زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۱:۵۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظرسنجی: نظرتون در این مورد چیه؟
موافقم
مخالقم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.

کمک کردن به قناری

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 42
45 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #1
کمک کردن به قناری
دوستان من چند روز پیش رفتم پرنده فروشی دوستم یه نگا به قناریاش انداختم دیدم که 6 تاشون مریضن . 3 تاشون سرما خوردن و 2 تا دیگه اسهال دارن یکی شون هم ضعیف شده بود . منم دلم سوخت بهش گفتم 6 تا رو بده میبرم بهشون میرسم بعد بهت میدم هیچ پولی هم نمیخوام چون جونشون مهم تره اونم خیلی ازم تشکر کرد و گفت ببر خوب کن هر چی خرجشون کردی من پولشو میدم چون اینجا جا ندارم بهشون برسم . خلاصه قناریا رو با 3 تا قفس ازش گرفتم و هر بیماری رو جدا گذاشتم و دارم بهشون میرسم

بچه ها بیان همه با هم دست به دست هم بدیم و همه قناری های مریضی که دیدیم بگیریمو درمانشون کنیم

یه نظر سنجی گذاشتم لطفا دوستان شرکت کنن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط lycen.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۸:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، langarood ، مرتضي1
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #2
RE: کمک کردن به قناری
(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۸:۱۵ ب.ظ)lycen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من چند روز پیش رفتم پرنده فروشی دوستم یه نگا به قناریاش انداختم دیدم که 6 تاشون مریضن . 3 تاشون سرما خوردن و 2 تا دیگه اسهال دارن یکی شون هم ضعیف شده بود . منم دلم سوخت بهش گفتم 6 تا رو بده میبرم بهشون میرسم بعد بهت میدم هیچ پولی هم نمیخوام چون جونشون مهم تره اونم خیلی ازم تشکر کرد و گفت ببر خوب کن هر چی خرجشون کردی من پولشو میدم چون اینجا جا ندارم بهشون برسم . خلاصه قناریا رو با 3 تا قفس ازش گرفتم و هر بیماری رو جدا گذاشتم و دارم بهشون میرسم

بچه ها بیان همه با هم دست به دست هم بدیم و همه قناری های مریضی که دیدیم بگیریمو درمانشون کنیم

یه نظر سنجی گذاشتم لطفا دوستان شرکت کنن

آقا سلام قربون معرفتت برم من

خیلی آقایی کردی مهربون،
منم عشق درمان پرنده هام الان یه قناری بلند رسمی دارم که مال برادر خانمم بوده چند جور مریضی داره اول اینکه آسم داره دوم پاش کلا قارچ داره سوم به طرز عجیبی چربی گرفته چهارم ورم روده داره پنجم اسهال داره و ..... کلا حالش خوش نیست پدرم در اومده 10 روزه دارم بهش میرسم کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط پارسا ایرانی.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سید امیر ، مرتضي1
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #3
دوست عزیز در مورد این مشکلاتی که فرمودید قبلاً مفصل در انجمن بحث شده است . هر کدام را جداگانه جستجو کنید

این واژه ها را جستجو کنید

آسم
قارچ (شقاق)
روده (ورم)
اسهال
چربی (چاق)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fatahpour ، langarood ، مرتضي1
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
آقای ادمین چشم من نمیدونستم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط lycen.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۲:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پارسا ایرانی ، langarood ، مرتضي1
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #5
دوستان توجه داشته باشند که این تاپیک با هدف نظرسنجی ایجاد شده است لطفاً بحث بیماری ها را در انجمن های مربوطه دنبال کنید .
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #6
سلام وتشکر از دوست مهربانمون
فقط براي من چندتا سوال پيش اومده:
1.آياکسي پرندشو بدون ضمانت به شما ميده؟
2.باتوجه به اينکه پرنده به بادي تغيير حال ميده اگر پرنده وضع بدتر پيدا کرد يا مرد چه؟
3.اگر پرندگان خودتان نيز بيمار شدند چطور؟
4.آيا فروشنده ياصاحب پرنده صحبت شمارا در مورد مرگ پرنده قبول دارد؟
5.آيا حاضريد پرنده بيماري بگيريد و اگر مرد پول آن را پرداخت کنيد؟
وبسياري سوالات ديگر
قصد توهين يا کم شمردن اجر اين کار را ندارم ولي آيا بااين همه مشکل ارزش اين کار هست؟پيشنهاد ميکنم اگر هرکس پرنده خود را درمان کند بهتر است البته چندنکته يکي اينکه پرنده باارزش حتي بيمار به شما واگذار نميشه وديگري اگر پرنده براي شخص داراي ارزش باشد خود پرنده را درمان ميکند پس بهتر است وقت خود را هدر ندهيد چون بيماري هاي قابل پيشگيري به دليل بي توجهي بوجود آمده که اگرباکمک شما درمان شود درصورت بازگشت به مکان اوليه وشرايط نگهداري آن مکان باز به حالت بيماري بازميگردد
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog
*
کاربر انجمن

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 445
420 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #7
با سلام
من منکر قضیه کمک به تمام پرندگان و حیوانات به خصوص پرندگان اهلی نیستم ولی اگه بیایم ثواب کنیم کباب بشیم چی ؟ منظورم اینه که اگه یارو که حداقل سی چهل تا قناری داره بعد بیاد بخاطر کمک به یه قناری مریض , مریضی رو به تمام قناری های خودش منتقل بکنه کی دین اون قناری های بیچاره رو به گردن میگیره ؟
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: مرتضي1
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #8
(۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۱:۱۶ ب.ظ)admin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در مورد این مشکلاتی که فرمودید قبلاً مفصل در انجمن بحث شده است . هر کدام را جداگانه جستجو کنید

این واژه ها را جستجو کنید

آسم
قارچ (شقاق)
روده (ورم)
اسهال
چربی (چاق)

با سلام خدمت ادمین گرامی در خصوص راهنمایی که کردید ممنون اما من راه درمان رو نمیخوام اونا رو خوندم ، گفتم شاید کسی تجربه ای داشته باشه ودر مورد همه این بیماری ها ریزه کاری وجود داشته باشه که من ندونم مثلا شاید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با داروی اسهال تداخل داشته باشه یا همچین چیزی

به هر حال ممنون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۸:۵۲ ق.ظ، توسط پارسا ایرانی.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۸:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #9
من مخالف با این ایده هستم اینکار یعنی آوردن بیماری به خونه و قرار دادن پرندگان خود در معرض بیماری
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۰:۵۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #10
(۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۲۷ ب.ظ)ehsantaghavi2007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وتشکر از دوست مهربانمون
فقط براي من چندتا سوال پيش اومده:
1.آياکسي پرندشو بدون ضمانت به شما ميده؟
2.باتوجه به اينکه پرنده به بادي تغيير حال ميده اگر پرنده وضع بدتر پيدا کرد يا مرد چه؟
3.اگر پرندگان خودتان نيز بيمار شدند چطور؟
4.آيا فروشنده ياصاحب پرنده صحبت شمارا در مورد مرگ پرنده قبول دارد؟
5.آيا حاضريد پرنده بيماري بگيريد و اگر مرد پول آن را پرداخت کنيد؟
وبسياري سوالات ديگر
قصد توهين يا کم شمردن اجر اين کار را ندارم ولي آيا بااين همه مشکل ارزش اين کار هست؟پيشنهاد ميکنم اگر هرکس پرنده خود را درمان کند بهتر است البته چندنکته يکي اينکه پرنده باارزش حتي بيمار به شما واگذار نميشه وديگري اگر پرنده براي شخص داراي ارزش باشد خود پرنده را درمان ميکند پس بهتر است وقت خود را هدر ندهيد چون بيماري هاي قابل پيشگيري به دليل بي توجهي بوجود آمده که اگرباکمک شما درمان شود درصورت بازگشت به مکان اوليه وشرايط نگهداري آن مکان باز به حالت بيماري بازميگردد
1-کسی پرنده بدون ضمانت نمیده یا طرف آشناست که میده یا یه ضمانتی ازت میگیره بعد من سعی میکنم پرنده مریض رو بخرم از پرنده فروشی تا اینکه ازش بگیرمو خوب کنم
2- اگه پرنده مرد نهایتش اینه که شما سعی خودتونو کردین واسه درمانش دیگه بقیش با خداست
3- من که پرنده رو پیش پرنده های خودم نمیزارم . اونا رو تو یه اتاق دیگه قرنطینه میکنم
4 - وقتی پرندش مرد من جسده پرنده رو میبرم واسش که شک نکنه
5 - معمولا پرنده های بیمار رو میخرم ولی اگه امانت دستم بود بله حاضرم پولشو بدم چون نیتم ثوابه نه پول

(۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۴۴ ب.ظ)phoenix نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من منکر قضیه کمک به تمام پرندگان و حیوانات به خصوص پرندگان اهلی نیستم ولی اگه بیایم ثواب کنیم کباب بشیم چی ؟ منظورم اینه که اگه یارو که حداقل سی چهل تا قناری داره بعد بیاد بخاطر کمک به یه قناری مریض , مریضی رو به تمام قناری های خودش منتقل بکنه کی دین اون قناری های بیچاره رو به گردن میگیره ؟

دوست من کسی که میخواد ثواب کنه به فکر کباب شدن نیست . قناری مریض رو که نمیخوایم پیش قناری های سالم خودمون بزاریم . خوب تو یه اتاق قرنطینه میکنیم دیگه

(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۰:۵۴ ق.ظ)silverman909 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مخالف با این ایده هستم اینکار یعنی آوردن بیماری به خونه و قرار دادن پرندگان خود در معرض بیماری

دوست من به بقیه دوستان گفتم به شما هم میگم : پرنده مریض رو که نمیخوایم پیشه پرنده های سالم خودمون بزاریم . پرنده رو تو یه اتاق دیگه قرنطینه میکنیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط lycen.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۰۲:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان