروع به خوندن کرد رها کردن پرنده اونم سهره قناری تو فضا کار درستی نیست و خب عوض کردن تغذیه هم مزید بر علت شده تغذیه رو مثل قبلش انجام بده و آبتنی و تک میخش کن
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۰۹:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پرستار ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #3
 مرسی بدبختی اینه که آبتنی نمیکنه به هیچ عنوان مجبورم با آب پاش بهش آب بپاشم و منظورازتک میخ چیه!
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۰۹:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 23
54 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #4
سلام تک میخ یعنی قفس رو یه جا بزاری و جابجاش نکنی
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۰۹:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پرستار ، hesam-63 ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #5
 مرسی داداش یعنی پرنده نیاز نداره بیا جلو آفتاب همش توخونه باشه؟ هوای بیرون و فضای سبز بهترنیست براش؟ البته یه دوماه هم تو مغازه پرنده فروشی دوستم گذاشتم تا پرنده ها رو ببینه و فرجی بشه بازم فایده نداشت و آوردمش خونه تا بانظرات دوستان پرنده بان روش کارکنم?
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۱۰:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #6
با اجازه از اساتید سایت...الان هوا مناسبه میتونی صبح تا عصر تو بالکن جایی که افتاب میتقیم بهش نخوره بزنیش و شبها بیاریش تو البته اگه بتونی تو اطاق دمه پنجره بزنی که هم بیرونو ببینه هم هوای معتدل اطاق باشه خیلی بهتره...دونشو به سرعت عوض نکن...اروم اروم کتون به جیره غذاییش وارد کن...سبزیجات فراموش نشه...بازم پوزش از اساتید اگه جسارت کردم نظر دادم...ممنون
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۱۰:۳۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پرستار ، hesam-63 ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #7
 مرسی برادر اینجا رامهرمز هوا دیگه گرمه صبحها و عصرها خنکه موردی نداره که هی صبح بذارم بیرون و بیارم داخل و عصرهم همینطور؟ بابت راهنمایی هم سپاس
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۱۰:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
ارسال: #8
نه فقط هردو جایی که میذاری ثابت باشه...آفتاب مستقیم نخوره و تغییرات ناگهانی هوا ایجاد نشه...اگه صبح تا عصر بیرون باشه فقط شبها واسه خواب بیاد تو اطاق همین...گیشنیز جعفری تازه،برگ اسفناج،برگ وساقه کرفس وکاهو به مقدار کمتر توجیره غذاییش استفاده شه
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۱۰:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پرستار ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #9
 والا به غیرکاهو وسیب درختی و هویج و دون خودشون هیچکدوم از این سبزیا رو که گفتی تا الان ندادم قناریام هم همینطور؟
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۱۱:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: shahabbatista
**
عضویت ویژه

lisans
ارسال: #10
به قناریات حتما گیشنیز جعفری بده...اسفناج ماهی ۲بار برا آهن مورد نیاز بدنشون...تافصل اسفناج تموم نشده بده بهشون...کاهو کمتر بده...سیب خیلی خوبه خاصیت ضدعفونی کننده داره.سبزیجاتی که گفتمو به قناریا حتما بده.هرکدوم خاصیت خاص خودشو داره عزیزم.
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۰۱:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پرستار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان