زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۱۲:۴۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

چطوری ماده قناریهام را از آمادگی دربیارم

*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #1
چطوری ماده قناریهام را از آمادگی دربیارم
با سلام
دو تا ماده قناری دارم که با هم جفت خوردن و به هم تاتی میدن و بهم عین یه نر مرتب میپرند و امروز یکیشون تو چال تخم گذاشت و اگه پیش ماده های دیگم هم میزاشتم میکندنش با وجود نخ و یا در گیری خیلی شدیدی با هم داشتند که مجبور میشدم بر گردونمشون دیگه موندم چیکار کنم نرهام هنوز قرص نشدند و قصد خرید نر اماده هم ندارم هر کاری هم غیر از اینکه نخواستم تو لک ببرم کردم نشد که از امادگی بندازمشون هر دو 4 تخم ان نظر دوستان
با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 20
40 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #2
RE: جفت خوردن ماده قناریهام
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۳۸ ب.ظ)nazmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دو تا ماده قناری دارم که با هم جفت خوردن و به هم تاتی میدن و بهم عین یه نر مرتب میپرند و امروز یکیشون تو چال تخم گذاشت و اگه پیش ماده های دیگم هم میزاشتم میکندنش با وجود نخ و یا در گیری خیلی شدیدی با هم داشتند که مجبور میشدم بر گردونمشون دیگه موندم چیکار کنم نرهام هنوز قرص نشدند و قصد خرید نر اماده هم ندارم هر کاری هم غیر از اینکه نخواستم تو لک ببرم کردم نشد که از امادگی بندازمشون هر دو 4 تخم ان نظر دوستان
با تشکر

این نظر منه:
از هم جداشون کن وتوئ ئه قفس جدا هر کدوم را بزار یکم هم دمای اون جایی که هستن راپایین بیار مشکل شاید حل بشه ویکم هم کاهو وتخم کاهو بده:basa (135):
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #3
RE: جفت خوردن ماده قناریهام
این نظر منه:
از هم جداشون کن وتوئ ئه قفس جدا هر کدوم را بزار یکم هم دمای اون جایی که هستن راپایین بیار مشکل شاید حل بشه ویکم هم کاهو وتخم کاهو بده:basa (135):
[/quote]

با سلام
مشکل من همین دماست هیچ کاریش هم نیمتونم بکنم و همه کارهای دیگه رو هم کردم مگه اینکه دارو مشکل منو بتونه حل کنه دنبال یه روش حرفه ای میگردم که اساتید غیر از دما راهنمایی کنند جالبه که دو تا ماده باهم جفت شدند که اصلا فکرشو هم نمیکردم وبهم تاتی میدند و الانم یکیشون تخم کرده و اون یکی هم تا چند روز اینده تخم میکنه برای اون یکی هم باید چال بزارم و زمانی که تو دو تا قفس مجزا بودن یک سری هر دوشون تخم هرز گزاشتند با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط nazmi.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۳:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #4
RE: چطوری ماده قناریهام را از آمادگی دربیارم
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۱۲:۳۸ ب.ظ)nazmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با تشکر

باسلام

دیگه غیراز تولک شدن جور دیگه ای از آمادگی در نمیان که اون هم الان فصلش نیست فقط راهش همینه که نر براشون بگیرین تا جوجه بدن یا اگه قناری دیگه ای دارین که تخم نطفه دار زیرش هست از اونا بزارین زیرشون تا جوجه بزرگ کنن به عنوان قناری پرستار واگه تخم ندارین براشون چال نزارین چون بیشتر تحریک به تخمگذاری میشن.

موفق باشید

:basa (75):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۴:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، yashar_lotfi
*
کاربر انجمن

ارسال: #5
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۴:۴۸ ب.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با تشکر

باسلام

دیگه غیراز تولک شدن جور دیگه ای از آمادگی در نمیان که اون هم الان فصلش نیست فقط راهش همینه که نر براشون بگیرین تا جوجه بدن یا اگه قناری دیگه ای دارین که تخم نطفه دار زیرش هست از اونا بزارین زیرشون تا جوجه بزرگ کنن به عنوان قناری پرستار واگه تخم ندارین براشون چال نزارین چون بیشتر تحریک به تخمگذاری میشن.

موفق باشید

:basa (75):

اقا حمید من ماده ندیدم بدون نر جوجه بزرگ کنه شما خودت این کار را کردی؟تجربه داری؟
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #6
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۰۱ ب.ظ)medona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا حمید من ماده ندیدم بدون نر جوجه بزرگ کنه شما خودت این کار را کردی؟تجربه داری؟

آره مگه ندیدین یه نر رو بادوتا ماده میندازن من الان خودم چون نر کم دارم همین کارو کردم بااین روش یه ماده مجبوره خودشبه تنهایی جوجه بزرگ کنه البته شانسیه اگه ماده خوش ذات نباشه یا تازه کار باشه ازپس اینکار شاید بر نیاد؟؟!!

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #7
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۱۹ ب.ظ)hamid@line نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۵:۰۱ ب.ظ)medona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره مگه ندیدین یه نر رو بادوتا ماده میندازن من الان خودم چون نر کم دارم همین کارو کردم بااین روش یه ماده مجبوره خودشبه تنهایی جوجه بزرگ کنه البته شانسیه اگه ماده خوش ذات نباشه یا تازه کار باشه ازپس اینکار شاید بر نیاد؟؟!!

اخرش هر جور باشه به نر هم نیازه چون من ماده دیدم 5 جوجه اما چون نرش نبود بزرگ نکرد مجبور بود با دست بزرگ کنه.
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۷:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

ليسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۷:۳۵ ب.ظ)medona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرش هر جور باشه به نر هم نیازه چون من ماده دیدم 5 جوجه اما چون نرش نبود بزرگ نکرد مجبور بود با دست بزرگ کنه.

من خودم دیدم که بنده خدایی یه نر رو با سه تا ماده جفت کرده بود و دوتا ماده خودشون به تنهایی جوجه بزرگ میکردن و یکی همراه نر بود البته اون ماده ها امتحانشون رو قبلا پس داده بودن و جوجه رسون بودن و اگه ماده ای اینطور نبود باید بقول شما کمکش کرد

:basa (166):

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۸:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان