زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۱۰:۴۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

کمک در تشخیص بیماری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #1
کمک در تشخیص بیماری
با سلام خدمت دوستان و اساتید ارجمند

چند شب پیش ماده قناری خریدم که تو مغازه هیچ مشکلی نداشت ولی دوروز بعد متوجه 2 تامشکل شدم اول اینکه قناری با جست و خیز با منقار باز نفس میکشه و نه خس خس میکنه  نه چربی داره  . دوم اینکه نوک بالهاش قرمز قرمز شده مثل اینکه به قفس برخورد کنه  قفس هم هیچ زائده و یا برجستگی نداره لطفا" راهنماییم کنید سپاس
۱۳۹۰/۰۹/۲۷، ۰۴:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 31 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #301
RE: كمك در مورد تشخيص بيماري
سلام ...ببخشید قناری من همش تو ترس و اضطرابه ..کم تحرک و نمی خوانه ... علت ان چیست و روش درمانش چیه ... زیاد تو اینترنت گشتم ولی جوابی براش پیدا نکردم ... امیدوارم شما کمکم کنین
۱۳۹۴/۰۲/۱۵، ۰۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #302
سلام،بیشتر توضیح بدید،ترس و اظطرابش چطوریه؟نمیخوابه یعنی چی؟غذا خوردنش در چه وضعیه؟فضلش چه رنگه؟
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۴/۰۲/۱۵، ۰۲:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim ، jorahim
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 110
97 سپاس گرفته‌شده در 56 ارسال
ارسال: #303
توروخدا میشه سریع جواب منو بدید? وقت زیادی برای تلف کردن نداره قناریم... عصر دیدم چشماش یجوری خوابالوده ولی خودش خوبه. رفتم بیرون الان اومدم میبینم افتاده کف قفس حالش اصلا خوب نیست با دهن باز ولی بی صدا و تند نفس نفس میزنه... چشماش بسته باز نمیکنه روی پاشم نمیتونه وایسه این زیر عکسشو گذاشتم.
قناری مادست هیچ مشکلی نداشت چند روز بود واسه لون دوم داشت لونه میساخت امروزم فقط سیب خورده. سیب تازه قرمز البته قنار. نر و سه تا جوجشم از همون خوردن حالا این شکلی شده. کمکم کنید نجاتش بدم :'(

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۴/۰۲/۱۶، ۰۹:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #304
به احتمال زیاد تخم تو پسش گیر کرده
یک قطره روغن زیتون توی دهان...یک قطره هم توی پسش بریزید
امید به خدا خوب میشه
۱۳۹۴/۰۲/۱۶، ۱۰:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: AArash ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #305
همسایمون کلی قناری داره بردم دادم بهش سریع فوتش میکرد و یکم اب و تترا سایکلین و یه قطره ای رو مخلوط کرد داد بهش بعد داد خودم گفت بیست دیقه یبار با سرنگ بهش بدم. اونم اول گفت احتمالش هست تخم تو بدنش گیر کرده باشه بعد گفتم نمیدانم تخمی که گذاشته مال امروزه یا دیروز. گفت اگه مال امروزه پس تخم گیر نکرده ولی شما با وجود این عکس میگید گیر کرده. الان یک قطره روغن زیتون بسختی به خوردش دادم نمیدونم خورد اصلا یا نشد! یک قطره هم مالیدم پسش... ینی مال اینه که نفس نفس میزنه و چشماش باز نمیشه?
اینم عکس پسش. همین الان گرفتم... چشماش کاملا بستس نوکش بازه و بسختی و محکم نفس میزنه ولی بی صدا... هیچ اشفتگی تو پرهاش نیست بازم میگم ظهرر کااااملا خوب بود عصر یکم چشماش خسته بود و الان اینجوریه... به هیچ دوا و دکتر و کار بلدی هم جز این سایت دسترسی ندارم روغن زیتونم بهش دادم ولی اثری نداشته فعلا. یه جور فضله سفید رنگ بسیار رقیق ابکی عین گچ و خیلی کم از پسش خارج میشه عین این عکس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۴/۰۲/۱۶، ۱۰:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 8
49 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #306
پسشو دست بزن ببین سفتی تخم احساس میکنی؟
یا اینکه پسش(زیر جناق سینه اش) سیاه نیست؟
۱۳۹۴/۰۲/۱۶، ۱۰:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #307
دوستان حق با شما بود الان بردمش یکی از قناری فروشیا بیچاره طرف میخواست بخوابه...
تا دید گفت نیم درصد زنده میمونه :'((((
تخم تو شکمشو دراورد پسش کلی خون اومد گفت خیلی دقر اوردیش ولی بزار بمونه بهش غذا بدم با سرنگ انسولین بهش غذا تزریق کنم!!!
خدایا من دلشو ندارررررم:'(
۱۳۹۴/۰۲/۱۶، ۱۱:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
4 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #308
چرا قناری ماده تلف شد؟
سلام دوستان. قناری ماده من دیشب تلف شد کمک کنید علتش رو پیدا کنیم.
قناری ماده هیچ مشکلی نداشت و سرحال بود و بعد از جفت گیری 3 تا تخم گذاشت و دو روز هم روی تخم ها خوابید تا اینکه دیشب متوجه شدم قناری ماده اومده بیرون و به صورت عجیبی پف کرده و به نظر به سختی نفس میکشید. وقتی خواستم بگیرمش به حالت عادی برمیگشت و به اطراف قفس پرواز میکرد ولی دوباره پف میکرد و برنمیگشت توی لونه. یجا خوندم که ممکنه تخم پیچ شده باشه و برای همین مقداری روغن زیتون روی مخرجش مالیدم. صبح که بیدار شدم دیدم که وسط قفس افتاده. علتش چی میتونه باشه ؟
۱۳۹۴/۰۲/۲۹، ۰۹:۱۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #309
سلام
شما به سينه قناري نگاه كنيد ببنيد ضعيف شده يانه ؟ 
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۲/۲۹، ۱۰:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
4 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #310
نقل قول: سلام دوستان. قناری ماده من دیشب تلف شد کمک کنید علتش رو پیدا کنیم.
قناری ماده هیچ مشکلی نداشت و سرحال بود و بعد از جفت گیری 3 تا تخم گذاشت و دو روز هم روی تخم ها خوابید تا اینکه دیشب متوجه شدم قناری ماده اومده بیرون و به صورت عجیبی پف کرده و به نظر به سختی نفس میکشید. وقتی خواستم بگیرمش به حالت عادی برمیگشت و به اطراف قفس پرواز میکرد ولی دوباره پف میکرد و برنمیگشت توی لونه. یجا خوندم که ممکنه تخم پیچ شده باشه و برای همین مقداری روغن زیتون روی مخرجش مالیدم. صبح که بیدار شدم دیدم که وسط قفس افتاده. علتش چی میتونه باشه ؟
دوستان علتش رو کمک کنید پیدا کنم مرسی
۱۳۹۴/۰۲/۲۹، ۱۱:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان