زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۹:۲۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام به همه عزيزان
كاربران عزيز سايت اگر پيشنهاد ويا انتقادي از نحوه عملكرد مديران وناظمين سايت ويا مطالب وموضوعات سايت دارند بيان واينجا مطرح كنند.دوستان لطف كنند طرح مطلب بدون حاشيه اضافي ودر جهت ارتقاء عملكرد سايت باشد.

مدت زيادي هست كه سعي مديران وناظمين سايت اين هست كه مهمترين عنوان ها در اول هر بخش باشدتا دوستان با صرف كمترين وقت بتوانند به موضوع مورد نظر خودشان برسند.مدتي هست كه سوالات خارج از موضوع مربوط به خودش كم شده واين جاي تقدير وتشكر از كاربران دارد . دوستان تازه وارد هم لطف كنند و سوالاتشان را در بخش مورد نظر قرار بدهند وقبل از طرح سوال اول موضوعات قبلي را يك مطالعه اي بفرمايند چون جواب اكثر سوالات در اين چند سالي كه از تاسيس اين سايت مي گذرد داده شده است.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۱۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #21
RE: پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام
با توجه به اينكه من مطالب مربوط سهره ها را دنبال مي كنم متوجه شدم كه بعضي از كاربرهاي محترم سايت مطالب بخش سهره را توي يك سايت ديگه به اسم خودشون ثبت كردن.البته نقل قول ايرادي نداره وخوب هم هست ولي اينكه بياي ومطالب يكي ديگه را به اسم خودت ثبت كني قابل قبول نيست.اكثرا هم از مطالب دوست عزيز وبزرگوارم آقاي پوريان استفاده مي كنند كه جا داره از ايشان به خاطر مطالب پر مغز و پرمحتواشون تقدير كنم.واقعا مطالب ايشان توي نت پارسي در مورد سهره كم نظير هست چون مطالب را با حوصله و مفصل توضيح دادن. البته بزرگواران ديگري هم مثل آقاي خليلي و... هستن كه تجربه ومطالب گران بهايي در مورد سهره دارن كه به همشون دست مريزاد عرض مي كنم.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۰۸، ۱۱:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 210
49 سپاس گرفته‌شده در 21 ارسال
ارسال: #22
(۱۳۹۲/۰۹/۱۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ)'محمدمهدی بخشی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزيزان
كاربران عزيز سايت اگر پيشنهاد ويا انتقادي از نحوه عملكرد مديران وناظمين سايت ويا مطالب وموضوعات سايت دارند بيان واينجا مطرح كنند.دوستان لطف كنند طرح مطلب بدون حاشيه اضافي ودر جهت ارتقاء عملكرد سايت باشد.

مدت زيادي هست كه سعي مديران وناظمين سايت اين هست كه مهمترين عنوان ها در اول هر بخش باشدتا دوستان با صرف كمترين وقت بتوانند به موضوع مورد نظر خودشان برسند.مدتي هست كه سوالات خارج از موضوع مربوط به خودش كم شده واين جاي تقدير وتشكر از كاربران دارد . دوستان تازه وارد هم لطف كنند و سوالاتشان را در بخش مورد نظر قرار بدهند وقبل از طرح سوال اول موضوعات قبلي را يك مطالعه اي بفرمايند چون جواب اكثر سوالات در اين چند سالي كه از تاسيس اين سايت مي گذرد داده شده است.

سلام جناب بخشی من انتقاد داشتم؟ اول اینکه چرا من نمیتونم تو همه انجمنها موضوع جدیدی بفرستم؟ واگه بتونم که این کارو کنم باید چه جوری باشه؟ هزینه داره؟ اگه داره بگید تا پرداخت بشه ومنم بتونم استفاده کنم؟ ودوم اینکه چرا آلبوم رایگان معرفی پرندگان کاربران که برای من فعال بود حالا غیر فعال شده بعد از دوتا پست! وپیام زیر رو میده همون پیامی که تو تمام انجمنها که میخوام موضوع جدید بفرستم رو میده؟ باید عضو بشید یعنی چه؟ مگه من الان عضو نیستم؟
  1. استفاده از انجمن رایگان می باشد
    برای مطالعه باید عضو شوید میتوانید روی همین لینک قرمز برای عضویت کلیک کنید
  2. شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین انجمن مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
  3. حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است.
  4. شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید

بعد میگه باید برای عضویت روی لینک قرمز کلیک کنید وبعد از کلیک این پیام رو میده؟
پوزش، اطلاعات نشان می‌دهد که شما پیش‌تر در این انجمن ثبت نام کرده‌اید. و ثبت نام با چند نام کاربری توسط مدیریت غیر فعال شده است.
لطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــفا توضیح وراهنمایی کنید؟
۱۳۹۳/۰۲/۰۹، ۰۹:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مهدي عرفان
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #23
سلام
اينجور موارد مديريتش به عهده آقاي كريمي هست.يه اشكالي توي اكانت شما هست كه اينجوري ميشه.با آقاي كريمي تماس بگيريد انشالله كه مشكلتون برطرف بشه.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۰۹، ۱۱:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

m.s
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 1506
287 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #24
سلام خدمت آقای کریمی مدیر محترم سایت. اگه امکان داره جستجوی سایت را بر پایه واژه مورد جستجو در پست مورد نظر تنظیم کنند. چون الان بر اساس موضوع هستش مثلا من کلمه شتری را در جستجو سرچ می کنم موضوع برای من میاره وباید تمام موضوع از صفحه اول که پست زده شده خواند تا به اون پستی برسیم که. کلمه شتری داخلش هست خیلی ممنون
۱۳۹۳/۰۳/۰۱، ۱۰:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مهدي عرفان ، هیوا
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #25
حذف موضوع های مخالف فلسفه پرنده بان
با عرض سلام
از مدیریت سایت خواهش می کنم موضوع هایی رو که با فلسفه این انجمن و فطرت پرنده دوستان واقعی تضاد دارند ، از جمله
روش های ساخت تله
روش های ساخت تور
روش های شکار پرندگان آزاد
خرید و فروش جوجه های به اسارت گرفته شده
و ...
رو حذف کنند.
راستش امروز توی یکی از پست ها اونقدر راحت به صد تا جوجه سهره تازه گیر اشاره کرده بود که انگار نه انگار که این جمله یعنی اسیر شدن صد موجود آزاد و من نمی دونم چرا یاد  دوران برده داری افتادم.

خدا همه ی مارو عاقبت به خیر کنه.
ممنون

۱۳۹۳/۰۴/۰۲، ۰۹:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hidrane ، محمد تقی کریمی ، هیوا
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #26
سلام
آقاي كريمي اگر اينجوري باشه بايد انجمن سهره وطرقه ومرغ مينا وبلبل را تعطيل كنيم.هر چند كه خود من با صيد بي رويه مخالفم ولي اين كار را كسان ديگري دارن انجام ميدن كه كاري هم به سايت ما ندارن وتو كارشون خبره هستن.اگر ارسالي هم در اين مورد حذف نميشه به دو علت هست :1- به احترام دوستاني كه قبلا توي اون موضوع گفت وگو كردن  2- اين مواردي كه شما گفتيد رونقي ندارن واكثر قريب به اتفاق در مورد نگهداري وپرورش مطالعه مي كنن.
بعدهم اشاره كردن به اينكه يك نفر 100تا يا 200 تا يا 300 تا يا... سهره شكار كرده چه عيبي داره؟ تازه من كه با كارش 100درصد مخالفم.
 اگر بخواهيم خيلي هم دل نازك باشيم بايد خوردن گوشت مرغ و بوقلمون وبلدرچين را هم ترك كنيم.يه جايي خوندم يه نفر كه خيلي دل نازك بود پيشنهاد داده بود چون قناري ها اسير هستن بيايد ديگه ازشون جوجه نگيريم تا چندتا اسير ديگه اضافه نشن و زجر نكشن.اينم يه جور ديگش.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۴/۰۳، ۰۷:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی ، هیوا
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 43
70 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #27
سلام به همه  سروران
جا داره از کلیه دوستانی که زحمت کشیدند این انجمن را همچنان پشتیبانی مکنند تشکر کنم این همه وقت گذاشتن برای پاسخ دادن به سوالات کاربران نشان از عشق و علاقه به این پرنده‏ گان و کاربران عزیز دارد . من نکاتی برای بهتر شدن این سایت به ذهنم رسید که خدمتتان غرض میکنم .

- در صورت امکان متن ها و توضیحات کاربران که خارج از موضوع یا تاپیک است به موضوع مربوطه انتقال داده شود .

- با احترام به تجربیات بزرگواران خواهش میکنم از تجارب اساتیدی که سالهای سال در این رشته فعال هستند و عضو این انجمن نیستند استفاده شود بعبارت دیگه با این اساتید ارتباط برقرار کنیم و نکات نو در مورد نگهداری و درمان بیماریها (به روش طبیعی) در این انجمن مطرح گردد .

- در صورت امکان محل زندگی کاربران در صفحه هر موضوع جهت آشنایی اعضایی که در یک شهر زندگی میکنند نمایش داده شود .
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #28
سلام
ممنون آقا امید
_درمورد فرمایش اولتون بله این کار وظیفه مدیران وناظمین هست که انجام میشه ولی کاربران باید همکاری کنن وتا جایی که میتونن در تاپیک های که با موضوع سوالشون مرتیط هست سوالشونو مطرح کنند
_اگه امکانش باشه خیلی عالی میشه شما اگه کسی میشناسید سعی کنید دعوتشون کنید بیان عضو انجمن بشن آقای کریمی هم اینکارو انجام میدن.ولی خب انجمن خودمون کم از این افراد نداره مثلا در زمینه قناری بزرگای مثل اقای بخشی هست در زمینه سهره استاد هیوا هست  در زمینه مرغ عشق اقای محمد درویشی(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) و...  فک نکم  سوالی باشه واین اساتید جوابشو ندونن فقط ما باید نهایت تشکر وقدر دانی رو ازشون به عمل بیاریم .متاسفانه بعضی از ما وقتی اساتید جواب سوالامونو میدن   از دکمه سپاس هم استفاده نمیکنیم.(من خواهش دارم از همه دوستان بیشتر از دکمه سپاس استفاده کنید وقتی یه پست خوب میخونن هرچند که در جواب سوال خودشون نبوده هم از دکمه سپاس استفاده کنیم)البته بی احترامی نشه به بقیه اساتید افراد زیادی هستن که استادن وفعالیت دارن وافراد دیگه مثل خود بنده که در زمان نبود اساتید طبق راهنمایی های اساتید که قبلا توضیح دادن کاربران رو به پست اساتید راهنمایی میکنم
_ واسه اطلاعات بیشتر درمورد کاربران میتونید روی پروفایلشون کلیک کنید .تا سن .جنسیت .مدرک تحصیلی .محل سکونتشون مطلع بشید
سپاس
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۴/۲۴، ۰۶:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 43
70 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #29

باور کنید من قبلا" چیزی از قناری و نگهداری اون نمیدونستم فقط با آشنایی با اساتید بزرگوار و مطالب ارزشمندشون این انجمن تونستم راه و روش مراقبت از این پرندگان زیبا را یاد بگیرم از همشون سپاسگزارم منظور من جسارت کردن به این عزیزان نبود بلکه وسعت بخشیدن به دامنه علم و تجربه‏ مان بود حتما" راهکارها و ایدهای جدیدی جهت نگهداری و مراقبت این پرندگان زیبا وجود داره که میتوان از حضور این بزرگوارن استفاده نمود این موضوع باعث پویاتر شدن این انجمن خواهد شد البته من هم کسانی رو میشناسم که موی خودشون رو توی این راه سپید کردند حتما" در آینده نزدیک تجربیات اونها رو توی این انجمن میذارم .
ارادتمند همه دوستان
۱۳۹۳/۰۴/۲۵، ۰۷:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #30
با عرض سلام
لطفا بنده رو در مورد زیر راهنمایی بفرمایید :

با توجه به این که ارسال پیغام خصوصی فقط برای حامیان مالی امکان پذیره ، ما که حامی مالی نیستیم ، در صورت ایجاد آگهی فروش چه جوری می تونیم با کسانی که قصد خرید دارند، ارتباط برقرار کنیم؟

ممنون
۱۳۹۳/۱۰/۲۱، ۱۱:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان