زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۳:۵۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظر سنجی در مورد عوارض داروها و مکملها

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
نظر سنجی در مورد عوارض داروها و مکملها
با عرض سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی علت ایجاد این مطلب این بود که چند وقت پیش بعد از مصرف آیورمکتین تزریقی برای جوجه سهره قناریم مشکلات پوستی شدید پیش آمد بعد مشقتهای زیاد یه دکتر پیدا کردم که مخصوص بیماریهای قناری بودن((دکتر جابری)) ایشان علت رو مصرف این دارو دانستند وگفتن حساسیت موجب این پدیده گشته که باید از داروی مشابه همین مخصوص قناری استفاده کرد نه تزریقی از دوستانی که از داروها ومکملهای که برای پرندهایشان استفاده کردن وبه هر دلیل ناسازگاری دیدن یا تفییراتی خاصی ندیدن از اون دارو اعم از ایرانی وخارجی بیان کنن تا اگه دوستان دیگر خواستن از اون داروبرای درمان پرندشون استفاده کنن با عوارض وموارد این چنینی آشنا باشند وآمادگی داشته باشن تصمیم عاقلانه ای در مورد رفع مشکل بگیرن از تمام دوستانی که این مطلب رو میخوانن خواهش میکنم حتی یه نکته کوچک رو اگه دیدن بیان کنن تا دوستان واساتید در موردش نظر بدن وبه یه جمع بندی کلی برسیم که چه داروی چقدر مفید بوده وچه عوارضی دارد وچقدر مضر یا بی تاثیر ممنون از حمایت بی دریغ شما

با سلام ممنون از همه که تا به الان نظر دادن فکر میکنم اگه دوستان بیشتری شرکت کنن موضوع مفیدی بشه مطلب دوم اینکه از داویی که استفاده کردید :1نام دقیق اون دارو 2نام شرکت سازنده 3 محصول کدام کشور 4 بمنظور چه حیوانی ساخته شده 5 در مورد خوراکی بودن دارو یا تزریقی در صورت خوراکی بودن قطره یا پودر اگه هر تجربه ای در مورد این بحس دوستان دارن لطف کنن عنوان بفرمایند بطور مثال آیورمکتین هم خوراکی داره هم تزریقی هم برای حیوانات کوچک ساخته شده هم برای دام وحیوانات بزرگ اگه دوستانی لطف کردن پاسخ دادن براشون این امکان هست که موارد بالا رو ویرایش کنن من واقعا ممنون همگی اونها میشم وفکر میکنم این مسئله باز بشه خیلی بهتر میتونیم از دارو ها برای پرندگانمان که بخشی از خانواده و زندگی روز مره و ماهست استفاده کنیم
««««بـــــــا تــــــــــشکر از همـــــــــه خـــوبان «««««
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۸/۲۸، ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط محمد جلالی.)
۱۳۹۱/۰۸/۲۸، ۱۲:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دکترا
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 7
22 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #31
RE: نظر سنجی در مورد عوارض داروها و مکملها
بنده دنبال سوال خودم بودم که با انجمن شما آشنا شدم بسیار هم مفید بوده تا الان
من طبق عادت همیشه رفتم یک استیمول کیمیا فام گرفتم 33000 بعد یک هفته استفاده واسه سهره هام دیروز 5 تا از بهترین سهره هام مردن و بقیه هم افت شدید کردن
۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۱۲:۱۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، عمادذر
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #32
دوستان به نظر شما علت چی میتونه باشه
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۰:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #33
با سلام
بنده به شخصه همیشه برای تقویت از میوه و سبزیجات فصل و دانه های تقویتی برای پرنده هام استفاده میکنم خیلی کم پیش میاد که از دارو استفاده کنم اونم فقط در مواقع ضروری شکر خدا همه پرنده هام هم نطفه دارن هم خوب جوجه بزرگ میکنند و سر حال هستند البته این نظر من هستش فکر نمیکنم متوسل شدن به دارو به نفع پرنده و صاحبش باشه هر چی باشه دارو از ترکیب چندین نوع مواد اعم از مواد شیمیایی تشکیل شده تا ببینیم نظر دوستان چیه.
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۰:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran222 ، Navid_IT ، برف زمستان
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 330
76 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #34
خوشحال میشدیم اگه جناب پوریان نظرشون میگفتن چونکه ایشون بیشتر از مکمل استیمول استفاده کردن
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۰:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #35
خدمت shirazcanary عرض کنم که این مشکلی هست که بیشتر دوستانی که با استیمول های جدید سروکار دارند همین مشکل را دارند در تاپیکی دیگه دوستان در موردش بحث کردند ولی هنوز راهکار و جایگزینی پیدا نشده
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۰:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mehran222
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #36
سهره پرنده نسبتا مقاومتر به قناریه و دادن زیاد داروهایی اینچنین متاسفانه در بیشتر موارد جز ضرر برا پرنده نداره. همون شاهدانه و هفت تخم و سبزی و کاهو در بیشتر موارد کفایت میکنه
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط ha_med.)
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۱۲:۳۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

P.H.D
ارسال: #37
دادن ویتامین برای پرنده مشکل خاصی به همراه نداره دوست عزیز که میفرمایید جز ضرر چیزی نداره در مورد آسیب های وارده به پرندگان هم آنقدر کمه که قابل چشم پوشی هست و دوستانی که پرندگانشون آسیب زیاد دیدن حتما دلیل خاصی داشته
و استفاده از این مواد بعضی وقتا ضروری هست مثلا سهره ای که مثل بقیه تغذیه میشه ولی بالا نمیاد معلومه نیاز بدنش بیشتره با این مولتی ویتامین ها و ... به شرایط بقیه میرسه
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۱۲:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #38
(۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۱۲:۱۹ ق.ظ)shirazcanary نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده دنبال سوال خودم بودم که با انجمن شما آشنا شدم بسیار هم مفید بوده تا الان
من طبق عادت همیشه رفتم یک استیمول کیمیا فام گرفتم 33000 بعد یک هفته استفاده واسه سهره هام دیروز 5 تا از بهترین سهره هام مردن و بقیه هم افت شدید کردن

با سلام
دوست عزیز مکمل استیمول در لیست محصولات طیور شرکت کیمیا فام که معرفی نموده نیست این مکمل احتیاج به تحقیق بیشتری در مورد تایید شرکت سازنده و در صورت امکان دوستانی که این محصول رو جدیدا خریداری نموده اند با شرکت تماس گرفته و نتیجه را اعلام نمایند با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۰۱:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

P.H.D
ارسال: #39
دوستان لطفا نظر بدن
در یکی از سایت های معروف با توجه به تقلبی شدن بعضی از دارو ها و ویتامین ها اقدام به ساخت و فروش دارو میکنن که به گفته خودشان اغلب گیاهی هست و تست شده
نظر دوستان در مورد این دارو ها چیه؟آیا این دارو ها را مورد اعتماد میدونن؟
ممنون
۱۳۹۱/۱۲/۰۴، ۱۱:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #40
سلام
دوستان وكاربران گرامي
لطفا در مورد عوارض داروها و ويتامين ها اگر تجربه اي داريد بيايد واينجا مطرحش كنيد تا سايرين هم بتوانند از تجربه شما استفاده كنند.
متاسفانه يكي از عزيزان به علت استفاده از پماد ان ان كه من براي پينه پاي قناري معرفي كرده بودم طبق اظهار خودشان يك قناري سوپر را از دست داده و2تا ديگر هم به علت لاغر شدن بيش از حد در معرض مرگ قرار دارند هرچند كه خودم استفاده كردم وبه اين مشكل برنخورده بودم اما وقتي مشكل اين دوستمون را فهميدم با تحقيق در نت متوجه شدم كه يكي از عوارض ديگرش هم چاقي هست كه قناري من چربي آورده بود ولي مطمئن نيستم كه صد درصد با مصرف اين پماد در ارتباط باشه.
يكي ديگر از كاربران از آيور مكتين براي قناري هاش استفاده كرده كه يكي از آنها عصبي وبيحال شده.

لطفا ساير دوستان هم در اين بحث مشاركت كنند.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۱۶، ۱۱:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان