زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۶، ۰۷:۱۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ویتامین E

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 19
8 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #1
آمپول ویتامین E در آبدان قناري
":a (27):"با سلام خدمت اساتید ودوستان عزیز:
من یک سوال داشتم که از شما اساتید و دوستان خواستارم که مرا در این امر راهنمایی کنید با تشکر
آیا میشود آمپول ویتامین E را به آب قناری ریخت یا نه و آیا اصلا" آمپول ویتامین E را میتوان به قناری داد؟ یا نه ؟اگر نه چرا؟
اگر هم میشود داد چه مقدار؟اگر مرا در این مورد هر چه سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشوم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۰۳/۲۴، ۱۱:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #2
RE: سوال فوری فوری فوری
(۱۳۹۰/۰۳/۲۴، ۱۱:۰۳ ق.ظ)saeed-ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک سوال داشتم که از شما اساتید و دوستان خواستارم که مرا در این امر راهنمایی کنید با تشکر
آیا میشود آمپول ویتامین E را به آب قناری ریخت یا نه و آیا اصلا" آمپول ویتامین E را میتوان به قناری داد؟ یا نه ؟اگر نه چرا؟
اگر هم میشود داد چه مقدار؟اگر مرا در این مورد هر چه سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشوم

با سلام

به نظر من خود ویتامینE رو بگیرین بهشون بدین بهتره آخه آمپول اسمش روشه و تزریقیه.چرا وقتی خودش توی بازار هست از آمپولش استفاده کنین؟؟
و ویتامین رو میتونین دوهفته یکبار بدین البته هفته ای یه بار از مولتی ویتامین استفاده بشه بهتره چون اکثر ویتامین ها رو داره و همینطور میوه و سبزیجات تازه.

موفق باشید

:a (18):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۰۳/۲۴، ۰۴:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 3
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #3
ویتامین E
سلام خدمت همه دوستان. یه سوال داشتم این ویتامین که عکسش‌ است چیه و خوبه اگه به قناری هم بدم یا ندم.

می‌شه بگین چه ویتامین‌هایی‌ برای آماده کردن قناری‌های نر و ماده خوبه و قرص خواندن نر.

و طریقه مصرفه ویتامین.

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۷، ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط alonglove.)
۱۳۹۱/۰۱/۱۷، ۰۶:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 0
32 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #4
RE: ویتامین E
(۱۳۹۱/۰۱/۱۷، ۰۶:۰۴ ب.ظ)alonglove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان. یه سوال داشتم این ویتامین که عکسش‌ است چیه و خوبه اگه به قناری هم بدم یا ندم.

می‌شه بگین چه ویتامین‌هایی‌ برای آماده کردن قناری‌های نر و ماده خوبه و قرص خواندن نر.

و طریقه مصرفه ویتامین.
با سلام
ویتامین برای تقویت نطفه E.A.D3.C و همچنین ال کارنتین و ال آرژنین
و برای خواندن قناری نر ومستی داروی کانتو استفاده کن
مواد طبیعی عبارتند از دانه مثل شاهدانه و دان سیاه وسیب وبادام و نارگیل خرد شده ودانه های روغنی
۱۳۹۱/۰۱/۱۷، ۰۶:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #5
من از ویتامین ای نوزاد که به صورت قطره در داروخانه ها هست برای قناری نرم استفاده کردم و خوب جواب گرفتم.سه قطره در نصف آبخوری...ویتامین ای نوزاد بهسا
۱۳۹۱/۰۱/۱۸، ۰۲:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۴:۳۷ ب.ظ)امیر محمدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من اندازه یه سرنگ از دوستم ویتامین e گرفتم کسی میدونه هر دفعه چقد باید از سرنگ براش بریزم؟
سرنگ ازین کوچیکاس سه میل
ويتامين اي جي هست؟انساني؟خوراكيه؟تزريقيه؟
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۶:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #7
ویتامین e مخصوص پرندس نه تزریقی نیست باید تو اب خوراک قناری قاطی بشه ولی نمیدونم چقدش کافیه؟
۱۳۹۱/۰۱/۲۱، ۰۸:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 49
14 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #8
RE: آمپول ویتامین E در آبدان قناري
(۱۳۹۰/۰۳/۲۴، ۱۱:۰۳ ق.ظ)saeed-ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض سلام.

ویتامین E از جمله ویتامینهای محلول در چربی میباشد و در داخل آب حل نمیشود.برای استفاده میتوان در هنگام گذاشتن غذای نرم برای قناری آنرا مخلوط کرد.
۱۳۹۱/۱۰/۰۹، ۱۱:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، langarood ، saman2000
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #9
با سلام وادب به دوستان خوبم:

شما ميتونيد از كپسولهاي حاوي روغن ماهي استفاده كنيد. بطور مثال يك قطره در يك شستي غذاي تخم مرغي براي اونها بريزيد سپس مخلوط كنيد .و بعد از حداكثر يك ساعت اون را برداريد غذاي تخم مرغي، حاوي روغن ماهي را برداريد.اين قضيه را در هفته دوبار بيشتر تكرار نكنيد اون هم زمان جفت گيري يا تخم گذاري.ميتونيد كمي بادام رنده شده هم به اون اضافه كنيد اين تركيب داراي ويتامين Eميباشد.
پيشنهاد من اينه به جهت داروهاي غير مجاز و دست ساز خودمون داخل خونه تركيبات مناسبي درست كنيم و به قناري بدهيم البته اين نكته حائز اهميت است كه نبايستي افراط كنيم و ضمن اينكه بايستي به قناري شما سازگار باشد به عبارت ديگر در زمان مناسب و بسته به نياز قناري داده بشود.همانطور كه دوستان هم گفتند منطقي نيست كه از آمپول در آبدان اون استفاده كنيد.
موفق و پيروز باشيد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۰۶:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، ehsan_sh5 ، DRaiush ، Mehdi_Sari ، langarood ، رحمانی
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #10
(۱۳۹۱/۱۰/۰۹، ۱۱:۵۷ ب.ظ)اسدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام.
[/size][/color]
ویتامین E از جمله ویتامینهای محلول در چربی میباشد و در داخل آب حل نمیشود.برای استفاده میتوان در هنگام گذاشتن غذای نرم برای قناری آنرا مخلوط کرد.

باسلام

دوست من لطفا به تاریخ پست دقت کنید!!

موفق باشید

:basa (58):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۸:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان