زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۶:۲۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

چربی گرفتن و چاق شدن سهره

*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #1
چربی گرفتن و چاق شدن سهره
سلام و درود.
یکی از سهره هام مدتیه که نمی خونه و کم تحرک شده و البته من فکر می کردم که به خاطر گرم شدن هوا شاید رفته باشه تو لک. ولی پرهاش نریخته بود تا اینکه دیروز متوجه شدم مقداری از پرهای پشت سرش ریخته. وقتی که گرفتمش و به سینه اش فوت کردم تا پرهای سینه کنار رفت دیدم از زیره گلو تا وسط سینه اش یه توده بزرگ چربی گرفته. این رو هم بگم من سهره هام رو تو قفس بزرگ (قفس جفت) نگه می دارم و برای جلو گیری از چاق شدن بهشون برگ ترب می دم. ولی این یکی اصلا علاقه ای به خوردن برگ ترب نداره. چکار کنم که چربی ها زودتر آب شه؟
۱۳۹۰/۰۴/۰۴، ۱۲:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #31
RE: چربی گرفتن و چاق شدن سهره
داش علیرضا اگه لایه چربی رو که گرفته بود رو میدیدی حتما باورت میشد که نمیتونه فضله کنه حدود 1 دقیقه فشار میاورد و می لرزید تا کمی فضله بیرون بیاد من چون سهرم تو لک بود (و مشغله زیاد کاری ) زیاد بهش سر نزدم و فقط چند روز یه بار با مولتی ویتامین تقویتش میکردم تا اینجوری شد به نظر خودم چرب کردن و مالش دادن مخرج با یه روغن حتما مشکلمو حل میکرد بعدش میتونستم چربی هاشو با راههای بالا آب کنم با تشکر از برادران عزیزم
۱۳۹۱/۰۷/۱۸، ۰۹:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلوم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 279
327 سپاس گرفته‌شده در 148 ارسال
ارسال: #32
RE: چربی گرفتن و چاق شدن سهره
با عرض سلام و خسته نباشید !!
دیروز که خواستم قناری هامو عوض کنم متوجه شدم که قناری ها چربی گرفتن *توده زرد رنگ*
بعد امروز امدم به سهره هام غذا بدم گفتم اینارم یک چک بکنم ! اقا روزه بعد نبینه 2تا از سهره هام دمه پسش یک توده اندازه گردو زردی گرفته !!!!!!!!!!!! یکیش کمه یکیش زیاد !!! سینه / بال چک کردم چیزی نبود ! فقت دمه پسش !!!

همین الان با مشاهده ارسال های قبلی 2 دقیقه سهره هارو توی اتاق ول کردم
دیگه چیکار کنم ؟
۱۳۹۱/۰۷/۲۷، ۱۱:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 35
17 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #33
چربی گرفتن سهره و راه درمان
با سلام خدمت همه عزیزان
من تو سایت هر چی چرخیدم نتونستم یک تایپیک خوب راجع به چربی گرفتن سهره و راههایه درمانش پیدا کنم برایه همین از اساتید میخوام که نظراتشون رو اینجا بزارن تا هم من و هم بقیه دوستان بتونن به راحتی استفاده کنن.البته اگر تایپیکی هست که من نتونستم ببینم ادرسش رو بزارید
باسپاس
۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۰۶:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #34
RE: چربی گرفتن سهره و راه درمان
سلام
خیلی راحــت می تونستید پیدا کنید دوست عزیز :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۰۶:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #35
اقا خیلی ممنونم .نمیدونم چطور نتونستم این تایپیک رو پیدا کنم فقط موضوعی که هست اینه که سهره من شاهدانه درشت میخوره و درست نفهمیدم که چطور باید شاهدانه رو بو بدم.و اگه قرار باشه دونش رو عوض کنم و کتون خورش کنم چیکار باید بکنم.ایا کتون رو هم باید بو داد
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۰:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #36
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۰:۲۰ ق.ظ)soheilj نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا خیلی ممنونم .نمیدونم چطور نتونستم این تایپیک رو پیدا کنم فقط موضوعی که هست اینه که سهره من شاهدانه درشت میخوره و درست نفهمیدم که چطور باید شاهدانه رو بو بدم.و اگه قرار باشه دونش رو عوض کنم و کتون خورش کنم چیکار باید بکنم.ایا کتون رو هم باید بو داد
سلام
منظورتون از بو دادن چیه شاهدانه باید طبیعی خشک بشه نه مثل تخمه بریزی تو ظرف بزاری رواجاق مثلا کنار بخاری
در ضمن من که شاهدانمو بعد از خرید میشورم که خاکش گرفته شه
ولی اگه منظورتون بعد از خیس کردنه 24ساعتست بازهم کناره بخاری یا جوری که چربی شاهدانه گرفته نشه با توجه به فصلی که توش هستیم
در مورد کتون یدفعه نباید دونشو عوز کنی میره تولک
کتونم همون تور که خریدید باید استفاده کنید اطلاعات بیشترو اساتید محترم بهتون میدن .
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۲:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #37
نمیدونم تو تایپیک مربوط به درمان چربی خوندم که دوستان از بو دادن شاهدونه نوشته بودن برایه خودمم هم عجیب بود.اما در هر صورت قفسش رو بزرگتر کردم تو جا دونش کتون ریختم و تو یک نیم ظرف هم کمی شاهدونه ریختم.تا ببینیم چی میشه.
راستی از تمامه اساتید که بی توجه هستند سپاس
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۶:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
ارسال: #38
سلام
دوست عزیز چربی گرفتن سهره به خاطر چرب بودن شاهدونه هستش,برای همین شاهدونه رو بو میدن تا حرارت باعث بشه چربی داخل شاهدونه تبخیر بشه و بعد در اختیار سهرهء چاق می ذارن...کتون هم همینطور...(اما نباید زیاد حرارت داد,به قدری که رنگ کمی تغییر کنه)
البته می تونین شاهدونه درشت هم جلوش بذارین برای اینکه درشت هستش و زیاد نمی تونه بخوره,لاغر میشه.
شما اگر دون رو خیس کنید و در اختیار سهره بذارید باعث میشه که بیشتر بخوره و چاق بشه.
منم خودم یکی از سهره هام چاق شده که واسش کتون گذاشتم و شاهدونهء درشت.

۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۸:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #39
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۸:۲۳ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز چربی گرفتن سهره به خاطر چرب بودن شاهدونه هستش,برای همین شاهدونه رو بو میدن تا حرارت باعث بشه چربی داخل شاهدونه تبخیر بشه و بعد در اختیار سهرهء چاق می ذارن...کتون هم همینطور...(اما نباید زیاد حرارت داد,به قدری که رنگ کمی تغییر کنه)
البته می تونین شاهدونه درشت هم جلوش بذارین برای اینکه درشت هستش و زیاد نمی تونه بخوره,لاغر میشه.
شما اگر دون رو خیس کنید و در اختیار سهره بذارید باعث میشه که بیشتر بخوره و چاق بشه.

سلام نوید جان بسته به فصل زمستان و سرما بو دادن شاهدانه با اینکه پرنده تو سرما باید کمی چربی داشته باشه سفارش میشه :basa (166):
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۹:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
ارسال: #40
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۹:۳۶ ب.ظ)mojtaba_Torghe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۰۸:۲۳ ب.ظ)Navid_IT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام نوید جان بسته به فصل زمستان و سرما بو دادن شاهدانه با اینکه پرنده تو سرما باید کمی چربی داشته باشه سفارش میشه :basa (166):
من اون سهره ای که چاق هست رو آوردمش توی خونه و دارم چربیهاشو آب می کنم.
۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۰:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe ، عمادذر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان