زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۱۲:۳۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

کفتر بهبهانی رنگ

کفتر بهبهانی رنگ خودم وجوجه های امسالی
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 10
36 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #1
کفتر بهبهانی رنگ
دیدم همش بحث پلاکیو ایناست گفتم چند تا عکس از بهبونیای خودم بذارم به عشق قدیمیای عشق باز.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۴/۰۳/۱۴، ۰۴:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: کفتر بهبهانی رنگ
سلام
لطفا در مورد سرك يه توضيحي ميدي ؟ سرك ذاتا بالهاش سفيده يا چون پرهاشو مي كنن سفيد ميشه؟
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۰۶:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، Shayan Zare
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #3
با سلام،سرک نژاد خاصیه و از تولد این شکله،قدیم شاید کل اهواز رو میگشتی یدونه پیدا نمیکردی،ولی الان زیاد شده،بیشتر از عراق و سوریه اینها رو میارن
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۱۱:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
(۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۰۶:۴۵ ق.ظ)محمدمهدی بخشی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لطفا در مورد سرك يه توضيحي ميدي ؟ سرك ذاتا بالهاش سفيده يا چون پرهاشو مي كنن سفيد ميشه؟

سلام اقای بخشی.سرکی که من نگه میدارم ذات بهبهانی خیلی قدیمیه.اره باید رو کولشو زد تا سفید شه که این فر ایند حوصله میخواد.تو عکس هم مشخصه اون کناریاش جوجه هاش هستن که رو کولشون سفید نیست.
۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۰۱:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

ارسال: #5
(۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۱۱:۳۹ ق.ظ)سیدمحمد شریفی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام،سرک نژاد خاصیه و از تولد این شکله،قدیم شاید کل اهواز رو میگشتی یدونه پیدا نمیکردی،ولی الان زیاد شده،بیشتر از عراق و سوریه اینها رو میارن

خیر.اقای شریفی .این عکسی که شما میبینید کفتر اصیل خود ایران هست که این ذات سرک قهوه ای رو ما نزدیک به 20 ساله که داریم.حتی بهضی از جوجه هاشو که نمی پرونیم طوق سفید هم می کنیم.این مدل کبوترهارو بیشتر عشق بازای شیراز وتوابعش.مشهدو قسمتی از خوزستان میشناسند.پیچ وبازی هم دارن.
۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۰۱:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
(۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۱۱:۳۹ ق.ظ)سیدمحمد شریفی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید شما تو اهواز این مدل رو دیدین که من خودم چند تاشو تو دسته شب بازی پلاکیام دارم.که البته اینا سرک نیسن و واسه ما هم ربع ارزشه 1 سرک بهبهانیه بی عیب رو ندارن وذاتشونم همون تور که گفتی ماله سورس هست اکثرا.این یکیشه.
۱۳۹۴/۰۳/۱۶، ۰۲:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان