زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۵:۱۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

هم فكري براي ياد دادن دهن به جوجه سهره قناريم

*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #1
هم فكري براي ياد دادن دهن به جوجه سهره قناريم
با سلام خدمت اساتيد محترم بنده دوتا جوجه سهره قناري دارم كه تو اين همه دهن كه از انجمن دانلود كردم موندم كدومو يادشون بدم از شما ميخوام كه يه آواز واسم بزاريد كه اگه خواستم بفروشم قيمتي داشته باشه واسه من و بقيه دوستان كه دارن دهن ياد جوجه ميدن بزاريد با تشكر فراوان
۱۳۹۱/۰۴/۱۷، ۰۷:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid67 ، Arjon ، arrow ، ehsanalikhani ، عمادذر
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #2
RE: هم فكري براي ياد دادن دهن به جوجه سهره قناريم
با سلام
دوست من یه آوازی تو سایت هست بنام آواز سهره آقای یعقوب زاده اونو براش بزار .موفق باشید
۱۳۹۱/۰۴/۱۸، ۰۶:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، hamed.k ، ehsanalikhani
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #3
با سلام

از دهن های مختلف می تونید استفاده کنید . هر چه سهره قناری شما دهن های متنوع داشته باشه قیمت بالاتری داره. من برخلاف دوست عزیزم دهن سهره قناری آقای یعقوب زاده را برای آموزش نمی پسندم . یک سر دهن را با زمان طولانی تکرار می کنه و برای آموزش جوجه مناسب نیست به دلیل اینکه کاملا مشخصه در زمان اوج مستی پرنده ضبط شده . آواز نرم و متنوع برای جوجه مناسبه. در همین سایت آوازی هست که عنوان همین سایت را دارد ( آریا پت ) پیشنهاد من اینه که از همین آواز استفاده کنی چون سر دهن های زیبایی داره و کاملا حساب شده تنظیم شده ( این آواز الکترونیکی است ) یک آواز دیگر هم هست که آقای هستی زحمت کشیدن 18 دقیقه است که در سایت یوتویوب یکی از آواز های پر طرفدار سهره بازهاست.
۱۳۹۱/۰۴/۱۸، ۰۷:۵۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، fazlog ، عمادذر ، ehsanalikhani
*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #4
مرسي داش ميشه لينك دانلود بزاريد يا يه دهن خوب آپلود كنيد؟من آواز زيادي دانلود كردم و تو همشون موندم يه دهن ميخوام كه برم واسشون بزارم
۱۳۹۱/۰۴/۱۸، ۱۰:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsanalikhani ، عمادذر
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۰۴/۱۸، ۰۷:۵۷ ق.ظ)محمدگلشن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

از دهن های مختلف می تونید استفاده کنید . هر چه سهره قناری شما دهن های متنوع داشته باشه قیمت بالاتری داره. من برخلاف دوست عزیزم دهن سهره قناری آقای یعقوب زاده را برای آموزش نمی پسندم . یک سر دهن را با زمان طولانی تکرار می کنه و برای آموزش جوجه مناسب نیست به دلیل اینکه کاملا مشخصه در زمان اوج مستی پرنده ضبط شده . آواز نرم و متنوع برای جوجه مناسبه. در همین سایت آوازی هست که عنوان همین سایت را دارد ( آریا پت ) پیشنهاد من اینه که از همین آواز استفاده کنی چون سر دهن های زیبایی داره و کاملا حساب شده تنظیم شده ( این آواز الکترونیکی است ) یک آواز دیگر هم هست که آقای هستی زحمت کشیدن 18 دقیقه است که در سایت یوتویوب یکی از آواز های پر طرفدار سهره بازهاست.

میشه کمک کنی لینک دانلود برام بزاری یه دنیا ممنونت میشم محمد جان.منتظرم
۱۳۹۱/۰۷/۲۰، ۱۰:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #6
امکان دانلود برای کاربرانی که حامی مالی نباشند وجود ندارد.
۱۳۹۱/۰۷/۲۲، ۰۹:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان