زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۱:۳۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نگهداری قناری ها در فضای قفس بزرگ(عکس)

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 36
190 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #1
نگهداری قناری ها در فضای قفس بزرگ(عکس)
نگهداری قناری [attachment=1017][attachment=1018][attachment=1019][attachment=1020][attachment=1021]
۱۳۹۰/۰۴/۰۱، ۰۸:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: نگهداری قناری ها در فضای قفس بزرگ(عکس)
(۱۳۹۰/۰۴/۰۱، ۰۸:۱۶ ق.ظ)دانیال نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگهداری قناری

با سلام

این عکس ها که فکر نمیکنم ایران باشه نه؟؟ چون آب و هوای ایران معمولا طوری نیست که بشه قناری رو بیرون نگهداری کرد!!!!!!

موفق باشید
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۴/۰۱، ۱۱:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #3
درود دوستان : بله دوستمون درست میگن این پرنده ها فکر نکنم توی ایران باشه ولی خیلی ناز هستن اصل پرنده های من از همین مدل هستن فقط زرد و سفید. موفق باشید.
۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۲:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 53
110 سپاس گرفته‌شده در 48 ارسال
ارسال: #4
خیلی جای توپی بود منم انشا الله در آیندهای نزدیک یک جائی توی همین هایه ها درست می کنم و عکسشو براتون می زارم
۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۴:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، Animal Planet ، vahid babayi
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #5
رسمی فقط مال ایرانه یا همه جا دنیا قناری اینجوری پرورش میدن؟
۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۴:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana ، mohammad20101368 ، vahid babayi
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #6
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۴:۳۷ ب.ظ)sky_bird نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

نه. اصلا قناری از جزایر قناری و اونطرفا اومده و جاهای دیگه وجود نداشته

تاریخچه پیدایش قناري
برطبق مدارک و شواهد موجود قناری برای اولین بار در چند جزیره کوچک واقع در اقیانوس آتلانتیک (اطلس) که دارای هوایی معتدل می باشند دیده شده است این سرزمین ها عبارتند از جزایر قناری که در کنار سواحل آفریقا واقع شده ومتعلق به کشور اسپانیا می باشد و نیز جزایر مادریا و آزورز که جز خاک پرتغال هستند تصور می شود ملوانان یک کشتی اسپانیایی هنگام عبور از کنار سواحل جزایر قناری،متوجه پرنده ها کوچک و آواز خوان می شوند که به طور آزاد در این سرزمین ها زندگی می کردند آن ها تعداد زیادی از این پرنده ها را گرفته و با خود به اسپانیا می برند.در واقع این پرنده ها اجداد قناری های امروزی می باشد که نام آن ها را از روی جزایری که برای اولین بار در آن ها یافت شده اند اقتباس کرده اند. سپس به نقاط مختلف اروپا فرستاده شد طی سالیان متمادی با اصلاح نژادی به صورت انواع نژادها در آمده در ابتدا این پرنده مختص اشراف زادگان و ثروتمندان بوده که سوداگران فقط قناری نر را می فروختند چون توانایی آواز خواندن را داشته و در عین حال به تنهایی نمی توانسته تولید مثل کند
.

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط hamid@line.)
۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۵:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #7
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۵:۵۳ ب.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۴:۳۷ ب.ظ)sky_bird نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

نه. اصلا قناری از جزایر قناری و اونطرفا اومده و جاهای دیگه وجود نداشته

تاریخچه پیدایش قناري
برطبق مدارک و شواهد موجود قناری برای اولین بار در چند جزیره کوچک واقع در اقیانوس آتلانتیک (اطلس) که دارای هوایی معتدل می باشند دیده شده است این سرزمین ها عبارتند از جزایر قناری که در کنار سواحل آفریقا واقع شده ومتعلق به کشور اسپانیا می باشد و نیز جزایر مادریا و آزورز که جز خاک پرتغال هستند تصور می شود ملوانان یک کشتی اسپانیایی هنگام عبور از کنار سواحل جزایر قناری،متوجه پرنده ها کوچک و آواز خوان می شوند که به طور آزاد در این سرزمین ها زندگی می کردند آن ها تعداد زیادی از این پرنده ها را گرفته و با خود به اسپانیا می برند.در واقع این پرنده ها اجداد قناری های امروزی می باشد که نام آن ها را از روی جزایری که برای اولین بار در آن ها یافت شده اند اقتباس کرده اند. سپس به نقاط مختلف اروپا فرستاده شد طی سالیان متمادی با اصلاح نژادی به صورت انواع نژادها در آمده در ابتدا این پرنده مختص اشراف زادگان و ثروتمندان بوده که سوداگران فقط قناری نر را می فروختند چون توانایی آواز خواندن را داشته و در عین حال به تنهایی نمی توانسته تولید مثل کند
.

دوست عزیز منظور قناری نبود که تاریخچه واسم کپی پست کردی منظورم این بود که نزاد رسمی فقط تو ایران پرورش داده میشه یا یه نژاد حمال که تو تمام دنیا وجود داره
"یه وبلاگنویس ایرانی تو کانادا نوشته بود من اینجا نژاد های زیادی از قناری دارم
ولی رسمی ندارم و اینجا گیر نمیاد "
منظور من این بود این عکس ها نژاد رسمیه یا یه نژاد خاص شبیه رسمی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط اهواز قناری.)
۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۷:۲۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana ، mohammad20101368 ، vahid babayi
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۷:۲۸ ب.ظ)sky_bird نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز منظور قناری نبود که تاریخچه واسم کپی پست کردی منظورم این بود که نزاد رسمی فقط تو ایران پرورش داده میشه یا یه نژاد حمال که تو تمام دنیا وجود داره

دوست عزیز این که دلخوری نداره اگه کپی پست کردم هدفم کمک بود ولی باهمه این تفاسیر من توی یک فیلم قدیمی خارجی دیدم که پسره یه عالمه قناری داشت که ازشون جوجه میگرفت و همه رسمی بودن

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۸:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #9
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۸:۴۳ ب.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۰۷/۱۸، ۰۷:۲۸ ب.ظ)sky_bird نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز این که دلخوری نداره اگه کپی پست کردم هدفم کمک بود ولی باهمه این تفاسیر من توی یک فیلم قدیمی خارجی دیدم که پسره یه عالمه قناری داشت که ازشون جوجه میگرفت و همه رسمی بودن

پس همه دنیا حمال همین حماله و ما اسمشو گذاشتیم رسمی
کسی میدونه اسم نژاد رسمی به انگلیسی چیه
۱۳۹۰/۰۷/۲۰، ۰۷:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

phd
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 12
37 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #10
استاد عزیز اهواز قناری گرامی شما بزرگ ما هستید ولی بهتره که همون رسمی صداش کنیم تا حمال رسمی اسم قشنگتریه این موجود همه ی نژادهاش خوبه نباید واسه اینکه بقیه نژادها گرونترن اینو بی ارزش شمرد اینکه نژاد رسمی زیاده فقط وفقط برای این بوده که نژاد خوبیه و مردم برای علاقه به اون اینو تکثیر کردن حالا که زیاده و ارزان دلیل نمیشه که ارزشش از قناریهای گرون ونژاد دیگه کمتر باشه .جسارت بنده رو ببخشید
۱۳۹۳/۰۸/۲۲، ۱۰:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed masoomi ، vahid babayi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان