زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۶:۱۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

پرنده کوچولو - نرم‎افزار مدیریت پرندگان زینتی

*
کاربر انجمن

دانشجوی دکتر
اعتبار: 3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 39
75 سپاس گرفته‌شده در 26 ارسال
ارسال: #1
پرنده کوچولو - نرم‎افزار مدیریت پرندگان زینتی
با سلام خدمت تمام اساتید، کاربران و عاشقان پرنده‎ها
بنده مدتی بود که فکر این بودم تا بتونم یک نرم‎افزار مدیریت پرندگان زینتی تهییه کنم. از بخش‎های دیگر مطلع شدم که این کار توسط دیگر سایت‎ها در دست اقدام است. ولی مدت زیادی طول کشید و خبری نشد.
بالاخره دیروز خودم تصمیم گرفتم این کار رو انجام بدم و یک برنامه برای اینکار بنویسم که هرچند ابتدایی ولی نیاز دوستان رو برطرف کنه. طی دیروز و امروز به شکل تمام وقت این کار رو انجام دادم و الآن نسخه‎ی آزمایشیش رو آماده کردم و در نظر دارم تا اون رو در دسترس شما قرار بدم.
از تمام دوستان خواهش می‎کنم این نرم‎افزار رو دانلود کنند و از اون استفاده کنند و مشکلات احتمالی اون رو به همراه هر گونه انتقاد و پیشنهاد، به بنده گزارش بدند تا در نسخه‎ی نهایی اعمال کنم.

خوب می‎رم سر اصل مطلب. :basa (135):
این نرم‎افزار برای سیستم عامل ویندوز 32 بیتی طراحی شده و دو تا پیش نیاز داره که قبل از نصب نرم‎افزار باید اونهارو نصب کنید که می‎تونید اون رو از سایت رسمی مایکروسافت دانلود و نصب کنید.
برای دانلود نرم‎افزار اول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید.
برای دانلود نرم‎افزار دوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید.

اگر موفق به دانلود این دو نشدید من هر دو رو توی یک فایل زیپ کردم و توی فضای خودم بارگذاری کردم. بنابراین شما می‎تونید هر دو رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در یک فایل دانلود کنید.

و در نهایت برای دریافت نرم‎افزاری که بنده نوشتم هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید.
لازم به تذکر است که باید هر سه فایل رو با کلیک راست روی فایل نصبی و انتخاب گزینه‎ی run as administrator نصب کنید تا به مشکل نخورید. در طول فرآیند نصب هم هیچ گونه تنظیماتی رو تغییر ندید و فقط NEXT رو بزنید.
چند تا مشکل شناخته شده وجود داره که اگه در حین یا بعد از نصب این 3 تا نرم‎افزار بهش برخوردید، اینجا بندرو در جریان بذارید تا کمکتون کنم. باز هم متذکر میشم که این نسخه آزمایشی هستش و یکسری از امکاناتش کار نمی‎کنه! یک تعداد امکان دیگر هم بنا به پیشنهاد اعضای محترم اضافه خواهد شد.
با سپاس
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۹/۲۵، ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط alireza.m.)
۱۳۹۱/۰۹/۲۵، ۰۸:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #2
RE: پرنده کوچولو - نرم‎افزار مدیریت پرندگان زینتی
سلام میدونم اسپمه ولی ترو خدا اگه اومدید تو سایت و به این تاپیک سر زدید نسخه کاملش را بسازید من خیلی به این نیاز دارم لطفا
۱۳۹۳/۰۸/۲۹، ۱۰:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان