زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۱۱:۲۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نمایشگاه قناری قم اردیبهشت ۹۳

**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #1
نمایشگاه قناری قم اردیبهشت ۹۳
با سلام
جای این بحث رو خالی دیدم و خواستم در این بخش دوستانی که در نمایشگاه حضور داشتند در این قسمت نظرات خود را بیان کنند
امروز من خوشحال شدم بدلیل اینکه جناب اقای حسنپور رو از نزدیک زیارت نمودم و همچنین دوست عزیزم جناب موسوی رو که از اهواز تشریف اورده بودند نیز پس از مدتها زیارت نمودم
البته من با نظر جناب حسنپور موافقم و متاسفانه فکر نمیکردم که جو دلال بازی به این شدت در بین شرکت کنندگان و لااقل دست اندرکاران باشد و واقعا امروز بعد از حدود نیم ساعت از حضورم در نمایشگاه بسیار متاثر شدم و از انجا بیرون رفتم
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۳/۰۲/۲۶، ۱۱:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #21
RE: نمایشگاه قناری قم اردیبهشت ۹۳
(۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۲:۴۸ ب.ظ)'mohammad8366' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی نمایشگاه قم قناریهای خوب زیاد بود ولی بد هم زیاد بود . قیمت مناسب توش بود بالا هم بود ولی اکثرا بالا بودن . اما توی ساعات و دقایق آخر قیمتها اکثرا از نصف هم کمتر شدن 
جناب روستا پیشه خودشون قیمت روی قناری نذاشتن و این 200 میلیون توسط دلالها و افراد حاضر دهن به دهن شد و ایشان بسیار فرد متین و با شخصیتی بودن
من ا.. توفیق

سلام من دوستان من اصلا منظورم آقای روستا پیشه از نبود چون اصلا ایشان را ندیده ام و (پسرم نمیگذاشت خیلی تمرکز داشته باشم قناری بعضیها رو اصلا ندیدم)و در مورد ایشان قضاوت منفی یا مثبتی ندارم. ولی چند تا از این افرادو در قم خودم دیدم و یا چند تاشونو در نمایشگاه یکی از شهر دیگه ای اومده بود چهارتا قناری سوپر داشت که حتی کشیده بلند هم نمیشد بشون بگی . فکر کرده با هالو طرفه. میگه چهار تاش 16 ملیون.!!!! و چند تای دیگه منظور من چنین افرادیه. 

۱۳۹۳/۰۲/۳۱، ۰۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

د
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 188
166 سپاس گرفته‌شده در 66 ارسال
ارسال: #22
(۱۳۹۳/۰۲/۳۱، ۰۲:۳۸ ب.ظ)'hassanpour' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۲/۳۰، ۰۲:۴۸ ب.ظ)'mohammad8366' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی نمایشگاه قم قناریهای خوب زیاد بود ولی بد هم زیاد بود . قیمت مناسب توش بود بالا هم بود ولی اکثرا بالا بودن . اما توی ساعات و دقایق آخر قیمتها اکثرا از نصف هم کمتر شدن 
جناب روستا پیشه خودشون قیمت روی قناری نذاشتن و این 200 میلیون توسط دلالها و افراد حاضر دهن به دهن شد و ایشان بسیار فرد متین و با شخصیتی بودن
من ا.. توفیق

سلام من دوستان من اصلا منظورم آقای روستا پیشه از نبود چون اصلا ایشان را ندیده ام و (پسرم نمیگذاشت خیلی تمرکز داشته باشم قناری بعضیها رو اصلا ندیدم)و در مورد ایشان قضاوت منفی یا مثبتی ندارم. ولی چند تا از این افرادو در قم خودم دیدم و یا چند تاشونو در نمایشگاه یکی از شهر دیگه ای اومده بود چهارتا قناری سوپر داشت که حتی کشیده بلند هم نمیشد بشون بگی . فکر کرده با هالو طرفه. میگه چهار تاش 16 ملیون.!!!! و چند تای دیگه منظور من چنین افرادیه. 

سلام جناب حسن پور.ضمن تشکر از اطلاع رسانیتون.من رسمی سوپرهام که دم هاشون همه بالای 9 سانت بود دادم دانه ای 300 هزار تومان.میدونستم نمایشگاه اینجوری میآوردیم حداقل قیمت پایین میفروختیم تا بازار درست بشه....

۱۳۹۳/۰۳/۰۲، ۱۰:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hassanpour ، محمدمهدی ، omidlord
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 67
44 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #23
از نمایشگاه سمنان چه خبر؟
۱۳۹۳/۰۳/۰۷، ۰۸:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #24
دوستان ديدن اين ويدئو خالي از لطف نخواهد بود.
۱۳۹۳/۰۳/۱۷، ۱۰:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان