زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۴، ۱۱:۱۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

پرهای دم سهره را کشیدم حالا کز می کنه گوشه قفس

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 12
15 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #1
پرهای دم سهره را کشیدم حالا کز می کنه گوشه قفس
سلام به همه اساتید محترم
اقا سهره من تیزاش خراب شده بود یعنی از وسطای شاهپرش کچل شده بود منم تیزو دمشو کشیدم حالا کز می کنه گوشه قفس نمئ خونه البته قبلشم قرص نمی خوند.اقا چی کارش کنم زود بیاد بالا
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۹/۰۱، ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۸:۴۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #11
RE: کمممممممممممممممممکککککک
سبزیجات مانند کاهو وساقه کرفس جعفری خیار سبز سیب اینا جهت تقویت سهرتونه برای اینکه دوباره به خوندن بیاد چند روزی بهش آرامش بده بعد اونو ببرش تو طبیعت مثلا توی باغی یا پارکی البته نزدیکی های غروب اگر مقدور نیش بالا پشت بام یه جای بلند بزارش بازهم دم غروب چند مدت این کارو بکنی پرندتون دوباره بالا میاد.موفق باشی
۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۱۲:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: baner ، mohammad20101368
*
کاربر انجمن

ارسال: #12
(۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۱۲:۴۹ ب.ظ)khalili نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سبزیجات مانند کاهو وساقه کرفس جعفری خیار سبز سیب اینا جهت تقویت سهرتونه برای اینکه دوباره به خوندن بیاد چند روزی بهش آرامش بده بعد اونو ببرش تو طبیعت مثلا توی باغی یا پارکی البته نزدیکی های غروب اگر مقدور نیش بالا پشت بام یه جای بلند بزارش بازهم دم غروب چند مدت این کارو بکنی پرندتون دوباره بالا میاد.موفق باشی

محله ما خیلی سر سبزه کاره پارکو می کنه .کتان سیاه تخم کاهو خلفه یا همون 7 تخم چی//؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارسال: #13
(۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۹:۱۷ ق.ظ)ahoora_3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
آخه سهره بخونو تو دست نمیگیرن که تازه بخوای دمشم بکشی باید میذاشتی خودش بیفته معلومه ک غرور سهره میشکنه و دیگه نمیخونه
باید یکم تقویتش کنی و بهش برسی تا پرریزی کنه و دوباره برگرده

7تخم بدم بهش؟؟؟؟
۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۲:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 89
815 سپاس گرفته‌شده در 167 ارسال
ارسال: #14
درود.
دوست عزیز. دوستان، میگن به سهره گرمی نده. اونوقت شما میخواین هفت تخم و کتان سیاه بدین ؟!!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط آبتین.)
۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۵:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارسال: #15
(۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۵:۲۲ ب.ظ)آبتین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.
دوست عزیز. دوستان، میگن به سهره گرمی نده. اونوقت شما میخواین هفت تخم و کتان سیاه بدین ؟!!!

بابا من وارد نیستم امروز دوباره خوند شکر خدا .واسه اینکه مست بشه چه کنم چی بدم بهش؟؟؟؟؟
(۱۳۹۰/۰۴/۱۵، ۰۸:۰۱ ق.ظ)baner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۰۴/۱۴، ۰۵:۲۲ ب.ظ)آبتین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.

بابا من وارد نیستم امروز دوباره خوند شکر خدا .واسه اینکه مست بشه چه کنم چی بدم بهش؟؟؟؟؟

دوستان می گن باید بهش برسی اما نمیگن چه جوری با چی؟؟؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۴/۱۵، ۰۸:۰۳ ق.ظ، توسط baner.)
۱۳۹۰/۰۴/۱۵، ۰۸:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #16
با سلام
دوست عزیز برای اینکه سهرتون مست بشه باید بگردونیش ببریش تو طبیعت بهش تخم کاسنی یا عرق کاسنی بده البته کم عرق کاسنی هفته یکبار بریز تو آب خوریش اگر تخم کاسنی دادی هفته ای یکبار یک انگشتی بهش بده سهره برای اینکه مست بشه باید این ورو اونور زیاد ببریش با گشتن هم بهتر اهلی میشه و هم مست تر،سبزیجات ومیوه هم فراموش نشه. موفق باشی.
۱۳۹۰/۰۴/۱۵، ۰۸:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: esfahan-canary ، baner ، mohammad20101368
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
26 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #17
RE: پرهای دم سهره را کشیدم حالا کز می کنه گوشه قفس
سلام دوستان . سهره من محکم با دیوار بر خورد کرد و پر های سر و دمش ریخت . معمولا چه مدت طول می کشه که دوباره در بیان ؟ برای اینکه پر ها زود تر در بیان کاری هست که انجام بدم ؟ با تشکر از شما .
۱۳۹۰/۱۱/۱۶، ۰۶:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #18
(۱۳۹۰/۱۱/۱۶، ۰۶:۱۹ ب.ظ)123456 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . سهره من محکم با دیوار بر خورد کرد و پر های سر و دمش ریخت . معمولا چه مدت طول می کشه که دوباره در بیان ؟ برای اینکه پر ها زود تر در بیان کاری هست که انجام بدم ؟ با تشکر از شما .

آب تنی-آفتاب-آرامش و استراحت بیشتر.با تاریک شدن هوا بزار سهرت استراحت کنه و دیگه برق روشن نکن...کلسیم و کنجد هم برای رشد سریعتر پرها موثرند
۱۳۹۰/۱۱/۱۶، ۱۱:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
26 سپاس گرفته‌شده در 13 ارسال
ارسال: #19
کلسیم از کجا تهیه کنم؟
۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۰:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #20
(۱۳۹۰/۱۱/۱۷، ۱۰:۱۵ ق.ظ)123456 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلسیم از کجا تهیه کنم؟
یک هشتم قرص جوشان کلسیم انسانی رو تو یک جا آبی بنداز و هر روز هم عوضش کن
۱۳۹۰/۱۱/۱۸، ۱۲:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان