زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۴:۰۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نشانه های جفتگیری نر و ماده

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 54
7 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #1
بی حالی ماده زمان جفت گیری
من یه جفت قناری گرفتم که بعد از دو هفته قناری نر که خیلی هم مست میخوند رو به قفس ماده انداختم
قبل از این هر دو قناری ها خیلی شاد و تحرک بیشتری داشتن ولی بعد از اون قناری ماده تحرکش خیلی کم شده و یه گوشه میشینه این از چی میتونه باشه؟
اینم بگم که ماده هم خیلی جست و خیز میکرد وبا توجه به علامتهای دیگش آمادگی جفت شدن داشت .
۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۲:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed masoomi
صفحه 9 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 3
30 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #81
RE: نشانه های جفتگیری نر و ماده
با سلام
امروز صبح که بیدارشون کردم ساعت 6صبح فقط دنبال هم کردن جفتيك زدند تا حالا فقط باهم هستند کاری هم به هم ندارند براشون تخم مرغ با هویج دادم ماده زیادتر میخوره بعضی وقتها هم ریز صدا میکنه کم و به نر میده.چکار باید بکنم فردا شب چالو بزارم خوبه؟تخم مرغ بازم بدم؟اگر کاری هم باید بکنم بنویسید.
ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۰:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #82
(۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۱:۱۲ ق.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۱۰:۳۳ ب.ظ)seiedreza_paret نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون.از اول مال خودم نبوده ولی دوماهه حسابی رسیدم.الانم کاهو گذاشتم ماده میخورد و با دهنش به نره انگار میداد چون حسش اینطور بود.کار دیگه ای باید بکنم؟
ممنون

باسلام

قناریهات جفت شدن فقط به گفته دوستان چند روزی بهشون برس و لونه هم چندتا رشته نخ مثل نخ ریشه های قالی گوشه قفس بزار تا ماده برداره و لونه درست کنه تا یه وقت به پروبال خودش و نره کاری نداشته باشه اگه تخم منداب هم در دسترس داری سه چهارروز دیگه مقدار کمی بزار تا ماده هنگام تخمگذاری دچار مشکل نشه و راحت تخم بزاره انشااله

موفق باشی

":basa (92):"

با سلام.
امروز چالو بزارم چطوره؟منظورتون اینه که وقتی چالو گذاشتم نخ هم بزارم.
کسی هست بیشتر توضیح بده؟لونو با پنبه های داخلش بزارم تو قفس؟لطفا کامل راهنمایی کنید.
ممنونمدر ضمن از دیروز تا حالا هی پف میکنند بعضی وقتها دلیلش چیه؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط seiedreza_paret.)
۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۰۶:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #83
سلام
دوست عزيز بهتره چال قناري را با پنبه دانه مناسب بذاري تو قفس پنبه دانه را بادست فشار بده و به اندازه 2 سانت سر لونه را خالي بذار وقتي ماده چال را آماده مي كنه پنبه دانه فشرده شده پف مي كنه پس اگه 2 سانت خالي بذاري چال كه آماده شد پر مي شه و تا تخم سوم كامل قناري هات رو تقويت كن .
موفق باشيد
۱۳۹۰/۱۱/۱۸، ۰۷:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سید امیر
*
کاربر انجمن

ارسال: #84
[/size]با سلام
بنده در حین همین که این نرو ماده راجفت کردم پدر بزرگم فوت کرد که این دورا تنها در خانه گذاشتیم و چال را هم گذاشتم و وقتی برگشتیم دیدم کف قفس پر ریخته و ماده هم تپل تر شده که من امروز نخ ریش ریش شده گذاشتم ولی ماده هنوز هم رو چال نخابیده بعد از گذشت 7روز.حالا چکار کنم؟چه غذایی بدم؟احتمال داره تخم نکنه؟بیشتر برام توضیح دهید
۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۷:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 64
110 سپاس گرفته‌شده در 33 ارسال
ارسال: #85
(۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۰۷:۱۲ ب.ظ)seiedreza_paret نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/size]با سلام
بنده در حین همین که این نرو ماده راجفت کردم پدر بزرگم فوت کرد که این دورا تنها در خانه گذاشتیم و چال را هم گذاشتم و وقتی برگشتیم دیدم کف قفس پر ریخته و ماده هم تپل تر شده که من امروز نخ ریش ریش شده گذاشتم ولی ماده هنوز هم رو چال نخابیده بعد از گذشت 7روز.حالا چکار کنم؟چه غذایی بدم؟احتمال داره تخم نکنه؟بیشتر برام توضیح دهید

سلام. از اینکه قتاریهات مست هستن مطمن هستی .مخصوصا ماده؟؟؟
۱۳۹۰/۱۱/۲۳، ۱۱:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #86
بله اماده بودن.چکار باید کنم راهنمایی کنید. از دیروز که امدیم دیدم رو چال نرفته جاشو عوض کردم دیشب جفتشون دورش نشسته بودند ولی خبری از ماده نیست.هم پر خودشو کنده هم نره رو.دیروز نخ گذاشتم کف قفس.ماده به نظر میاد تخم تو شکمشه چون پشتش تپل تر شده.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #87
کسی نیست به ما جواب بده؟[/size]
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۱:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #88
(۱۳۹۰/۱۱/۲۴، ۰۸:۵۴ ب.ظ)seiedreza_paret نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله اماده بودن.چکار باید کنم راهنمایی کنید. از دیروز که امدیم دیدم رو چال نرفته جاشو عوض کردم دیشب جفتشون دورش نشسته بودند ولی خبری از ماده نیست.هم پر خودشو کنده هم نره رو.دیروز نخ گذاشتم کف قفس.ماده به نظر میاد تخم تو شکمشه چون پشتش تپل تر شده.لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

باسلام

یکی از چیزهای که نشون میده ماده بزودی تخم میکنه گود کردن لونه س و معمولا ماده از سه چهار روز قبل از تخم گذاشتن لونه رو آماده میکنه ولی در کل اگه زیرش باد کردن و پر و نخ هارو جمع میکنه احتمالا بزودی لونه رو درست میکنه و انشااله تخم میزاره کمی دیگه صبر کنین.

موفق باشی

:basa (22):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۸:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: canaryalireza
*
کاربر انجمن

ارسال: #89
دیروز جاشونو عوض کردم بردم اتاق گرمتر ماده همش میرفت کف قفس نمیدونم از گرما بود یا چیز دیگه.دوباره امروز گذاشتم جای اولشون.بهنظرتون نشانه های تخم ذاری نیست؟
۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۶:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #90
(۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۵:۴۶ ب.ظ)seiedreza_paret نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به خوب تقویتشون کردم.سنشونو نمیدونم.فقط رو هم سوار میشن و دنبال هم میکنند و با هم بازی میکنند. بعضی وقتها در حالی که نره خوب میخونه فقط روش سوار میشه.یعنی جفت خوردن یا تا دو روز دیگه صبر کنم اگر نتیجه نداد جداشون کنم.فقط چطور بفهمم جفت خوردن یعنی عمل نزدیکی توشون انجام شده؟

اگر تا به حال جفتگیری صحیح قناری را ندیده اید این فایل را دانلود کنید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش درست کردن لانه برای قناری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری قناری هارو برای جوجه کشی آماده کنیم

نشانه های قناری ماده آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری

نشانه های قناری نر آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۱۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line ، phoenix

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نشانه های قناری ماده آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری پژواک 930 286,906 ۱۳۹۶/۰۸/۱۰، ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان