زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۲:۳۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

کتک خوردن قناری نر از ماده

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 43
70 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #1
کتک خوردن قناری نر از ماده
سلام دوستان
لحظه ای پیش اتفاق زیر افتاد گفتم خدمتتان عرض کنم خالی از لطف نیست .
یکی از قناریهای نر شرور من که هیکل درشتی داره از یکی از قناری ماده که سال اولی و خیلی ظریف هست بسیار خوشش میومد توی یک قفس انداختم چند روز گذشت بعد از این همه نوک بازی مرد قفس فیلش یاد هندوستان کرد من داشتم این لحظه رو تماشا میکردم یه قناری ماده دیگه که اونم آماده آماده بود و قفسش هم جفت قفسه اینها بود چند تا ملخک زد و یه تاتی داد  جونم براتون بگه این قناری نر هم خودشه به دیوار قفس چسبوند و شروع به خوندن کرد چه خوندنی ولکن هم نبود یه دفعه جفتش با سرعت مافوق صوت اومد یک کتکی به این نره زد که حیونکی دیگه صداش در نمیاد Emo_im_undecided هرچقدر ماده جفتی ملخک میزنه و صدا درمیاره قناری نر شرور نگاه هم نمیکنه حسابی که من خندیدم . این جور صحنه ها درس عبرتی برای خیلی ها میتونه باشه پس قناعت پیشه کنیم و از نعمتی که خدا به ما داده راضی باشیم !  Emo_im_happy
موفق باشید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۰۹/۰۱، ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط امید آزاد.)
۱۳۹۳/۰۹/۰۱، ۰۷:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

در حال تحصیل
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 118
78 سپاس گرفته‌شده در 28 ارسال
ارسال: #2
RE: کتک خوردن قناری نر از ماده
بسیار خوشمان آمد.بازم ازین کارا بکن.گاهی وقتا باید طنز و خاطرات و ... هم تو انجمن باشه.
هم به پیشرفت انجمن کمک میکنه هم اونا که واسه یادگیری میان میشه با همین مطالب کاری کرد که بیشتر جذب بشن
و هر چی بیشتر بدونن،اصولا پرنده های بهتری هم پرورش میدن
.
۱۳۹۳/۰۹/۰۱، ۰۸:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
سپاس‌ها: 12
327 سپاس گرفته‌شده در 140 ارسال
ارسال: #3
RE: کتک خوردن قناری نر از ماده
یعنی واقعا از ته دل خندیدم خیلی خوشم اومد به قوال دست خوبمون باید طنز راهم چاشنی کارمون بکنیم
۱۳۹۳/۰۹/۰۴، ۰۱:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان