زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۱:۵۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظر دوستان در مورد این طرقه

**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #1
نظر دوستان در مورد این طرقه
با سلام خدمت تمامی دوستان
این جوجه طرقه جوجه خرداده و با دست تغذیش کردم والن تازه لکش داره تموم میشه تقریبا صاف کرده ولی به دلیل مشکل جا و زیاد شدن پرنده ها توی آپارتمان باید چندتا از سهره ها و اینو بفروشم ولی حدود قیمت رو نمیدونم جوجه بود حدود 35 تومان خریدمش
در ضمن وقتی تو بالکن خیلی ریزه خونی میکنه.اصلا کجا خریدار داره؟همون آزادگان میخرن؟
دوستانی که تهران نیستن تو شهر خودشون جوجه اینطوریو چند میخرن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۲/۰۶/۱۳، ۰۳:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jamil ، hosseind69 ، hidrane ، MehrdadR ، عبدالله2000
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 124
31 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #2
RE: نظر دوستان در مورد این طرقه
بهتر طرقه تون داخل فقس گرد باشه بهتره به نظر من طرقه شما جوان هست کف قفس هم خاک بریز تا بتونه خاک بازی کنه از وسایل سرگمی براش استفاده کنید
۱۳۹۲/۰۶/۱۳، ۰۸:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مسعود میرزالو
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 7
4 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #3
با سلام خمت شما . خرداد ماه امسال دوستی برای من یک جفت جوجه طرقه آورد. البته یک ماه بودند . طرقه نر را از ماذه جدا کردم و با کلی زحمت تونستم طرقه نر رو رام کنم به طوری که از ذستم دانه می خورد واین اوخر درب قفس را باز می گذاشتم خودش بیرون می آمد و سپس به قفس میرفت . متاسقانه 3 روز قبل مرد . بدون هیچ دلیلی .شب قبل از مردن کلی داخل اتاق بازی کرد حتی صبح همان روز طبق معمول با نوک به کف قفس میزد . داخل اتاق دیگر مشغول تدوین فیلم بودم که احساس کردم سرو صدا نمی کنه به سمت اتاق و قفسش رفتم . گوشه قفس کز کرده بود تعجب کردم . طرقه با آن همه شلوغ کاری بی صدا ایستاده بود . از قفس بیرونش آوردم خیلی سبک شده بود اصلا انگار وزنی نداشت نه آب می خورد نه غذا . شاید 5 دقیقه طول نکشید که نفسش به شماره افتاد . هیچ کاری نمی تونستم انجام بدم دست پاچه بودم عاجز و نا توان . کمی آب را کف دستم ریختم و جلوی نوکش گرفتم یک نوک به آب زد وبلافاصله چند بال زد و تمام. من قبلا پرنده داشتم قناری و سهره و مینا ولی بعلت مشغله کاری نتونستم ادامه بدم . اما مردن این طرقه بد جوری داره اذیتم می کنه . نمی دونم شاید بخاطر وابستگی بین ما بوجود اومده بود . شاید هم بخاطر نوع رفتار این طرقه و نحوه مردنش تو دستم بود. شاید باور نکنید به نوعی میشه گفت ظرقه پرنده ای دارای شخصیت منحصر بفرد. مغرور . اصیل . با وفا و دوست داشتنی و باهوشه . داخل باغچه خاکش کردم. شاید به این دلیل که فکر می کنم اگه جز این کاری انجام می دادم بی احترامی به موجودی بی گناه بوده باشه .
هنوز هم تحت تاثیر این موضوع هستم . دوست عزیز اگر شما طرقه ای در حد سه چهار ماهه برای فروش سراغ داریدبسیار ممنون میشم که اطلا ع بدید.
۱۳۹۲/۰۷/۰۶، ۰۸:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مسعود میرزالو ، hidrane ، shahin20 ، هیوا
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 4
67 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #4
سلام اهلی باشه 45 بازار فروشش هست. اهلی نباشه 25 الی 30 تومن قیمت جوجه طرقه سه ماهه است
۱۳۹۲/۱۰/۲۶، ۱۰:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 456
290 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #5

۱۳۹۲/۱۰/۲۸، ۱۱:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid sokoot ، محمد تقی کریمی ، هیوا
ناظم انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 470
423 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #6
سلام
طرقه شما بهترین نوع طرقه میباشد این نژاد بسیار باهوش و قدرت یادگیری بالایی دارند. مبارکه
۱۳۹۲/۱۰/۲۹، ۰۸:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

SADASD
سپاس‌ها: 19
10 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #7
سلام دوستان من 1 طرقه دارم ولی نمیدونم نر هست یا ماده ؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد اینکه فکر کنم تقریبا 1سالش شاید 1ماه کمتر یا بیشتر باشه ولی هنوز شروع به خوندن نکرده .
1نکته دیگه قبلا خیلی رام بود ولی جدیدن در حد کم میترسه . این جوجه بوده که خودم بهش غذا دادم ولی از وقتی که خودش میخوره و توی قفس بوده دیگه یکم میترسه ولی باز دستمو ببرم توی قفسم بزار میاد غذا بگیره بخوره .
ولی سوال من اینه که چرا طوق مشکی پر رنگ نداره یعنی هنوز کوچیکه یا کمبود ویتامین داره ؟
و سوال دوم من اینکه چرا نیمخونه ؟؟؟ صدا سهره و قناری کنارش هست صبح ها نزدیک 3-4 ساعت کنارش میزارم .

اینم عکسش

۱۳۹۲/۱۱/۲۲، ۰۵:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #8