زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۲۷، ۰۴:۱۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نشانه های قناری نر آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری

*
کاربر انجمن

فوق ليسانس
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 88
685 سپاس گرفته‌شده در 158 ارسال
ارسال: #1
نشانه های قناری نر آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری
سلام
چطور ميشه يه قناري نر رو زودتر اماده جفتگيري كرد؟
با تشكر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۹/۰۵، ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۸۹/۱۱/۰۳، ۰۲:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 15 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #141
RE: نشانه های قناری نر آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری
(۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۱۱:۰۲ ق.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید
دوستان من یه نر رسمی بلند دارم که پارسال توی گل هم شلاقی می خوند , جفتش کردم و جوجه هم داد , رفت تولک و دراومد اما الان اصلا نمی خونه نمی دونم چرا ؟ از لحاظ تغذیه و نور و دما با بقیه قناریها یکسانه , تک میخ هم هستش ...
راستش من دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه که انجام نداده باشم , از دوستان کسی راه حل جدیدی سراغ داره ؟
مرسی
سلام
لطفا اگر برايتان زحمتي نيست بفرماييد نتيجه چه شد؟
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۰۹/۱۹، ۰۷:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 23
13 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #142
ممنون اقا نوید:basa (159):
۱۳۹۱/۰۹/۱۹، ۰۹:۱۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 10
71 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #143
دوستان قناری نر و ماده همدیگر را ببینند بهتر است یا اینکه همدیگر را نبینند و تنها صدای هم را بشنوند؟؟؟؟؟؟
تا اینکه هر دو آماده شوند و قفس ها را کنار هم بگذاریم.
۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۰:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #144
(۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۰:۱۵ ق.ظ)canarysorkh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قناری نر و ماده همدیگر را ببینند بهتر است یا اینکه همدیگر را نبینند و تنها صدای هم را بشنوند؟؟؟؟؟؟
تا اینکه هر دو آماده شوند و قفس ها را کنار هم بگذاریم.
سلام
اگر هردو آماده باشند راه به راه هم جفت هم بزنيد مشكلي ندارد. اگر يكي آماده نباشد نبايد هم را ببينند چون اين پروسه طولاني تر خواهد شد.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۱۰:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: canarysorkh ، hamid@line
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #145
دوست عزیز اگه قناری ها خیلی آماده نیستن باید همدیگه رو نبینن تا وقتی هردو آماده شن (قناری نر خوندن شدیدوقناری ماده جنب وجوش زیاد )پس از اون باید2روز کنار هم باشن تا کاملا با هم آشنا بشن البته یادتون باشه که عصر جفت بزنین تا دعوای اولیشون خیلی طولانی نشه وراحت تر جفت بشن.:basa (92):
۱۳۹۲/۰۱/۱۴، ۰۳:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 67
20 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #146
سلام به همه
قناری نرم چند روزیه از خوندن افتاده :( پسش برآمده بود ، من بخاطر کم تجربگی انداختمش کنار یه ماده که آماده نبود بعدش جداش کردم دوباره بعد از یه هفته که جدا بودن انداختم به هم بعد از سه روز که دیدم به هم توجه نمیکنن دوباره جدا کردم .تا قبل از بار آخر نر میخوند ولی مست خون نبود و وقتی که ماده رو میدید هم اصلا نمیخوند . اما الان دیگه اصلا نمیخونه :( پسش هم اون برآمدگی سابق رو نداره و عقب رفته :( اما پر ریزی نداره .چکار کنم که دوباره به خوندن بیوفته ؟:( ماده اخیرا به آواز خونی افتاده وقتی که براش آواز نر میذارم که حسابی میخونه . روزنامه هم میجوه . نر هم اخیرا با روزنامه ی کف قفس ور میره . الان قفسشون با فاصله ی 4 متر روبروی هم قرار دارن . هواشون هم خنکه چون توی اتاق کولر روشن میشه . البته مستقیم بهشون باد نمیخوره . تغذیه اشون هم هفته ای یه بار هفت تخم و دوبار تخم مرغ و یه روز در میون هم سبزی و هویج و ... است . از دیروز هم براشون قطره ad3e گرفتم .
نمیدونم آیا میتونم هنوزم امید داشته باشم که اینا جفت بشن ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید :(
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۳/۰۵، ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط طهرانی.)
۱۳۹۲/۰۳/۰۵، ۰۵:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #147
(۱۳۹۲/۰۳/۰۵، ۰۵:۳۶ ب.ظ)pegah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
قناری نرم چند روزیه از خوندن افتاده :( پسش برآمده بود ، من بخاطر کم تجربگی انداختمش کنار یه ماده که آماده نبود بعدش جداش کردم دوباره بعد از یه هفته که جدا بودن انداختم به هم بعد از سه روز که دیدم به هم توجه نمیکنن دوباره جدا کردم .تا قبل از بار آخر نر میخوند ولی مست خون نبود و وقتی که ماده رو میدید هم اصلا نمیخوند . اما الان دیگه اصلا نمیخونه :( پسش هم اون برآمدگی سابق رو نداره و عقب رفته :( اما پر ریزی نداره .چکار کنم که دوباره به خوندن بیوفته ؟:( ماده اخیرا به آواز خونی افتاده وقتی که براش آواز نر میذارم که حسابی میخونه . روزنامه هم میجوه . نر هم اخیرا با روزنامه ی کف قفس ور میره . الان قفسشون با فاصله ی 4 متر روبروی هم قرار دارن . هواشون هم خنکه چون توی اتاق کولر روشن میشه . البته مستقیم بهشون باد نمیخوره . تغذیه اشون هم هفته ای یه بار هفت تخم و دوبار تخم مرغ و یه روز در میون هم سبزی و هویج و ... است . از دیروز هم براشون قطره ad3e گرفتم .
نمیدونم آیا میتونم هنوزم امید داشته باشم که اینا جفت بشن ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید :(

سلام طبق مطالعات این بنده حقیر از تجربیات اساتید قناریه نره شما پس رفته و باید ماده رو نبینه در این مدت میتونی هفتهای دو بار از بادام رنده شده+ژودر نبات یک روز در میان 4 عدد شاهدانه نه بیشتر و هفته ای دوبار هم از قطره ad3eاستفاده کنی اگر جات خنک باشه 15 روز وقت داری امادش کنی و به نظر من میرسی امادش کنی و به مادت هم گرمی نده صدای قناری هم براش نذار تا یوقت تخم هرز نکنه و در عوض برای نرت بزتر تا تحریک بشه اگر تحریک نشد از موسیقی خلاسه تحریکش کن
۱۳۹۲/۰۳/۰۵، ۰۹:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: طهرانی ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 40
22 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #148
باسلام دوستان یه جفت از قناریهام الان تو این فصل اماده شدن جفتشون کنم مشکلی پیش نمیاد
۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #149
سلام اگه جای  قناریها خنک باشه مشکلی نداره وگر نه تا پاییز باید صبر کنی
۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۲:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 40
22 سپاس گرفته‌شده در 17 ارسال
ارسال: #150
خنک مثلا چند درجه باشه ؟؟؟؟؟؟/؟

۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۰۳:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نشانه های جفتگیری نر و ماده Nariman 395 164,670 ۱۳۹۷/۰۵/۲۹، ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: محمدمهدی
  نشانه های قناری ماده آماده و چگونگی آماده کردن آن برای جفتگیری پژواک 930 290,732 ۱۳۹۶/۰۸/۱۰، ۰۳:۳۷ ب.ظ
  چجوری قناری هارو برای جوجه کشی آماده کنیم hamid@line 27 86,119 ۱۳۹۵/۱۲/۳۰، ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: m.56
  سوال درباره رابطه اندازه قفس با آماده شدن قناری ha_med 39 16,775 ۱۳۹۳/۰۸/۲۴، ۰۹:۲۱ ق.ظ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان