زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۲:۵۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نخوندن سهره و دم خراب

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 35
17 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #1
نخوندن سهره و دم خراب
سلاام خدمت سروران عزیز
من دوتا جوجه سهره امسالی رو با یک روش و تغذیه اوردم بالاو برایه هر دو یک اموزش اواز رو به صورت یکسان گذاشتم ولی یکیشون اصلا صداش در نمیاد.ابته اقایه پوریان عزیز کاملا با این جوجه اشنایی دارن.میخوام ببینم ایا کاری میشه کرد یا بزارم به حاله خودش باشه.موضوع بعدی اینه که همون یکی سهره هم که داره خوب پیش مکیره خیلی ظاهر خرابی داره و دمش کاملا از بین رفته.چند نفر پیشنهاد کردن دمش رو بکشم .از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه.با سپاس.
۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۶:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #2
RE: نخوندن سهره و دم خراب
(۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۶:۳۴ ب.ظ)soheilj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاام خدمت سروران عزیز
من دوتا جوجه سهره امسالی رو با یک روش و تغذیه اوردم بالاو برایه هر دو یک اموزش اواز رو به صورت یکسان گذاشتم ولی یکیشون اصلا صداش در نمیاد.ابته اقایه پوریان عزیز کاملا با این جوجه اشنایی دارن.میخوام ببینم ایا کاری میشه کرد یا بزارم به حاله خودش باشه.موضوع بعدی اینه که همون یکی سهره هم که داره خوب پیش مکیره خیلی ظاهر خرابی داره و دمش کاملا از بین رفته.چند نفر پیشنهاد کردن دمش رو بکشم .از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه.با سپاس.

سلام به نظر من دمشو نکش پرندت تحلیل میره وعذاب میبینه بدشم خیلی تو روند در اومدنش تاثیر میزاره طول میکشه تادر بیاد
۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۱۰:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #3
RE: نخوندن سهره و دم خراب
با سلام در مورد اون جوجه ای که صداش در نمیاد امکان ماده بودنش زیاد هست یا زیاد جاشون رو تغییر دادی به این روز افتاده یه عکس بزار تا بشه در موردش بحس کرد در مورد جوجه ی دومی لک رفته یا نه اگه رفته ودمش خرابه که تا رام نشه صد بار دمش رو بکشی به همین شکل میمونه تاره ترسو تر هم میشه ودیگه بهت اعتماد نمیکنه ولی اگه لک نخورده باید به اجبار لکش بدی چون دیر شده ولی اول کمی رامش کن بعد لکش بده خوب میشه موفق باشید
۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان