زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۱:۴۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نگهداشتن طرقه

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 130
162 سپاس گرفته‌شده در 51 ارسال
ارسال: #1
نگهداشتن طرقه
دوستان یک طرقه دارم که وقتی طرف قفسش میری خودش میکوبه به قفس بطوریکه پیشونیش خونی میشه . به نظر شما میشه نگه اش داشت چون یک ماه که دارم و اصلا طرقه وحشی رام میشه و می خونه یا نه .
می خوام ردش کنم .نظر دوستان چیه.
۱۳۹۰/۰۷/۱۹، ۱۰:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #2
RE: نگهداشتن طرقه
سلام دوست عزیز
بیشتر طرقه ها که از زمان جوجه داخل قفس نبودن به این مشکل مواجه میشن و این امری طبیعیه ، برای حل این مشکل سعی کن دون داخل قفس نزاری ، سعی کن با دست از کنار قفس بهش غذا بدی ، توقع نداشته باش که بار اول از دستت بگیره ، کم کم باید بهت عادت کنه ، من بعضی از طرقه هام که این مشکل را دارن یه تکه سیب نرم را از بیرون به بدنه قفس می چسبونم بعد کنار می ایستم وقتی خورد دوباره یه تکه کوچک دیگه ، کم کم عادتش میدم و در فاصله کمتری می ایستم ، تا اینکه نزدیک قفس میشم و به اندازه یک دونه عدس گوشت گوسفند بهش میدم ، خیلی خوشش میاد و بعد از یکی دوبار که گوشت بهش دادم ، دیگه براش عادی میشه ، سعی کن یه جای پر رفت آمد بزاریش تا به شلوغی عادت کنه یه صدای قناری هم براش بزار تا کم کم یاد بگیره ، ان شاء اله زمستون یه دهنی برات می خونه ولی سال آینده می ترکونه :a (18):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۷/۲۰، ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط mohsen ghaidy.)
۱۳۹۰/۰۷/۲۰، ۱۲:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، shahrokh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان