زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۵، ۰۱:۴۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

چربی و شپشک

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 42
45 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #1
چربی و شپشک
سلام دوستان . یه ماده دارم یه کم چربی داره هر کاری که فک کنین کردم ولی چربیش خوب نمیشه الان هم تو قفس پرون گذاشتمت دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید:basa (101):

یه قناری نر سفید هم دارم کاملا مسته و هی میخونه ولی شپشک داره . یه روز در میون با پودر شپشک بهش اسپری میزنم . پشت گردن و زیر بغلشم پودر زدم . جاشو عوض کردم . قفسهاشو کلا عوض کردم . قرنطینش کردم . دیگه راهی سراخ ندارم لطفا کمک کنین :basa (101):
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۱۱:۵۶ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 126
119 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #2
RE: چربی و شپشک
سلام دوست عزیز
برای مادت دونشو فقط کتان بزار و به مقدار خیلی کم کتانو به قول معروف روی گاز بو بده،این کار باعث میشه کمتر دونه بخوره و بزار توی پرون بمونه.من خودم شخصا برای قناریام که چربی میگیرن این کارو میکنم و جواب هم گرفتم.در ضمن براش سبزی هم بذار.
برای نرت قفسشو با افکن کاملا ضدافونی کن و بذار توی آفتاب کاملا خشک بشه فقط یادت باشه قفسارو که افکن زدی بذار کاملا خشک بشه حتی اگه تا 1روزهم صبر کنی بهتره.کفی و میلهاشو با آب جوش بشور و دم سوراخ میلهارو با 1کم گریس بپوشون.من خودمم اینکارو میکنم.
موفق باشی دوست عزیز
۱۳۹۰/۱۱/۰۴، ۱۲:۲۱ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: lycen ، hamid@line ، majid*h ، langarood
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #3
RE: چربی و شپشک
سلام
دوست عزيز در هر 2 رابطه قبلا بحث شده مراجعه كنيد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشيد
۱۳۹۰/۱۱/۰۵، ۰۸:۱۶ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: langarood

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان