زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۴:۰۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

چربی گرفتن و چاق شدن سهره

*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #1
چربی گرفتن و چاق شدن سهره
سلام و درود.
یکی از سهره هام مدتیه که نمی خونه و کم تحرک شده و البته من فکر می کردم که به خاطر گرم شدن هوا شاید رفته باشه تو لک. ولی پرهاش نریخته بود تا اینکه دیروز متوجه شدم مقداری از پرهای پشت سرش ریخته. وقتی که گرفتمش و به سینه اش فوت کردم تا پرهای سینه کنار رفت دیدم از زیره گلو تا وسط سینه اش یه توده بزرگ چربی گرفته. این رو هم بگم من سهره هام رو تو قفس بزرگ (قفس جفت) نگه می دارم و برای جلو گیری از چاق شدن بهشون برگ ترب می دم. ولی این یکی اصلا علاقه ای به خوردن برگ ترب نداره. چکار کنم که چربی ها زودتر آب شه؟
۱۳۹۰/۰۴/۰۴، ۱۲:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #21
چربی گرفتن شدید سهره
با سلام خدمت دوستان عزیز من همه تاپیک های مربوط به چربی رو گشتم اما هیچ تاپیکی درباره این مشکل ندیدم
سوال من: اگه چربی مخرج سهره رو بگیره و نزاره فضله بیرون بیاد ما باید چیکار کنیم؟راه درمان اورژانسی این مشکل چیه؟(درضمن توده چربی جوری نیست که جناب کاتبی در یه تاپیک توضیح داد که چجوری توده چربی رو بکنیم) با تشکر
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۹:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #22
RE: چربی گرفتن شدید سهره
سلام حامد جان.معمولا سهرها مقداری چربی بالای سینه و زیر گلوشون دارن ولی وقتی دور مخرج چربی میگیره یعنی وضییتش اورژانسی هست.نه تنهارو نطفه گرفتن تاثیر داره بلکه رو خوندنش هم تاثیر منفی میذاره.اول بفهم که سهره ات به شاهدونه حساسیت داره یا نه.بیشتر سهره هایی که چربی میگیرن بعد از خوردن دوباره شاهدونه باز چربی میگیرن و راهی جز کتون خور کردنش نیست.پیشنهاد من اینه دونه اش رو که فکر میکنم شاهدونه است مثل تخمه بو بدی در حدی که تغییر رنگ بده و به مدت پنج روز بهش بدی در این مدت هیچ دونه دیگه ای بهش نده.بعد پنج روز تمام چربیهاش آب میشه.بعدش دوباره شاهدونه بهش بده بعد مدتی اگه دیدی باز چربی گرفته چاره ای جز تغییر دون نیست این رویه رو با کتون تکرار کن.با احترام به اساتید و نظراتشون من اعتقادی به قفس بزرگ و تخم کاهو و ماسه و ...برای درمان سهره چربی گرفته ندارم.با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط علیرضا پوریان.)
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۱۰:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، hamed.k
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #23
RE: چربی گرفتن و چاق شدن سهره
حامد جان شما میتونی در وحله اول اگه جای مناسبی داری سهره رو آزاد نگهداری یعنی خارج از قفس در اتاق یا جایی شبیه به اتاق در مرحله بعد باید سهره رو گرسنه نگهداری و تو یه ساعت مشخص بهش دون بدی میتونی از برگ ترب هم استفاده کنی مشابه مشکل شمارو بنده با همین شرایط درمان کردم.بازم کاری داشتی در خدمتم داداشی.:basa (159):
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۲:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #24
با تشکر از دوستمون عماذر من با گرسنگی دادن شدیدا مخافم شاید چربیش رو آب کنه ولی خطرات زیادی برا پرنده داره از جمله لک بدموقع،شرطی شدن حیوون و ...باتشکر
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۳:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #25
با تشکر از دوستان عزیزی که لطف کردن و نظراتشونو گذاشتن بنده خودم با این راهکار ها آشنایی کامل دارم و این مورد اورژانسی سال قبل واسم پیش اومد که سهره سوگلیم مرد این موضوعو گفتم تا راههای درمان اورژانسی را پیدا کنیم نه راههای پیشگیری،مثلا سهره پارسال من مخرجشو چربی گرفته بود و فضله بیرون نمیومد مشکل اول این بود که فضله دیروز و امروز مونده تو بدنش مشکل دوم با دادن دان برای لاغر شدن بر حجم فضله افزوده میشد و دفع نمیشد من با دادن تخم کاهو و پرواز دادن سعی کردم مشکل رو حل کنم اما نشد به نظر شما من در 12 ساعت چه کارهایی میتونستم انجام بدم؟با تشکر از کسانی که وقت گذاشتن و این مطلبو خوندند:basa (159):
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۳:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، ashkanalipour
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #26
سلام عزیزیان شما ها میتونید برای از بین بردن چربی سهره تون علاوه بر ورزشی که میدید بهشون یعنی تو خونه رها شون کنید البته تو اتاق بعد به آبخوریش چند قطره آبلیمو اضافه کنید خیلی ترش نکنید حواستون باشه. خسته نباشید صد در صد جواب میده هرکسی جواب گرفت پیام بده ممنون میشم
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۹:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k ، عمادذر ، ashkanalipour
*
کاربر انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 238
96 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #27
با سلام و تشکر از همه.
من هم تجربه استفاده از آب لیموی تازه رو البته برای قناری دارم ولی با توجه به تجربه ای که این مدت بدست آوردم بهترین راه اینه که پرنده رو هفته ای یکبار هم که شده تو اتاق آزاد کنید این تقریبا یه جورایی حالت پیشگیری داره و استفاده از برگ ترب و شاهی بهترین راه حله واسه سهره ای که چربی گرفته.
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۹:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k ، عمادذر
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #28
دوستان به موضوعی که حامد جان مطرح کرده دقت کنید !!!
راهکارهائی که شما فرمودین رو حامد جان خودش می دونه ! موضوع مورد بحث ایشون در مورد مواقع اورژانسی هستش که پرنده قادر به دفع فضله نیست !
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۰۹:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #29
حامد جان لیپوساکشن هم بیشتر دوازده ساعت طول میکشه هیچ راه حل یک روزه وجود نداره کمترینش سه روز هست.بهتر بود اگه مشکل دفع فضله داشت با استفاده از سبزیجات رفعش میکردی اگه باز نشد از داروهای ملین استفاده میکردی ولی قبولش خیلی سخته که پرنده به خاطر چربی زیاد نتونه فضله کنه شاید مشکلش چیزه دیگه بوده من پرنده دیدم از چاقی میخواست منفجر بشه ولی تو دفع فضله مشکلی نداشت.حالا شاید من اشتباه کنم ولی چیزی که توش شک ندارم اینه که راه حل یک روزه وجود نداره .من با دادن کتون بو داده تو سه روز سهره و قناریهایی که چربی زیادی داشتن رو چربیشون رو آب کردم البته به غیر از کتون بو داده نه دونه نه سبزیجات دیگه ای بهش ندادم.ببخش اطلاعاتم در این حد بود.موفق باشی
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۱۰:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، hamed.k ، ashkanalipour ، derik_best
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #30
بهتره 1 قطره روغن زیتون رو مخرجش بریزی تا مشکل دفع فضلش حل بشه بعد راه حلهاییکه بلدی در مورد آب کردن چربیش رو انجام بدی.
۱۳۹۱/۰۷/۱۷، ۱۰:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، ashkanalipour

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان