زمان کنونی: ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، ۱۲:۲۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظرخواهی از دوستان برای بستن سقف حیاط خلوت؟

کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #1
نظرخواهی از دوستان برای بستن سقف حیاط خلوت؟
باسلام به همه دوستان و عزیزان

من انشااله تا یه ماه دیگه میخوام به خونه جدید نقل مکان کنم و اونجا یه انباری کوچیک و یه حیاط جنوبی حدود 20 متر داره حالا من میخوام سقف حیاط رو بپوشونم هم برای قناری هام و هم برای گل هام با همه این تفاسیر و با توجه به اینکه خونه اجاره ایه بنظرتون با چه چیزی سقف رو بپوشونم که هم کم هزینه دربیاد و هم محیط مناسبی از لحاظ گرما ونور از آب دربیاد؟؟

ممنون و موفق باشید

امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۲/۱۱/۱۰، ۱۰:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #11
RE: نظرخواهی از دوستان برای بستن سقف حیاط خلوت؟
با سلام به نظرم با چوب اول یه سقف حمال درست کن بعدش از اون ایرانت های شفاف رنگی که جنسشون یجور پلیمر بهمراه الیافه قیمتشون هم بالا نیست برا پوشش استفاده کن عایق سرما و گرما هم هستن،البته زیرشون باید محکم باشه تا اگر کسی رفت بالاشون نشکنن،ضمنا آنقدر محکم کاری هم بکن که دزد نزنه بهشون،و قناریی رو تکثیر کن که ارزش اقتصادی داشته باشه چون حداقل یک میلیون باید هزینه کنی اونم برای یکسال،البته جوری هم باید درست کنی که بعدا راحت بتونی جابجاش کنی
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۲/۱۱/۱۲، ۰۲:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #12
RE: نظرخواهی از دوستان برای بستن سقف حیاط خلوت؟
(۱۳۹۲/۱۱/۱۰، ۱۰:۰۰ ق.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه دوستان و عزیزان

من انشااله تا یه ماه دیگه میخوام به خونه جدید نقل مکان کنم و اونجا یه انباری کوچیک و یه حیاط جنوبی حدود 20 متر داره حالا من میخوام سقف حیاط رو بپوشونم هم برای قناری هام و هم برای گل هام با همه این تفاسیر و با توجه به اینکه خونه اجاره ایه بنظرتون با چه چیزی سقف رو بپوشونم که هم کم هزینه دربیاد و هم محیط مناسبی از لحاظ گرما ونور از آب دربیاد؟؟

ممنون و موفق باشید

[quote pid='37525' dateline='1391063430']
سلام منم همین مشکلو داشتم سرچ کردم یه جا رو پیدا کردم کارش خوبه و کم هزینه هم هست تدرسشو می زارم خواستی بهشون بگو انجام بدن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]
۱۳۹۶/۰۴/۱۴، ۰۱:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان