زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴، ۱۱:۱۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

چرا مرغ خوروسام دون گندوم نمیخورن

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #1
چرا مرغ خوروسام دون گندوم نمیخورن
سلام دوستان اقا من هر کاری کردم مرغای نازنازیم گرسنشونم نگه داشتم لب به گندم نمیزنن حتی دون پارس هم که هم اندازه اوناس لب نمیزنن فقط باید ارد بشن تا چشم براش در بیارن کلافه شدم
۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۰:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
Ramin89

سپاس‌ها:
سپاس گرفته‌شده در ارسال
ارسال: #2
RE: چرا مرغ خوروسام دون گندوم نمیخورن
(۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۰:۵۷ ب.ظ)'hamed_30421' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اقا من هر کاری کردم مرغای نازنازیم گرسنشونم نگه داشتم لب به گندم نمیزنن حتی دون پارس هم که هم اندازه اوناس لب نمیزنن فقط باید ارد بشن تا چشم براش در بیارن کلافه شدم

سلام
اول اینکه سنشون چقدره؟
اگه بزرگ باشن و نخورن، باید بگم لوسشون کردین :)
بذارید گشنشون بشه، بعدا همه چی میخورن.وقتی گرسنگی نکشن، نمیتونن از عادتشون دست بردارن!
۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۰:۵۹ ب.ظ
نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #3
همونطور که رامین جان گفت تا گرسنگی نکشن عادتشون رو ترک نمیکنن بذار گرسنه باشن سنگ هم جلوشون بریزی میخورن
۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۱:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421 ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۰:۵۹ ب.ظ)'Ramin89' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۲/۰۳/۲۲، ۱۰:۵۷ ب.ظ)'hamed_30421' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اول اینکه سنشون چقدره؟
اگه بزرگ باشن و نخورن، باید بگم لوسشون کردین :)
بذارید گشنشون بشه، بعدا همه چی میخورن.وقتی گرسنگی نکشن، نمیتونن از عادتشون دست بردارن!
ممنون
والا تازه شروع به تخم گذاری کردن خروس دو رگ لاری و محلی هنوز قوقولی نمیکنه جوجه گی خریدم ولی گشنه هم گذاشتم اما خیلی لوس شدن مشکلی پیش نمیاد یک روز چیزی جز آب بهشون ندم؟ دارویی هست اشتهاشون باز کنه؟

[/quote]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط hamed_30421.)
۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۷:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #5
حتما لب تا لب ظرف براشون گندم میریزید؟

گرسنگی  چاره ش نیست . شاید  مجبورشوت بکنه اما .........

تنوع  غذایی مهمترین موفقیت یک پرورش دهنده س مهم نیست چه نژادی هستن  . خود انسان اگه فقط بر نج خالی بخوره آیا زده نمیشه ؟ . پس به غذا و آب و میان وعده اهمیت بده اما نه طوری که انگار میخواین گوشتی پرورش میدین . من خودم کارم هم صنعتیه مرغداریو هم خانگی . برا خانگی از داروهای اشتها استفاده کن . سبزی خیلی خیلی مهمه . نمک خیلی کم  فقط یک هفته تا به خوراک بیان . موفق باشین
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط ha_med.)
۱۳۹۲/۰۳/۲۳، ۰۹:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed_30421

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان