زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۲:۱۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظرسنجی: به نظر اساتید کدام سهره برای جفت باقناری بهتر است؟
تهییه جوجه سهره های وحشی ورام کردن آنها باتوجه به زحمت کمتر
تهییه جوجه های صدرصد قفسی سهره
تهییه سهره های نسبتا بالغ وحشی ورام کردن آنها
خریداری سهره های سال خورده بالای 2سال که هزینه ی زیادی داره
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

نظرسنجی:کدام سهره مناسب برای جفت قناری است؟

*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 196
198 سپاس گرفته‌شده در 82 ارسال
ارسال: #1
نظرسنجی:کدام سهره مناسب برای جفت قناری است؟
سلام به همه ی اساتید.به نظر اساتیدکدام سهره ها برای جفت با قناری بهتر است .لطفا دراین نظر سنجی شرکت کنیدتا من بتونم از نظر اساتیداستفاده کنم.اگرگزینه ی دیگه ای به ذهنتون رسید بنویسید.ممنون اوقات خوشی داشته باشید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۶/۰۱، ۰۷:۳۹ ق.ظ، توسط yory.)
۱۳۹۰/۰۶/۰۱، ۰۶:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #2
RE: نظرسنجی:کدام سهره مناسب برای جفت قناری است؟
(۱۳۹۰/۰۶/۰۱، ۰۶:۲۵ ق.ظ)yory نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی اساتید.به نظر اساتیدکدام سهره ها برای جفت با قناری بهتر است .لطفا دراین نظر سنجی شرکت کنیدتا من بتونم از نظر اساتیداستفاده کنم.اگرگزینه ی دیگه ای به ذهنتون رسید بنویسید.ممنون اوقات خوشی داشته باشید.
درود
شاید به جای گزینه دوم میشد گفت:
سهره دهن دار(بالغ)قفسی.
۱۳۹۰/۰۶/۰۲، ۱۱:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yory ، yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 48
سپاس‌ها: 655
1270 سپاس گرفته‌شده در 355 ارسال
ارسال: #3
دوستان 4-5 مورد توی اصفهان دیدم که سهره وحشی به راحتی با ماده جفت خورده
همون طوری که خیلی از دوستان اشاره کردند ، مهمترین عامل در جفت خوردن سهره و قناری ، آمادگی بالای هر دو طرفه
هم سهره هم قناری
۱۳۹۰/۰۶/۰۲، ۱۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yory ، رضا مهدیان ، شهرام
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #4
ازتمام اساتیدعزیزخواهش میکنم که باارائه نظر خود به بنده کمک کنندتانظرسنجی پرباروقابل استفاده شود.ممنون ازتمام دوستان
۱۳۹۰/۰۶/۰۲، ۱۱:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۰۶/۰۱، ۰۶:۲۵ ق.ظ)yory نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی اساتید.به نظر اساتیدکدام سهره ها برای جفت با قناری بهتر است .
بفرمایید که منظور شما از کدام سهره ها چیست. آیا منظور شما نژادهای مختلف سهره مانند سهره طلایی ، سهره سبز و ... است یا منظورتان خصوصیات یک سهره طلایی مناسب برای جفت کردن با قناری است.
در مورد اول که معمولاً در اکثر مناطق سهره طلایی را با قناری جفت می کنند . و نمی توان گفت که کدام سهره برای جفت با قناری بهتر است چون که سلیقه افراد متفاوت است.
در مورد دوم هم بارها درباره خصوصیات سهره مناسب برای جفت با قناری بحث شده است.
پرنده گل به سر هم گزینه مناسبی برای جفت کردن با قناری است . جوجه های حاصل این جفت عقیم نیستند و توانایی تولید مثل دارند.
۱۳۹۰/۰۶/۰۴، ۱۱:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yory ، soren_kiana
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #6
سلام آدمین عزیز.درقسمت بالا چهارگزینه قرار دادم وفقط منظورم سهره معمولی یابروجردی هست وشرایط پرنده واسه جفت قناری مطالعه کردم ونظرسنجی من میشه گفت مربوط به این هست که روی کدام سهره یاگزینه سرمایه گذاری کردتا به قول معروف شرایط لازم پیدا کنه واسه جفت قناری چون بالاخره یه تفاوت هایی بین این گزینه ها وجود داره ومن خیلی ازسهره ها رادیدم که در اوج آمادگی ازقناری ترسیده با اینکه خصوصیات خوبی داشت ازجمله رام بودن پرو بودن.......فکرکنم اگه به یه گزینه مناسب برسیم درهنگام جفت احتمال خطا پایین بیاد.ضمنااگه گزینه ی دیگه ای مدنظرتون هست بیان کنید.تااینجاکه دوستان استقبال خوبی نکردندازاین نظرسنجی ولی انشا...بهترمیشه وشایدبشه یه نتیجه گیری کرد.ممنون ازآدمین عزیز
۱۳۹۰/۰۶/۰۵، ۰۶:۰۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۰/۰۶/۰۵، ۰۶:۰۷ ق.ظ)yory نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آدمین عزیز.درقسمت بالا چهارگزینه قرار دادم وفقط منظورم سهره معمولی یابروجردی هست وشرایط پرنده واسه جفت قناری مطالعه کردم ونظرسنجی من میشه گفت مربوط به این هست که روی کدام سهره یاگزینه سرمایه گذاری کردتا به قول معروف شرایط لازم پیدا کنه واسه جفت قناری چون بالاخره یه تفاوت هایی بین این گزینه ها وجود داره ومن خیلی ازسهره ها رادیدم که در اوج آمادگی ازقناری ترسیده با اینکه خصوصیات خوبی داشت ازجمله رام بودن پرو بودن.......فکرکنم اگه به یه گزینه مناسب برسیم درهنگام جفت احتمال خطا پایین بیاد.ضمنااگه گزینه ی دیگه ای مدنظرتون هست بیان کنید.تااینجاکه دوستان استقبال خوبی نکردندازاین نظرسنجی ولی انشا...بهترمیشه وشایدبشه یه نتیجه گیری کرد.ممنون ازآدمین عزیز

سلام

ببین دوست من هدفت اگه گرفتن سهره قناری باشه فقط خوب هر سهره ای که نترس باشه شرور باشه می تونی با قناری جفت بزنی

اما اگه می خوای سهره قناری بگیری که هم رنگش خوب باشه هم دهنش بهتره سهرهت جوجه قفسی خوش دهن باشه
۱۳۹۰/۱۰/۰۴، ۱۲:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #8
دوست عزیز سعی کن سهره درشت و کشیده و قلمی و حربه دار باشه و ذات دار و حنجره دار باشه ماده هم من به شخصه سبز قلمی وبلند رو ترجیح میدم اگر این شرایط را داشته باشن شک نکن بهترین جوجه ها رو میکشی
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۷:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #9
با سلام سهره اگر رام نباشه براي تن شدن اذيت ميكنه.
۱۳۹۴/۰۸/۲۱، ۰۷:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، gholizadeh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان