زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۴، ۱۲:۰۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نوار یا استاد

*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #1
نوار یا استاد
اساتید محترم یه سوال تخصصی دارم اگه جوجه رو زیر دهن استادی بزاریم که کامله ولی یه دهن کم داره ایا میشه با استفاده از نوار به عنوان مکمل در کنار استاد اون کسریه دهن رو جبران کرد وایا جوجه میگیره دهنو یا خیر درضمن نواریه که باهاش همین استاد درست شده و فقط یه دهنو از نوار نگرفته لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم:basa (101):
۱۳۹۱/۰۱/۱۳، ۰۹:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: نوار یا استاد
(۱۳۹۱/۰۱/۱۳، ۰۹:۵۵ ب.ظ)ارمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید محترم یه سوال تخصصی دارم اگه جوجه رو زیر دهن استادی بزاریم که کامله ولی یه دهن کم داره ایا میشه با استفاده از نوار به عنوان مکمل در کنار استاد اون کسریه دهن رو جبران کرد وایا جوجه میگیره دهنو یا خیر درضمن نواریه که باهاش همین استاد درست شده و فقط یه دهنو از نوار نگرفته لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم:basa (101):
بله دوست من اين كار كاملا درست و شدنيه حتي اكه سهره استادت سن خيلي بالايي نداشته باشه ممكنه خودش هم دهنشو كامل كنه.شك نكن كه شدنيه و كار خيلي سختي هم نيست و احتمال بسيار زيادي داره كه جوجه دهن كامل رو بياد
۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۰۱:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sasy111 ، hamed.k

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان